УЖАСССССС.........

  • 3 609
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ееее, Жоз, едно време взимахме петилетката за три години, що пък те да не взимат месеца за 15 дни?! Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
УЖАСССССССС, просто се чудя как ще оживееш до сутринта  Laughing
Догодина сигурно и шоколад няма да получиш .

# 17
  • Мнения: 1 447
АКО ВАШИЯТ МЪЖ ЗА ГОДИШНИНАТА ОТ СВАТБАТА ВИ ПОДАРИ ПРОСТО .......ЕДИН ШОКОЛАД КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ,СЛЕД КАТО ВИ Е ОБЕЩАЛ ЕКСКУРЗИЯ ДО КАРИБИТЕ... Mr. Green
'Га мина един месец от въпроса ти за подаръка, бе, слънце, нали беше писала, че годишнината ви е след месец? newsm78
Това, последното, е на дата 16.06.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305561.msg7818035#msg7818035

Може пък да гони норматив за брой пуснати теми  Laughing
Може,може и това го има.

# 18
  • Мнения: 4 138
бих реагирала зле. бих заминала сама. там, по туригетата, сами, бели дами, са много желани и ухажвани.
шоколада да си го яде сам.
друг е въпросът, кога ти е обещал тази екскурзия, преди да се вземете или след това. щото те, мъжете, понякога говорят глупости, преди да надянат хомота.

сега видях, къде би могъл да е проблемът. и мен да ме храниш с оризови кюфтета, и аз няма да те заведа на карибите.
мъжовете имат нужда от мръфка.
как пък на мен не ми се падна един такъв мъж, дето поне обещава кариби. а ем готвя много вкусно. най-много екскурзия до каспичан.........

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 21:02 от matakosmata

# 19
  • Мнения: 4 585

Авторката на темата не конкретизира, че се е случио на нея,
а говори по принцип.

# 20
  • Мнения: 606
'Га мина един месец от въпроса ти за подаръка, бе, слънце, нали беше писала, че годишнината ви е след месец? newsm78
Това, последното, е на дата 16.06.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305561.msg7818035#msg7818035
Евала Жо. И ти си от разузнаването.   Sunglasses Остай жинътъ да пусне некоя темичка.

# 21
  • Мнения: 1 447
Като гледам така явно момичето гони норматив за пускане на теми.Може да иска да настигни Борето знам ли  newsm78
Не искам да обиждам Борис просто за него се сетих.

# 22
НЕ НЕ Е МИНАЛА .....ЩЕ ПРАВИМЕ 2 ГОД ПРОСТО ПИТАМ ...ЩОТО МАЙ НЯМА ДА Е ЕКСКУРЗИЯ АМИ .....ШОКОЛАД ЗАЩОТО ТОЙ СИ МИСЛИ 4Е ТОВА Е НАЙ ГОЛЕМИЯ  АФРОДИЗИАК И ....ПОНЕ АЗ ДА МУ ПОДАРЯ ТАКА ЕДНА ПРИКАЗНА НОЩ Embarassed

# 23
  • Мнения: 2 161
Ако нашият мъж ми подари шоколад,няма да се затръшкам.Защото вече ще съм си купила нещо,което няма да е ужасссс.

# 24
  • Мнения: 2 161
Цитат
ТОЙ СИ МИСЛИ 4Е ТОВА Е НАЙ ГОЛЕМИЯ  АФРОДИЗИАК
Да,най-големият е,ама след шопинг.Да тръшнеш торбите и да го налапаш.

# 25
  • Мнения: 698
„Обмисляхме какво да правим: да отидем на Бахамските острови или да се разведем. В края на краищата решихме, че Бахамските острови е удоволствие само за две седмици, докато добрия развод остава за цял живот.“
У.А.


Прекрасен цитат. Peace

# 26
  • Мнения: 4 138
по принцип не е интересно. няма лична драма. искам да знам драмата лична ли е, и ако, чия е.
не може така.
тархета, що крещиш бе душко.
ми така си кажи, явно не му даваш много и каквото иска, и човекът е решил да ревизира обещанията си.
няма качествени бибитки, няма и кариби.
кажи му, че се лъже, шоколадът далеч не е най-големият афродизиак. да ти подари тенджера. може и метла.

# 27
  • Мнения: 606
НЕ НЕ Е МИНАЛА .....ЩЕ ПРАВИМЕ 2 ГОД ПРОСТО ПИТАМ ...ЩОТО МАЙ НЯМА ДА Е ЕКСКУРЗИЯ АМИ .....ШОКОЛАД ЗАЩОТО ТОЙ СИ МИСЛИ 4Е ТОВА Е НАЙ ГОЛЕМИЯ  АФРОДИЗИАК И ....ПОНЕ АЗ ДА МУ ПОДАРЯ ТАКА ЕДНА ПРИКАЗНА НОЩ Embarassed
От миналата годишнина ли не сте правили секс?  Shocked Ма пусни му на момчето бре! С шоколади ли трябва да те прикътква?  ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 138
басси, след като на втората година имате нужда от шоколад, след 5 години ще имате нужда от кран за повдигане...........
тъжно................
е за тва не бива да се бракува човек.

# 29
  • Мнения: 2 386
Голям смях се смях!  Joy Joy

Недо**; все още неосъщесвена годишнина, ужассссс от неполучен подарък от мъж, зобал оризови кюфтета и евентуално получен друг, евентуално пак нежелан дар в бъдеще време. Култово!

Общи условия

Активация на акаунт