ИЗДИРВА СЕ ИЗБЯГАЛ ОТ КАТАСТРОФА ;-(

  • 3 725
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Тъкмо щях да дам идеята с камерите!  Thinking

# 16
  • Мнения: 2 759
...е гледал записите, но не се вижда колата на избягалия..... Rolling Eyes
                           Shocked  И за какво са тогава тия камери изобщо?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
...е гледал записите, но не се вижда колата на избягалия..... Rolling Eyes
                           Shocked  И за какво са тогава тия камери изобщо?
Защото така са ни казали от Европейския съюз.

# 18
  • Мнения: 78

...после направихме едно за гаранционния фонд и от там изкараха справка че тоя с аудито имал застраховка в Булстрад

И каква е тази справка ?В нея няма ли номер на кола , собственик и т.н. информация , която търсите?

# 19
  • Мнения: 4 195

...после направихме едно за гаранционния фонд и от там изкараха справка че тоя с аудито имал застраховка в Булстрад

И каква е тази справка ?В нея няма ли номер на кола , собственик и т.н. информация , която търсите?
нещо обърка цитата, това го е писала авторката  bouquet
аз не знам какъв е този фонд Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 78
Така е Чут,аз нея питам , но не съм уцелила с quote:  Wink

# 21
  • Мнения: 654
тази регистрация на избягалата кола София ли е ? може да някъде из провинцията.ще се оглеждаме .
слава богу че сте живи и здрави.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Това от гаранционния фонд което изкарват е справка дали тази кола която са ни писали на протокола от катастрофата има застраховка и към кой застраховател......но тази кола която бяха писали катаджиите не беше тази която нас ни удари...понеже ние му казахме само част от номера...по-точно другите свидетели казаха част от номера и те се разтършуваха из тяхната база и от там били излезли много аудита с тия данни и те хванаха един произволен и писаха него.....дори е със светло сива кола, а не с тъмно сива както им казахме и какъвто беше цвета от отчупените парчета на аудито.....
и после трябва този който са го писали да ходи да се разправя и да доказва че не ни е блъснал той...а полицията да изяснят причините за сблъсъка за да може чак тогава да ни се изплати нещо.....ама това скоро няма да стане  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт