Седми месец от годината навлиза , а ВАРНЕНКА от плажовете не излиза!

  • 13 191
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39
Веси то ,Честит ти рожден ден!Желая ти всичко най-хубаво и безпроблемнно раждане!
Ехх,ако се бях сетила за джулая....сутринта се събудих в 5ч. въртях се и се чудех какво да правя newsm78,обаче как да помня от вчера до днес,че мога да посрещна слънцето.А аз взех,че избягах от него в другата стая,защото ми светеше право в очите.
Да кажа и аз за Джи Пи-тата,аз ползвам услугите на нашто само за бележки и направления.Забелязала съм,че има доста мами при нея.Тя се казва Дора Янкова.За педиатър от както се е родил Александър ползвам услугите на д-р Руми Ангелова от отделението по неонатология в АГ Варна.

# 76
  • Мнения: 13
Здравейте мамчета! Аз май не съм от най-редовните ама... ще ме извинявате.
Честит рожден ден на vesi_to! Желая ти най-важното здраве и любов, другото го има в магазините Wink

Ние иначе сме добре. От време на време вадим мама от кожата и и образуваме голеееееми нерви, но иначе сме сладури. Сега спи - колко е хубав като спи малкия Пепо. Съкровище направо. Пу-пу-пу да ми е жив и здрав.

Поздрави на всички и специални на кака Мая. Дръж се мамче. И не вярвай сляпо на докторите (за съжаление Tired)

# 77
  • Мнения: 212
Смин  моята е Милка Костадинова

а аз глупачката реших че тва са колики, колко съм смотана. то колики, колики ама такова реване и превиване.... ша си умора децата Sad

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 13:17 от kaka Maya

# 78
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здр от меня

Честит РОЖДЕН ДЕН НА ВЕСИТОООО
бъди жива здрава и много усмихната  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 317
аз съм вече на работа Sick

# 80
  • Мнения: 1 554
OP
Kak e na trystikata Mr. Green

# 81
  • Мнения: 48
ЗдравейтИ и от мен  Hug
Да поздарвя рожденниците   bouquet
и да се жалвам и аз - моя колежка от работата е бременна и най-вероятно и аз трябва да се връщам на работа (защото сме само 3 и няма как)...... begbie, съчувставам ти ......мен така ми се искаше да си гледам детенце по-дълго..... Rolling Eyes
Айде днес, ако не завали, ще дойда да си разходя новото возило към Летния  Mr. Green
Дайдоооо, ади махай го тоз гипс вече и ела да пием от скъпата КОКА КОЛА на Летния  Laughing

# 82
  • Мнения: 274
Здравейте, девойки! Аз съм iv4ok, ама пак влАзЯм от тук по причина на компютърна грамотност!
Вече не съм във Варна, опразнихме квартирата, багажорите ни са разделени м-у Т-во и Копенхаген, на 19 летим при таткото. Имам неотложен проблем с баткото, който трябва да разреша до тогава. Има нужда от консултация с уролог-андролог. В интернет открих 2-ма: Доц. Андонов в АГ и Проф.Нанов на ул.Цимерман. Ако някоя има отзиви за горните да пише, че утре, най-късно в др ден да го водя до Варна на преглед!

# 83
  • Мнения: 617
Момичета, помагайте с инфо. Досега се рових с нета, за норми за шум от строителство и кой отговаря - дали са хеи.
Да обесня накратко - до нас на калкан строят къща, шума е ужасен. Постоянно се чука,пробиха , режи. Говорих с работниците - нищо не могат да направят, не могат да спрат работа от 14-16ч.
Имали някакви законови условия за шум в зоните за живеене
Егати, според мъжа ми нищо не можем да направи, хората работели.
А пък ние си живеем и на никой не му пука, че имаме дете и че не може да спи.
Ако някой е запознат, моля да ме насочи
 #2gunfire вече нервите не ми издържат

# 84
  • Мнения: 2 100
toni6a...освен да ти пожелая да се заредиш с много нерви...друго незнам  Sad До нас има(ше) 3 строежа, дори до 22ч, че и по късно са работили...Със сигурност има такава законова уредба, но в случая ако подадеш жалба, докато се преразгледа и т.н. ще мине мнооого време, ще ти коства нерви и надали ще постигнеш резултат. Sad А доколкото знам това за почивката от 14-16 вече не важи  Tired

# 85
  • Мнения: 617
Джиджа - направо ме разочарова Sad
Коко почти не спа днес =на мн крив
Колкото и да му се спи на детето, то при такъв шум
Нерви,  Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 2 960
аз съм вече на работа Sick

Поздравления,къде ако не е тайна!!!И защо не си в настроение??? hahaha"Трудът краси човека"-все пак!!! Joy Joy

Е чак пък...стига бе !!!!!Да се хода на работа е много приятно/все пак много зависи от работата и от това при кого оставяш мъничето/ ,жалкото е че имаш по малко време за детенцето ,но пък те така или иначе в един момент тръгват на ясли и градини....така ,че да се върнеш в hahahaиграта навреме си е добре!!!

Вижте сега какво прочетох за Летния театър  Mr. Greenто много инвестиции много чудо.После да не се кокорим що колата е по 2.60 а кафето-мафето по 1.40лв.


http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=267741

# 87
  • Мнения: 2 100
Милото детенце Sad toni6a, а ако затвориш прозорците пак ли много силно се чува? Или пък детенце да спи в друга по тиха стая...Друг вариант е да спи навън, на разходка. Поне времето е хубаво. Представи си ако беше зима и повечето време сте принудени да стоите затворени  Confused
Те по комплетсите не спряха строежите по време на сезона, въпреки, че туристите се оплакваха (пък нали все пак иде реч за парички), че едва ли някой ще си мръдне пръста  Tired Има много да се говори...

# 88
  • Варна
  • Мнения: 289
Мацки, аз сега за съвет като едни опитни мамчета да ви питам..Харесах си една ваничка ,ергономична в продавалника CAM със стойка 50.00 лв е цената заедно със стойката..Много ми харесва,ама удобни ли са ергономичните ванички за бебоци?

# 89
  • Мнения: 319
Vessi_to имам такава ваничка на САМ но без стойката Peace На нас ни е много удобна..малкия стои сам вътре само леко го придържа баща му понеже той е такова шило,че се катурва настрани Grinning Цената е добра,като се има предвид,че само ваничката е 50 лв. стойката ако не се лъжа е към 40лв newsm78 Взимай я !

toni6a ужасно е това с ремонтите и строежите Tired ние сме на 1-вия етаж...на 3-тия над нас от 1 год, се прави ремонт То не са дрелки,чукове..... ooooh!Още от както бях бременна ме тормозят тия,ама.....какво да направя!Поне часовете от 14-16 спазват,ама каква файда като малкия не спи по часовник Crossing ArmsАз пък по новините гледах ,че има такъв закон за шума....ако ти се занимава потърси си правата Peace

Общи условия

Активация на акаунт