Чете ми се нещо от сорта на Дневникът на Бриджит Джоунс...

  • 4 798
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Охоо не знаех, че има трета част на книгата на Елена Колина.

Някой знае ли отдавна ли е издадена и намира ли се по книжарниците? newsm78

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Охоо не знаех, че има трета част на книгата на Елена Колина.

Някой знае ли отдавна ли е издадена и намира ли се по книжарниците? newsm78
А, не е трета част. "Бедните богати момичета" е "отделен" роман.

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Aaa Василиса, мерсаж  Hug

"Бедните богати момичета" съм я чела  Peace Реших, че съм изпуснала  Laughing

# 18
# 19
  • Мнения: 1 878
ООООООо, Софи Кинсела и аз я препоръчвам горещо!!! Поредицата за Беки ми е любима, а също така първата и книга- "Може ли да пазиш тайна".
Може да прочетеш и Сесилия Ахърн (Cecelia Ahern ):PS, I Love You, Where Rainbows End, Irish Girls Are Back In Town, If You Could See Me Now.
За съжаление не знам как  е българския превод. Наскоро търсих "П.С.Обичам те" в София. Обиколих книжарниците, но никъде я нямаше, била изкупена, но ти може и да успееш да намериш нещо от писателката. Пише наистина много интересно. Дъщеря е на бившия ирландски министър-председател. Книгите и са световни бестселъри. По П.С.Обичам те направиха филм, има и тема във форума за него.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 363
http://www.bard.bg/authors/?al=P&BookID=624
"Скъпа, няма не мога" -  Алисън Пиърсън

много е добра. сега, когато имам дете, я разбирам още по-добре.

# 21
  • Мнения: 2 180
Наскоро търсих "П.С.Обичам те" в София. Обиколих книжарниците, но никъде я нямаше, била изкупена, но ти може и да успееш да намериш нещо от писателката. Пише наистина много интересно. Дъщеря е на бившия ирландски министър-председател. Книгите и са световни бестселъри. По П.С.Обичам те направиха филм, има и тема във форума за него.
Ето я: http://www.bard.bg/search/?BookID=754 и тук: http://www.book.store.bg/c/p-p/m-37/id-5750/p-s-obicham-te-sesilia-ahyrn.html
Четох, че филма е по-добър, гледах го, но книгата не съм си поръчвала още...

# 22
  • Мнения: 29
На Софи Кинсела поредицата за Беки Б. е страхотна. Така съм се смяла на нея. Joy Joy Joy. Невероятна героиня, много сладка и постоянно се забърква в неприятности  Laughing.
Препоръчвам я горещо Peace

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
и на мен!
аз не съм намерила точно такова нещо и понякога си я препрочитам, но не от начало, а където отворя. Peace Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 203
И аз горещо препоръчвам "Послепис - обичам те" (P.S. - I love you) Peace Мнооого е хубава!

# 25
  • Мнения: 263
Мерси на всички   bouquet

Сега остава да намеря стотина лева и да си ги изкупя Wink Но определено мисля да започна с П.С. Обичам те. Гледах филма и го гледах всъщност три пъти Wink Много ми хареса  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 263
Подариха ми М. Кийс - Сайонара и още една "Да погледнем живота в очите" Възхитена съм от Кийс, но много сходна тематика с П.С. Обичам те  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 180
Подариха ми М. Кийс - Сайонара ...........Възхитена съм от Кийс, но много сходна тематика с П.С. Обичам те  Laughing
Да, аз бях изумена, сащисана, премазана емоционално и крайно съкрушена като разбрах, защо Ейдън го няма в живота й.... Или по-скоро от начина на представяне на действителността....Tired

# 28
  • Мнения: 2 220
Още един глас за Софи Кинсела - невероятна е! Чела съм "Можеш ли да пазиш тайна?" и "Пожелай ми слънчогледи", много трогателни и забавни книги! Аз напоследък съм пристрастена към този тип литература, но общо-взето в един момент повечето се сливат като впечатления. Но тази жена е страшно завладяваща!

# 29
  • Мнения: 263
Подариха ми М. Кийс - Сайонара ...........Възхитена съм от Кийс, но много сходна тематика с П.С. Обичам те  Laughing
Да, аз бях изумена, сащисана, премазана емоционално и крайно съкрушена като разбрах, защо Ейдън го няма в живота й.... Или по-скоро от начина на представяне на действителността....Tired
Peace Peace Peace Щях да се разрева  Embarassed

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 16:22 от ElitsaPetrova

Общи условия

Активация на акаунт