Добри ресторанти в Созопол

  • 35 748
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 555
благодаря на всички за отговорите
вече 1 седмица сме тук и наистина е супер
мога да препоръчам нашата виличка на всички
намира се в новия град на 1 мин пеша от центъра и 10 мин и от двата плажа.
има нет в стаите, климатик и всички отстанали удобства
хазаите са много готини и не са от типа на нахалните бабички.
имат си и кафетце само за гостите на вилата
Относно ресторантите - ходихме във Вятърната мелница - абе не е нищо особено и имаше доста свободни места
освен това - 2 от ресторантите до крепостната стена на скалите - едното се казва Казанова, с едни като люлки е направено
другото не го знам, но е до него
ходихме в ресторанта на хотел Корал . пак е на скалите
в една таверна до Вятърната мелница
навсякъде е готино но като че ли най-много ми хареса в Казанова
също и При художниците - най-добрата гледка

Привет и от мен от Созопол.
nellyr как ходихте в р-та на х-л Корал? Ние сме отседнали в него и вчера правихме опит за обяд и вечеря , но уви р-та не работел. Направо останах изумена.  #Crazy
И въобще имам доста забележки по хотела. Дай линк за тази виличка.
Приятно море на всички.   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
как не работел - нали бяхме там преди 3 вечери
освен да е нещо друго

ето линк за вилата
http://www.sozopol-holiday.hit.bg/

# 17
  • София
  • Мнения: 3 581
nellyr , най-добрият ресторант в Созопол е в Стария град и се казва "Лазурен бряг", скъпичко е но пък обслужването и храната е супер и другото добро място е китайския ресторант на пристанището на големия сал!
можеш ли да обясниш къде точно се намира Лазурен бряг

# 18
  • София
  • Мнения: 3 854
"Лазурен бряг" е в Стария град, малко над пристанището на рибарските лодки!

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 555
как не работел - нали бяхме там преди 3 вечери
освен да е нещо друго

ето линк за вилата
http://www.sozopol-holiday.hit.bg/


Не за едно и също място става въпрос, но незнам защо така се е получило. Явно този ден са решили да не работят, и ние сме го уцелили. Вчера на закуската видяхме, че са писали че не работи.  Явно не сме били само ние, които искаме да ядем. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 044
nellyr , най-добрият ресторант в Созопол е в Стария град и се казва "Лазурен бряг", скъпичко е но пък обслужването и храната е супер и другото добро място е китайския ресторант на пристанището на големия сал!
PeaceДа, най-добрият наистина е Лазурен бряг,на едни наши приятели е,страшно готвят Wink

# 21
  • Мнения: 1 417
През уикенда случайно пребивахме в Созопол. Единственото място на което храната беше добра беше Св. Иван май се казваше на скалите. В Ксантана изобщо не беше хубава храната, в някакъв р-нт Зои също вечеряхме и не бих казала че бяхме възхитени. На този р-нт до пристанището може би наистина е добра храната, но там не се вредихме, че има 5 маси и е само с резервации. На `Лазурен бряг` сме вечеряли преди около 3г. да храната беше хубава, но сметкта си спомням че беше Shocked
Въобще продължавам да не съм фен на бг. черноморие Sad

Общи условия

Активация на акаунт