Дими от Сленг е загинал в катастрофа- мир на праха му!

  • 21 177
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 235
Поклон пред паметта му!  Flowers Rose Flowers Rose
Съболезнования на съпругата му и малката им дъщеричка.  Cry
Вчера като разбрах ми стана много тъжно, беше ми страшно симпатичен  ...

Има ли вероятност заради липсващата част на мотора да се е вдигнала тази безумна скорост и той да е е могъл да я намали?

Момичета, прави сте за това, което пишете, но нека да е в друга тема. Нека тук се изказват само съболезнования. Все пак темата е такава.

# 211
  • Мнения: 799
Момичета, в пресата излезе публикация ,че е бързал за рождения ден на дъщеричката си.
Айде да се опитаме да се абстрахираме от вестниците  Peace
Вестниците никъде не са написали, че е бързал за рождения ден на дъщеричката, а че е излязал да се порадва на мотора си, който преди дни е освободил от КАТ.
За това говорим - всеки (пресата, де) пише всякакви глупости.

Още веднъж, RIP!

# 212
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Момичета, прави сте за това, което пишете, но нека да е в друга тема. Нека тук се изказват само съболезнования. Все пак темата е такава.
И аз това щях да кажа.
За мъртвите - или хубаво, или нищо...

# 213
  • София
  • Мнения: 4 868
А кой и как изчисли скоростта преди удара?

КАТ.

Не знам дали мога да им вярвам в случай като този. Има ли спирачен път? Синият мотор на снимката моторът на Дими ли е?

# 214
  • Мнения: 1 150
А кой и как изчисли скоростта преди удара?
КАТ.
Не знам дали мога да им вярвам в случай като този. Има ли спирачен път? Синият мотор на снимката моторът на Дими ли е?

Да, неговия е.

Поклон пред паметта му!  Flowers Rose Flowers Rose
Има ли вероятност заради липсващата част на мотора да се е вдигнала тази безумна скорост и той да е е могъл да я намали?

Да вдигне скоростта не, но да загуби управление - да.

Коя е другата тема?

# 215
  • Мнения: 342
Внимавайте по пътищата!

# 216
  • Мнения: 4 434
Съжалявам  Cry почивай в мир

# 217
  • Мнения: 1 100
Красив, талантлив и за жалост безразсъден!
Потресена съм, не мога да повярвам, че вече го няма. Един миг на безумие слага край на всичко!
Ужасявам се като си помисля каква е била гледката! Горките Ива и Дара! Cry Даже няма да могат да го целунат за последно.
Дано почива в мир!

Не съм потресена, защото е Дими, жал ми е за всеки живот, прекъснат в разцвета си, за хилядите жертви по пътищата, за децата, останали без родители по такава нелепа причина! Някои хора се борят, за да живеят, а други губят живота си заради глупост!

# 218
  • Мнения: 3 782
Ваналия, толкова съм съгласна с теб.Така или иначе това,което се е случило ще си една загадка, така че нека просто оставим хората да посрещнат трагедията по подобаващ начин. Нека не плюем....
Дано семейството му съумее да се справи с огромната загуба и скръб
Дими, с чиста душа на поет, почивай в Мир там където си Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 219
  • София
  • Мнения: 1 235
.... Горките Ива и Дара! Cry Даже няма да могат да го целунат за последно.
Дано почива в мир!

 Sad


Не знам да има друга тема, мисълта ми беше, че не е уместно тук да се пишат упреци.

# 220
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Рождения ден на дъщеричката, който е бил от 16:00ч. в София, а не в Ябланица, все пак...
Айде да се опитаме да се абстрахираме от вестниците  Peace

а тук пише че е бил преди 3 дни http://www.dnes.bg/article.php?id=53536

# 221
  • Мнения: 3 268
На някоя от страниците мярнах, че ако не беше Дими от Сленг нямало да се коментира толкова.

Искам да ви кажа, че ако не беше Дими от Сленг коментарите нямаше да са толкова снизходителни, да не казвам лицемерни.

Работата ми е да пиша и за съжаление вече всеки ден пиша за такива като Дими, включително за самия Дими. До момента новината ми има 213 коментара - и още толкова непубликувани заради нецензурен език. Та, това което исках да ви кажа е, че когато пиша новина за убилия се мотоциклетист Х - 99,9 на сто от коментарите са "Как не го е срам", "Ми да мре тогаз", "Малко му е" и прочие... Сега тонът е смекчен значително. Защо ли!?
Не мисля, че трябва да има двоен аршин - вината е ясна, драмата в случая е за семейството.
Защо да е лицемерие!Аз наистина тъгувам за Дими,много при това,плаках даже.Познавах го,говорила съм с него,имам му визитна картичка,имам автограф на един розов бележник.Написа ми"Стефи,много си готина!".Моториста Х не го познавам,но пак ми е мъчно.Естествено,че Дими ми е много по-скъп.Обожавах и музиката на Сленг.

# 222
  • Мнения: 370
ужас! Cryпотресена съм. Sad нелепа смърт

# 223
  • Мнения: 1 499
На някоя от страниците мярнах, че ако не беше Дими от Сленг нямало да се коментира толкова.

Искам да ви кажа, че ако не беше Дими от Сленг коментарите нямаше да са толкова снизходителни, да не казвам лицемерни.

Работата ми е да пиша и за съжаление вече всеки ден пиша за такива като Дими, включително за самия Дими. До момента новината ми има 213 коментара - и още толкова непубликувани заради нецензурен език. Та, това което исках да ви кажа е, че когато пиша новина за убилия се мотоциклетист Х - 99,9 на сто от коментарите са "Как не го е срам", "Ми да мре тогаз", "Малко му е" и прочие... Сега тонът е смекчен значително. Защо ли!?
Не мисля, че трябва да има двоен аршин - вината е ясна, драмата в случая е за семейството.

Аз пък мисля, че е нормално човек да бъде повече съпричастен към човек, когото е виждал, за когото е знаел нещо. Просто това е човешко и нормално. Едно е моторист Х, друго е да знаеш какъв е бил, за какво е мечтал, кой е обичал и от кого е обичан. И е нормално да те заболи повече и не е нужно да бъде звезда и известен. Затова и тона е смекчен, а не е като в анонимните новини.
 Мир на праха му!

# 224
  • Мнения: 1 258
Съболезнования за семейството му! Flowers Rose Flowers RoseОбожавах музиката на Сленг! smile3518

Общи условия

Активация на акаунт