Дими от Сленг е загинал в катастрофа- мир на праха му!

  • 21 172
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Дори не знам какво да напиша.............това е ужасно нелепа трагедия.Съболезнования на прекрасното му семейство и дано ги пази където и да е  Flowers Rose

# 226
  • София
  • Мнения: 2 079
Мир на праха му!  Flowers Rose Flowers Rose

Искрени съболезнования на Ива и на дъщеричката му!

# 227
  • Мнения: 1 174
Днес чух ужасната новина за поредният млад човек, загинал на шосето, оставил младата си жена и малка дъщеричка без съпруг и баща...  Sad Още повече преди партито за рождения ден на детето...Горкичките!  Cry

Моите съболезнования на семейството!

Мир на праха му!  Flowers Rose Flowers Rose


# 228
  • Мнения: 9 908
а къде е практикувал като гинеколог Дими?

# 229
  • София
  • Мнения: 2 430
а къде е практикувал като гинеколог Дими?
Ако не се лъжа май във втора градска

# 230
  • Мнения: 795
Много тъжно........нелепа смърт.........  Flowers Rose Flowers Rose
Съболезнования към семейството му  Cry

# 231
  • Мнения: 3 268
а къде е практикувал като гинеколог Дими?
Purva gradska bolnica

# 232
# 233
  • Мнения: X
Мир на праха му!Съболезнования на семейството му!Няма причина обаче,която да оправдае такова поведение на пътя,без значение дали е Дими или някой друг!

# 234
  • София
  • Мнения: 1 654
Мир на духа на Дими! Синьо.........
http://www.youtube.com/watch?v=TpHWqzLPgWU

# 235
  • София
  • Мнения: 2 438
Веднъж карал с 200, после чета с 250, на края ще излезе, че е летял с изтребител  ooooh!
Престанете да го съдите, с колкото и да е карал, факт е, че вече не е между живите  Cry
Ако не можете да кажете нещо добро, по-добре замълчете.
Съжалявам, че съм толкова рязка, но част от коментарите  са .....  Sick

Подкрепям те напълно! А и ти написа, че са му откраднали демпфера на този мотор, докато е бил в полицията. Сигурно е изпаднал в резонанс. Нищо не оправдава скоростта, но това с демфера е важна подробност - без него моторът става като непознат...

Инцидентът е отвратителен, ужасно ми е мъчно за талантливия човек и хубавото му семейство... За жалост всички, които имаме партньори в живота с мотор и тръпка към високите скорости не сме застраховани.... Важното е да запазим човечността си и да окаваме подкрепа и съчувствие на хората в нужда
R.I.P

# 236
  • Мнения: 9 908

Работата ми е да пиша и за съжаление вече всеки ден пиша за такива като Дими, включително за самия Дими. До момента новината ми има 213 коментара - и още толкова непубликувани заради нецензурен език.

коя медия това, дай линк да почета коментари.

# 237
  • Мнения: 3 622
Много е тъжно  Cry
И най - ми е тъжно за дъщеричката му и съпругата му  Sad

За съжаление повечето карат много безразсъдно и си мислят че при всяка една ситуация ще овладеят колата или мотора и край  Confused

# 238
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240

Работата ми е да пиша и за съжаление вече всеки ден пиша за такива като Дими, включително за самия Дими. До момента новината ми има 213 коментара - и още толкова непубликувани заради нецензурен език.

коя медия това, дай линк да почета коментари.
медията е дир.бг.
не, не е летял с изтребител. карал е мотор с 200/250.
доброто, което мога да кажа е, че е бил талантлив и готин мъж.
лошото е, че е бил безразсъден.
и няма да замълча, защото утре някой такъв може да стане причина да пострадам аз или някой мой близък (недай, Боже).

# 239
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Или добро, или нищо...
Съжалявам за загубата на семейството му... Но по никакъв начин и него самият. Сам е причинил това, жалкото е, че последствията ще носят родителите, жена му, дъщеря му...
Мир на праха му.

Общи условия

Активация на акаунт