Бяла лястовица се появи в Стражица

  • 3 343
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Някои родители с болни деца навярно ще ги заведат.
Пред БТВ бяха Хоризонт.
Хубаво ще е да ги заведат,но още по хубаво ще е да се оправят.Направо настръхвам,като чуя за болно дете.

# 16
  • Мнения: 2 478
Някои родители с болни деца навярно ще ги заведат.
Пред БТВ бяха Хоризонт.
Хубаво ще е да ги заведат,но още по хубаво ще е да се оправят.Направо настръхвам,като чуя за болно дете.

Ще ги заведат,със сигурност.Нали това е идеята в "По жицата",че надеждата умира последна.

# 17
  • Мнения: 2 448
Единственото, което си пожелавам е никога да не мечтая за бялата лястовица...

# 18
  • Мнения: 3 268
В Стражица беше, казаха, че не оцелявали, защото останалите я смятали за болна и я убивали, казано най-просто.
Ама нека е на хубаво, де!
Хмм,излиза,че птиците са нетолерантни към различните...

# 19
  • Мнения: 2 386
Е, продължението го написа как Сийка.. Инстинкт за самосъхранение и малко естетвен подбор по-скоро.

# 20
  • Мнения: 386
E, лястовицата си е още там, ама на мен нещо не ми се показва Mr. Green. Иначе много хора ходят да я гледат и дано помогне на нуждаещите се. Аз в подобни чудеса не вярвам, но пък съм убедена, че внушението, че нещо би ти помогнало, прави чудеса.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 329
Вчера четох, че вандали са замеряли гнездото с камъни и бутилки. Няма я вече бялата лястовица. Да ни е честит символът на надеждата!

# 22
  • Мнения: 4 585


Което е показателно за отношението към различните.
И че човеците не са напреднали кой знае колко. За лястовиците има логика,
а за човеците?

# 23
  • София
  • Мнения: 10 329
Ако питаш мене - криворазбрано бунтарство и стремеж към отричане на общоприетото на глезени пикльовци. Не виждам отношение към различните и нетолерантност.

# 24
  • Мнения: 2 759
Обикновено лястовиците-албиноси ги прогонвали от ятото, защото са опасни за него - привличат вниманието на враговете. Обичаят бил останалите да накълват различната до смърт...
                     Точно като при хората...

# 25
  • Мнения: 1 470
Тази година като че е година на хубавите синволи!!!Дано наистина донесе нещо добро!!!Аз вярвам в последната надежда.Дано наистина помогне на болните!

# 26
  • Мнения: 97
По новините на Нова казаха, че вандали вече са разрушили гнездото и бялата лястовица вече я няма   #Cussing out  Имало и версии за кражба  ooooh!
Тъжно ми е, че има такива изроди  Sad

# 27
  • Мнения: 4 585

Имам майстори в къщи, смятах да отидем с малкото вълче.
На 60-70 км ми е.
Лястовица не може да се гледа в кафез, по ми се струва,
че някой изрод я е препарирал вече.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 329
Не може ли порсто да е отлетяла или е много малка още?
Не съм суеверна, но имам чувството, че днешният ужас в София е следствие от поругаването на гнездото  ooooh!. Нерви ме тресат, явно, търся обяснение на нещата...остава и религиозна да стана.

# 29
  • Мнения: 4 585

Бъзльо-Бъзльо, споко, търсиш под бяла лястовица теле.

Общи условия

Активация на акаунт