Щури игри, торти и балони за Юлските ни бонбони - 2

  • 11 994
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 521
Честит рожден ден на Марти, жив и здрав  и много весело хлапе   bouquet
Брей, къде сте всички?

# 256
  • Мнения: 910
И аз да почерпя за РД на Цвети newsm38
Честит рожден ден и на Марти!  bouquet

# 257
  • София
  • Мнения: 3 524
Честит рожден ден на Марти и Цвети!  bouquet
Бъдете много здрави, послушни и усмихнати!

Ние се готвим лека полека за РД на коко и за морето и е малка лудница, но ще се псравим! поздрави на всички Hug

# 258
  • Мнения: 616
Честит рожден на всички малки и големи рожденици че май много изпуснах newsm51  bigdance2
Миналата вечер моето момче за първа нощ спа не с мама а с друг досега не бях го оставяла на друг но бях извън града справили се не е плакал.
Сашко също няма любима играчка .Момичета има ли още непоходили мързелчовци че нашият калпазанча го е страх да се пусне сам.

# 259
  • Мнения: 1 409
Кирова,има.И Марти още не ходи сам.Отпусна се преди няколко дни и направи 3-4 крачки,но като усети,че е сам и не го държа и тупна по дупе.Все още не смее да се отпусне.

# 260
  • Мнения: 502
    Здравейте!Честито на празнуващите бебчета!  bouquet
  И Жори още не ходи сам.Много обича да рита топка,аз го държа за двете ръце,а той тича след нея.Топките са любимите му играчки.Има ли топка,нищо друго не му е интересно.Футболистчето на мама!

# 261
  • Мнения: 1 098
Честит рожден ден на Марти newsm67
Кирова, Дели ходи сам на много къси разстояния и то, ако някой го чака с разперени ръце Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 1 244
ЧРД на всички порастнали дечица!  bouquet
Много са порастнали, наистина, и аз гледах снимките!  Grinning

Ники си няма любима играчка, дистанционни, телефони и пр. продължават да са й най-интересни.. А на плюшени пък никакво внимание не обръща.
Яде  всичко, но и аз съм забелязала, че най-голям апетит показва към манджите за възрастни. И аз съм и давала простотии, ама то как да се сдържи човек  Blush Веднъж яде таратор... с чесън  Mr. Green Алтава работа

# 263
  • София
  • Мнения: 3 524
фил, и коко яде тараторчето с чесън по принцип, не че е много но си го има. хапва си от нашата храна, но без сол и черен пипер Grinning

# 264
  • Мнения: 43
 newsm59  ura  ura  ura ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ И ЦВЕТИ  newsm59 ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ДРУГИ, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА!
Желая на всички от сърце здраве и късмет!
Ама много хубави тез юлчета бе  Heart Eyes Лелееее и как порастнаха само  Heart Eyes
Мариян проявява интерес към нашата храна, колкото да му я поднеса до устата, помирисва и се отърсва погнусен  Laughing Направо съм се видяла в чудо тия дни, не иска нищо да яде.Вземах му кухня, готвих му...е най-накрая днес едно купено  похапна... ooooh! И тоя режим не мога да го оправя, ту спи 2 пъти на ден, ту само по веднъж.
Ками и аз съм забелязала, че  Мимко се глезотри най-вече на мен...иначе пък "мама" не казва  Twisted Evil
 И него повече го е страх да се пуска. Ако се пусне, толкова бързо тръгва, че всеки момент имам чувството, че ще забие нос   Simple Smile
Ей така го прави  Grinning
http://www.vbox7.com/play:9f015122

# 265
  • София
  • Мнения: 568
Честит Рожден Ден на Цвети и Марти!  nbirthday  Party Time Tada Да са здрави и много щастливи дечица! Берни, Деси, честито!  Hug

Ели, къде ще празнувате РД на Коко?
Кирова, и Ири още не ходи сама. Привдижва се по мебелите и стените /последните много я влекат/ и за две ръчички. Само с мен се престрашава да ходи хваната за една ръка.  Heart Eyes Ама тя и кака й проходи на 1г. 3 м. така, че не се притеснявам.
Мимозке, ама мъжа ти продължава да говори на Мимко на английски.  Laughing Гледам, че и дечко го разбира.  Grinning

# 266
  • Мнения: 389
Честит Рожден Ден на Цвети и Марти!
То и моя Марти не ходи много сам,пък и мен ме е страх на вън да го пускам да не се пребие някаде,ина4е 4овека си има желание сам.

# 267
  • София
  • Мнения: 254
Кирова, то вярно, че Кая е от най-малките тук, ама е далеч още от прохождане. Засега се изправя за мебел и прави само крачици встрани - по 2-3 най-много. преди няколко дни се пусна един-единствен път да стои права, без да се държи за нищо, за няколко секунди. За сметка на това вече пълзи доста бързо, много е смешна. Аз, честно казано, хич не бързам да прохожда  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

Честит рожден ден на Цвети и Марти! newsm59 newsm67 newsm38

Честито на патерица и на вчерашните рожденници!  Heart Eyes
Аз не успях да пиша, те наште пък на 11ти имат годишнина от сватбата и... да де Simple Smile. Качих снимки от рождения ден на Доротея, ето линк. Копнах от Вилма сайта за снимките, че снимка.бг нещо тегава...

# 269
  • София
  • Мнения: 568
Силве, много хубави снимките.  Laughing А Доротеята с този зелен тоалет е прекрасна малка принцеса  Heart Eyes.

Шушонче, ти супи ли столчето за кола на Бреви? Ако да, доволна ли си, спарва ли? Радвам се,  вдечко е ок с бавачката и на работа се чувстваш добре.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт