Рицарки на Бялото кантарче 30.06.2008 - 06.07.2008

  • 22 944
  • 639
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 492
Оо Пили , как сме ?  Laughing

Щък аз съм виждала една твоя снимка по бански дет си като манекенка , май пишеше 56 кг .
Много ти отиваше , да знаеш ! Mr. Green

Бебче аз доколкото съм виждала твои снимки си финна мадама , какво имаш да сваляш ?

Корема ми е като на сумалийче , хапнах едно друго - сега търся някъде да се опъна Blush .
Утре кантара ще види какво значи пълно пренебрежение - ааа сиктир от тук . Crossing Arms
Имам два дена да придобия форма различна от сегашната , да източа водата от бузите и въобще да не плаша хората .  Tired

Притеснявам се за новата работа , дали ще се справям - дали не ги заблудих хората . Confused

# 556
  • Мнения: 2 147
ехооооооо, ама сте се разписали Hug
Толкова се зарадвах като видях усмихнатото лице на Роси Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes..къде си, липсваш Hug
Щък ти изглеждаш супер Peace
Попче... ама си скица голяма Joy Joy Joy
Пиле, къде летиш та те няма цяла седмица newsm78 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз съм се разкиснала и пия ракия Mr. Green...нещо ме нерви мъжооооооо, тъпо му било, върна се изморен от командировкаа и се разкиснал Mr. Green
.. е изчезвам, трябва да правя компания ooooh! Hug

# 557
  • Мнения: 2 147
...... Пуки, яж магданоз Mr. Green...той източва, сериозно

# 558
  • Мнения: 181
Щък, браво, момиче, супер си!  smile3501
Аз днес се разминах с леката вечеря - с мъжо поизлезнахме... да продължавам ли?  Crazy
Утре на обед сме у свеки, но в неделя планирам динен ден, да разтоваря малко Laughing
Лека вечер и приятен уикенд на всички!  Hug

# 559
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Миракълче, пред притесненията за евентуална подагра (без наличие на някакви признаци), демотивация, която евентуално очакваш да се получи,  и мисли за момъка, дето си го постнала – ти препоръчвам най-горещо последното.
Жд, мъжът ми излезе направо с предложение-убиец – да купим билети за 17-ти, както не ми дават отпуска... Каза – който много иска да му се сбъдне мечтата, тя се сбъдва. Имам хубаво усещане – това е правилната посока – да сме там на РД на майка ти. Този юбилей тя ще го има само веднъж в живота си, а ти ще работиш още много....

Малко ме е страх, но ще се съгласявам май... Не искам да напусна без да имам нещо друго, ама да не го мисля тоя вариант, че ще ми се случи от много мислене... Болнични не мога да си взема, че се обаждаме всеки ден да кажем как сме и дали ще работим съответния ден, ама ще го измислим дотогава....

Евич, винаги съм се възхищавала на духа ти...
Щъки, невероятна и поразителна разлика- виждаш ли свалената ми шапка?

Пуки, няма какво да се нервиш за новата работа - първо, ще се справиш и второ, ако някой се е излъгал в очакванията си към теб, негов си е проблема - да се научи да отличава ПР-а от действителността  Joy

Тъпча някакви череши и ми е кеф. Не са много режимни, ама... С Кантарев срещата не се състоя пак. Дано не ме халоса с някакви цифри пак.

Гушки на всички. Пиле, нямада пиша повече, мисля за отсъстващите другарчета  Hug  bouquet

# 560
  • Мнения: 13 805
... Пиле, нямада пиша повече, мисля за отсъстващите другарчета  Hug  bouquet

 Shocked Малеййй, колко подло #Crazy Византийски, йезуитски, фанариотски, мафиотски и всякакви други -отски номера Crossing Arms
Аз нали съм тука, беееее, пиши си Joy


Гледам, приказвали сте за рицарски режим. Няма да стане. Твърде различни са.

Аз обаче друго обмислям. Вече сондирах, но да пробвам и при вас. Въвеждаме мандатност. Мандати за водещ тема и мандати за рицарки. По година, две, три. Кво е това - разни bowuu се мотат с години и нищо не правят. Водиш тема, отслабваш, махаш се и оставяш друг да води. Ако до година или две не отслабнеш, ептен се махаш; участваш в темата, отслабваш, спамиш си; не отслабваш ли - гонят те.
Аз съм заела стартова позиция, само чакам сигнала и се изстрелвам (хммм, малко са ми залепнали кецките тук, ама вие не ги гледайте, ще ги отлЕпим Stop)

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 23:12 от птица

# 561
  • Мнения: 1 479
Ехоо! Днес съм работнк, както и утре,пак гадости на работата!
Вече не днам дали ще оцелея!
Тая помия дето е при нас, да знаете никъде я няма!
Браво на Щъкчето, а кои са другите на снимката?
Нямам никакви прегрешения, започвам турболацията!
Лек и режимен ден!

# 562
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
Моят мандат е изтекъл. Според Птичето редно е да си ходя, значи пък.  newsm78
Хъм, идеята не е по - добра от тази за общия режим.  Mr. Green 
при мен няма ново - с кантара сме в примирие - нито аз се давам, нито той.
От заранта съм си гладна, но не ми се яде. Това вече си има име - съботен синдром.
Мила  Hug
Пуки, как е днес?

# 563
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Премерих се с цел да се уплаша и да не се откажа от плодовете ...
И добре направих , сега съм още по твърдо решена .
Вече за разкарване са ми 7.400 кг  , не питайте и аз гледам така  Shocked .
Събудих се още по подута и кисела от вчера .

Закусвам диня , днес ще е динен ден .

Преди време , ако си спомняте като направих травмата във фитнеса и пих един куп лекарства задържах за един ден толкова много вода , че на следващия кантара показа 5 кг отгоре .
Същия ден повърнах на няколко пъти солидни количества вода  и се събудих с 5 кг по лека .
Така , че съм напълно убедена , че отново задържам , това няма как да са сланини .
Трябва все пак нещо да съм яла за да кача , а аз карам на салати , ролца от раци и таратор последните дни , а и един воден ден .  Thinking

След 10 дена , ако няма промяна с плодовете , отивам на лекар за пълни изследвания .
Дали има връзка , че от години пия обезводняващи по предписание на личното джи пи .
А и трябва да разбера защо ми прескочи цикъла този месец , дали е заради пътуването .  Thinking

# 564
  • Мнения: 13 805
Добро утроооооо 
(Личи ли си кой се е затъжил за форума Joy)

Асса Joy Че ти си изкара мандата успешно и културно си го сдаде. За чудо и пример  bouquet Сега си почетен член. Доживот.

Пуки, остави рулцата на дюканките, ти хапвай по-чисти продукти. Цикълът как е? Най-вероятно е от липсата му. Отивай на доктор! Прескочи или го няма хич Thinking

И моята равносметка днес не е добра, ама карай.

Евич, ти как оцеляваш в това всеизвестно и всепризнато гнездо на оси, не знам!?
Какви са последните резултати от дюкан?

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 10:07 от птица

# 565
  • Мнения: 2 492
Ми не дойде никъв този месец ...
Мразя да ходя за такива неща на лекар , почват се едни хормони , едни чудесии .
Последния път ми излезе към 1000 кинта цялото лечение в кавички .
Накрая се оправих с билки .  Crazy

Може да е и заради многото свалени кила , дори от днес почвам да пия витамини на Центрум .

# 566
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здрасти ви, ама съм за малко  Hug
Пуки  Hug

Кво е това - разни bowuu се мотат с години и нищо не правят. Водиш тема, отслабваш, махаш се и оставяш друг да води. Ако до година или две не отслабнеш, ептен се махаш; участваш в темата, отслабваш, спамиш си; не отслабваш ли - гонят те.

 Joy Joy Joy Вие с Асето, като останете малко без работа и все нещо ви човърка да въвеждате ред.  Аз естествено съм против, че съвсем ще се разпилеем из форума......

# 567
  • Мнения: 4 806
Дани, ей видях те - сега съм споко Simple Smile
Как е при теб?
Хъм, забележката ти по повод въвеждането е ред е интересна. Да видим Птичето какво ще рече Simple Smile
Сигурно е до темперамент - обусловено генетично на 75%.  hahaha  значи не подлежи на промяна. Ше ни търпите такива Simple Smile  hug

Сега ми се върти една така дума "разпоредителки" ... Птиче, а?

# 568
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте,

Понеже е събота - време за почивка, държа да кажа, че световната конспирация ме е взела под прицел, така че да не мога да почивам   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Първо от вчера съм с разстройство и ми се гади ужасно  #2gunfire #2gunfire

Второ - звъни свекърва ми в 8.00ч  #2gunfire #2gunfire търси някакви ключове дето мъжО ги е оставил някъде, никому неизвестно къде - цялата къща се събуди и аз направо  #Cussing out Едно от нещата за които се вбесявам е да ме събудят в събота по телефона - това е сутринта, която чакам цяла седмица, за да спя. В неделя обикновено ставам рано, щото все нещо има да се върши. МъжО ми го няма, съответно му звъня да го оплюя и да му кажа, че те такива ключове в къщата нЕма  #2gunfire Накарах му се и той ми вика: "Ми легни си пак и си заспивай"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как се заспива така бе сине майчин.

Ставам - пак ми се повръща  #2gunfire Sick а трябва да работя, да приготвям багаж на двамата неблагодарници, че понеделник (когато ще ме събудят в 5ч, а аз ще съм на работа) ще отпътуват за морето.

Оплаках се и заместих Хъф  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Няма нужда да ме четете, но на мен поне малко ми олекна, щото досега съм квичала тук като недклано прасе от бяс.

Пуки споко може да ти е прескочил цикъл от жеги, диети и пътуване. Ако и другия месец го няма, тогава се шашкай  Peace На мен лятото също ми се случва понякога

Пиле с такива мандати аз и ти направо да си стягаме багажа и да си направим свой форум - "За отказващи да отслабнат"

# 569
  • Мнения: 4 806
Попинс, аз прочетох. Едно гуш за теб и махни с ръка на дреболиите. Малко неразположение (дано не прерасне в голямо), туй-онуй ... ще мине, това не са кахъри.  Hug 

Трудно я бутам днес, ама бутам - малко по малко.

Ядох навреме, скоро ще обядвам. Водата е малко, но има време.

Общи условия

Активация на акаунт