Какво правите ако някой мъж...

  • 6 720
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Ако мъжа ми харесва, няма да ме подразни.

И да, правила съм първата крачка точно в такава ситуация.  Wink

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 16:24 от pasinet

# 16
  • Мнения: 2 161
Ако не ми е по вкуса,наум си казвам:този пък!Но ако визуално е добре,пак наум си казвам:ооо,този пък! newsm03

# 17
  • Мнения: 4 405
 newsm78МИ ТО както си го описал тоя момък или е много тъп или срамежлив.И В ДВАТА СЛУЧАЯ не си заслужава  Wink

# 18
  • Мнения: 197
Решавам, че ако си остане с гледането просто му се гледа или не му стига акъла  за нещо повече. И в двата случая не си заслужава.

# 19
  • Мнения: 2 448
Срамежливостта не е чак такъв минус.  Wink

# 20
  • Мнения: 3 268
Ако не ми е по вкуса,наум си казвам:този пък!Но ако визуално е добре,пак наум си казвам:ооо,този пък! newsm03
И аз така си казвам,като накрая си напомням,че съм омъжена все пак. Grinning

# 21
  • Мнения: 2 388
Зависи. По принцип се старая вътрешно да игнорирам мисълта за него, независимо дали ми е приятно или не.
Само веднъж съм искала обяснение от един такъв индивид.

# 22
  • Мнения: 2 161
Ако не ми е по вкуса,наум си казвам:този пък!Но ако визуално е добре,пак наум си казвам:ооо,този пък! newsm03
И аз така си казвам,като накрая си напомням,че съм омъжена все пак. Grinning
Е,аз през половината година мога да се правя,че не съм.И като чуя самолета, да се подсетя.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Изчервявам се ужасно и бягам. Откакто имам деца, ги използвам най-нагло.
Вчера някакъв младеж упорито зяпаше стрина ви Василиндра от прозореца на комшиите от отсрещната кооперация.
Стрина Василиндра изпадна в ужас и се замисли как да го изпъди, за да не занича така в покоите й (поради особеностите в кооперативното строителство всички сме си много близки). Затова стрина Василиндра отърча, грабна малкия трол и направи няколко тегела край прозорците. Големият трол също дойде да види какво става и цъфна ухилен на прозореца.
Младежът се прибра и повече, уви, не се показа.
Вярно е, че стрина Василиндра се слави с неувяхваща красота и прелест (вж. в ляво - бяла гладка кожа, блестящо око), но когато поклонниците зърнат троловете, се разбягват с ужасни писъци.

# 24
  • Мнения: 7 186
Готините пичове знаят как да гледат. И как да ти подкосят краката дори и с един поглед.
Не е нужно да зяпаш втренчено като гладен котарак цяла вечер Grinning Идиотско е Sick
Втречения и изнервящ поглед обикновено е приоритет на разни смешници, дето и хабер си нямат как се свалят мацки. Тъй че да си точат лиги, нито ме интересуват, нито ми пречат, само да не ме закачат, че имам фобия от такива Sick

# 25
  • Мнения: 804
Ако е млад и готин пърхам с клепки и благодаря на Бога, че си е забравил очилата.
Ако е "дете на моите години" съм сигурна, че си е скрил очилата и злорадствам.

# 26
  • Мнения: 189
Гледам го също толкова втренчено.
Ако моят поглед не помогне, карам мъжа ми да го погледа малко.
Ако и това не помогне, викам тежката артилерия в лицето на добър приятел, който предпочита мъже.
Действа.

# 27
  • Мнения: 2 161
Аз за разлика от стрина Василинда,най-добри забивки съм правила в компанията на инфантите.На почивка-пременена,отегчена и щрак!някой младеж на хоризонта.Когато малкото ми дете беше по-малко как са ме отменяли тези свалячи...детето да поразходи,да го поразсее с приказки.А голямата ми дъщеря веднъж в един хотел в Боровец цял футболен отбор я гледаше.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Гледам го и аз.
Ако не ми харесва да ме гледа, със сигурност ще го прочете в погледа ми.

# 29
  • Мнения: 2 448
Интерпретацията на "упорито и втренчено" е различна за всеки. Да не забравяме, че все пак мъж е пуснал темата.
Мен , ако някой ме гледа дори нормално или едва забележимо, ако съм примерно с мъжа ми, според него този ме зяпа нагло и втренчено.
Така, че аз интерпретирам свободно тези думи. Не е показан конкретен начин на гледане , който да коментирам.

Отговарям в контекста на "показва видим интерес, но не смее нищо да направи" .  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт