Рицарки на Бялото кантарче 30.06.2008 - 06.07.2008

  • 22 930
  • 639
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 13 790
Моля, моля Stop ред и разпореждания от мен не чакайте. Аз съм самотен бегач на дълги разстояния. Най-много Попинса да взема, че тя сродна душа, сякаш, но точно сега не знам newsm78 - много криввания, скривания и отклонения ще й се налагат, май Mr. Green

Попче, Калинка те е заразила, явно. Ще мине. Другото няма, ама  33uu Страдай си тихо, или шумно, както ти е по-добре. Ние на стрелба всякаква сме свикнали Wink

# 571
  • София
  • Мнения: 1 642
Пиле, Ассе  Hug

Ям тука един черен хляб с кашкавал и пия води. Ма йсъм успяла да се обезводня, тююююю. Пак ще се качват кила докато се оправя усещам.

Верно бели кахъри, ама от всичко най-много мразя да ме будят събота сутрин. След един месец, в който не се ядосвах за нищо - чисто постижение - днес съм направо огън. Отива м да се мъча да спя следобед - а диването ще ми чете Пипи  Mr. Green да ви кажа - като ми зачете детето и ме приспива безотказно.

Айде хубав ви ден и до после  Peace

# 572
  • Мнения: 4 806
И аз обядвах - мощно, поне като количество.
Сега ми се спииииии    newsm46 smile3524  sleepuu  без преувеличение

Колебая се, дали да не подхвана доста предизвикателен панталон за почивните дни. Още имам време да помисля, че то само аз съм си критик  Mr. Green  пък си нямам всеки път доверие. Ако питате някое пуберче, ще направи  Shocked  по повод етикета "предизвикателен" точно за този панталон, ама за мен си е такова.

Попинс, аз имам още да почакам да ми чете момичето книжки за моето приспиване. Засега сме в разменени позиции. Добре, че приема да и чета моите на глас. Сигурно е доста изродско, като се има предвид какво чета, ама тя пък си ги иска точно такова книги. Приказки - не.

Айде, аз лека-полека ще се оттеглям за днес. Имам още няколко последни щрихи, а после ...  newsm01 

# 573
  • София
  • Мнения: 1 642
Детето ме приспа, но да не мислите, че спах. Точно в два часа някой съсед реши да прави ремонт. Ей сега ги разбрах двата подозрителни етажа, но не мога да открия апартамента  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Та пък съм мощно и неприятно събудена и вече съм много зла. Кърти ми в глават, обаче като не мога да локализирам точно и не смея да звъня по съседите - може и те да опитват да спят, че не спят е ясно, ама да са си легнали.

А бе не ми е ден  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Отивам да легна и да гледам философски на живота, щото така не съм се вкисвала от много време.

# 574
  • Мнения: 1 488
Не се нерви,на хората им монтират климатик сигурно  Wink до 16:00 ще преключат.Отиди пий една студена вода.
Пиле, малиии кви идей даваш,не че съм нахална,ама няма да са много хората дето ще сменят щафетата.

# 575
  • София
  • Мнения: 1 642
Еми гледам да се успокоявам, ама не е климатик, щото от сутринта дрънчат. Някой си ремонтира просто, ей така в събота в два. В нашия вход всички имаме климатици.

Дребната пък сега заспа - така че има светлина в тунела, поне тя няма да мръка защо не й приготвям багажа.

Ассе и аз преди й четях моите си книги, после детски... но във всички случаи, независимо коя чете, накрая заспалата съм аз  Joy Joy Joy

Малее наистина отдавна не съм се ядосвала така. И не искам да ми се случва скоро, чак глава ме заболя. Тююю

Отивам да продължавам да гледам философски на живота, ама тоя път пред ТВ-то  Mr. Green

# 576
  • Мнения: 2 492
Едвам довлекох обяда си до нас - много големи тези дини .
За малко да я зарежа насред пътя и да се оправя сама .  Crossing Arms

Преди да си хапна реших да се премеря отново на кантара - да знам луда съм .
И о чудо едно кило вода  си отишло от сутринта .  Mr. Green

Продължавам с динята .  Simple Smile

А утре , ако всичко върви по план ще ходим на разходка из планината , та току виж до понеделник разкарам поне половината поражения .  Thinking

Едит :
Дойде ми , дойде ми ... ауу много се радвам . Laughing
Вече се чудех дали пак не са ми се объркали хормоните и си представях как ще се ходи по лекари .
Ето защо качвах , макар , че е странно толкова много  вода заради единия цикъл .  Thinking

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 19:20 от Nepukistka

# 577
  • Мнения: 684
Привет,

да се разпиша и аз съботно.

Пиле, никакви такива предложения, аз тъкмо се надъхвам пак да почвам, то кой ще остане да ме подкрепя, а и както съм несериозна пак имам някакво намаление - от пейката на 10-те съм на пейката на 9-те. Бавно, но славно, хубавите работи стават бавно  Mr. Green

Мила, много се радвам, че мъжът ти те подкрепя в толкова важен за теб момент, довери му се, все пак той по-добре познава тамошните нрави и знае как ще се отрази всичко. Знам, че си от поколението, което гледа сериозно на дисциплината, но сега времената са други и то навсякъде.

Пуки, що не изпиеш някой диуретично чайче, само, че не знам какво  newsm78

Попче, филийките ги яж препечени, даже прегорели и със сол за обезводняването. Напълно те разбирам за ремонтите, при нас пък в събота и неделя се режат дърва, целогодишно почти, шумът е подобаващ и тъкмо се чудех какво ми липсва, но явно сега е периодът на затишие, ами в тая жега кой ти мисли за отоплението зимата.

Пуки, сега видях едита: ЧЕСТИТО и дано кантара тръгне надолу.

# 578
  • Мнения: 5 873
здрасти ви. Heart Eyes

тук съм,чета ви,но не ми се пише. Tired
Криска пак си лепна стомашно-чревен вирус с бонус висока Т. Tired

хади,като ми дойде настроение ще се включвам по-активно. Hug

целувки на всички. Heart Eyes

# 579
  • Мнения: 2 492
Миракъл аз мисля , че задържам вода от обезводневащите , колкото и странно да звучи .
Организма ми май свикна с тях или не са му трябвали и сега ми прави номера .
Пия ги от две години , почнах едно лято при проблеми с краката , подуваха ми се страшно и ме боляха .
Отделно тогава пиех хормони и от тях задържах .
Опитах да ги спра по едно време - започнах да вдигам кръвно , лекарката каза да си пия по половин сауретин сутрин .
И така продължавам си с хапченцето сутрин , не смея да го спра . Confused

50 ти Едит  Embarassed
Защо висях днес цял ден в нас , вместо да изляза някъде - идея си нямам .
Съвсем подивях , разходих се из темите , надавах съвети и мнения , а накрая чак косата си снимах ... или по скоро ме снимаха .
Една персона , която е на Вие с техниката и ми изряза почти педя от главата , но поне е останало нещо .



Та косата ми е до кръста , капе страшно много - приемам всякакви съвети как да я спася .

Това ми е естествения цвят , кестеняво с леки червени отенъци , те и очите са ми някаква смеска , та косата ли .  Joy
По средата са ми кафяви , а в края преливат на зелено , а колко хубаво щеше да е да съм просто с червена коса и зелени очи , а не някаква кръстоска  .  Crazy

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 23:59 от Nepukistka

# 580
  • Мнения: 1 488
Пуки имам оферта  Mr. Green
Няма коса няма проблем както са казали руснаците
Стрижеш и продаваш,хубава пара ще и вземеш  Wink
 Simple Smile  bouquet

# 581
  • Мнения: 2 897
Kак сте, дами Heart Eyes?
Нямам много време да ви чета, да пиша съвсем...
Козметици, фризьори, кафета, роднини, разходки и т.н.
С 1 дума - ваканция Mr. Green!

Само 1 нещо ме разсейва от пълното спокойствие - чакам ВАЖНО обаждане в понеделник, не мога място да си намеря, моля ви, УМОЛЯВАМ ви, стискайте палец в този ден Praynig!

# 582
  • Мнения: 1 479
Вече съм си в къщи и мога да драсна някой ред!
Пуки, добре че се оправи, да те ве мисля!
Косата ти е супер  мойта също е къдрава и години наред я носех много дълга, но от известно време ми омръзна и започнах постепенно да я скъсявам и даже си мисля още малко да я скъся!
Ядох тричава палачинка, пуешка шунка , извара, домат и зелен фасул!
Пих две кафета и кола-лайт и около 2 л вода - това е!
Не съм много съгласна да има време за пребиваване в темата!
Нещо ми е тъпо!
За сега лека нощ, милички!

# 583
  • Мнения: 720
Добра вечер момичета.  Hug

Щъки, голямо браво момиче, страшна си. И на по-пълната снимка си очарователна, но на другата си просто прекрасна. Много ти се радвам.  Hug

И предлагам и другите отслабнали или почти отслабнали да пуснат по една снимка преди и след, много е мотивиращо.  Hug

Пуки, радвам се за добрата развръзка и чакам да си дойде мотивираната и нахъсана Пуки, която ме изпълва с позитивизъм. Косата ти е разкошна.  Hug

Ванче, гушки на дечко.  Hug Гадно е, но ще мине.  Hug
Попче и на теб мила гушки.  HugДано си поспала и да се махне и от теб това гадното. И нямаш ли някаква отпуска? Нещо много напечено около теб.  Hug

А това за рицарският режим е просто супер. Много ми харесва идеята и си мисля за т. нар. "Мазен Дюкан". И един два водни дни и още един два зареждащи. А? Да кажат "майсторките на кантара". Hug

Аз съм почти режимна, не съвсем. Витая от 59 до 61 кг., което за сега ме удовлетворява. Още мъничко и ще подхвана последните няколко килца.
И да не се чудите, аз съм Пипилота.  Hug

 Heart Eyes

# 584
  • Мнения: 1 479
Моля, пишете ми за мазния Дюкан или къде да прочета!
Приготвям за утре манджи за бача - тричава палачинка и пуешко и още нещо ще измисля!
Лека вечер, мили приятелки!

Общи условия

Активация на акаунт