ЮЛСКИ БЕБОЦИ 2008 (тема 74)

  • 11 237
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Донка, момичето от Продавалника ми е писала за стерилизатора. Поисках й мобилен, ще ти пиша лично като ми отговори Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 123
И аз само се записвам засега,4е си гледам едно сериал4е.Ей писна ми само да се ослушвам имам ли предвестници или не,при положение,4е имам 2 седмици до термина.То като реши да си тръгне бебо,сам ще го направи,ама как да спра да 4акам и да се ослушвам TiredНе го искам това напрежение.....

Успех на вси4ки раждащи тази ве4ер и утре,на вси4ки fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 782
Тити от липса на витамини е .... даже ако не се лъжа на един конкретно, но сега не мога да се сетя кой точно беше  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 171
Честити бебчета на Коколина и Кокинела  bouquet! Да са им живи и здрави и да имат вълшебно и щастливо детство!

Джули, Кети, много са ви сладки момиченцата, както и момченцето на Данибон Heart Eyes. Абе изобщо всичките ни бебчета са невероятно сладки Heart Eyes.

Аз най-накрая успях да изчета всички теми, които сте изписали и съм доволна от себе си bowuu.

Виждам, че обсъждате меренето на таза. На мен на ЖК не са ми го мерили нито веднъж (но все пак докторът ми знаеше, че съм раждала веднъж нормално, при това много едро бебе) и предполагам, че затова не ми го мери. Когато обаче ме приеха в родилния дом ми го мериха при постъпването.

Да ви разкажа и за мойто каръшко раждане. Като постъпих вечерта в болницата заради спукания мехур ми започнаха ампицелинова терапия, за да не се развие някоя инфекция, направиха ми вагинален преглед, след който имах 1.5 см разкритие, прегледаха ме на видеозон и ми направиха запис на тоновете. Всичко беше ок и се разбрахме с моя доктор да раждам на следващия ден. Казах му, че искам секцио, защото бях изтръпнала от страх и предпочитах непознатата пред познатата болка. Той уж каза, че няма проблем и изкарах спокойна нощ. На другата сутрин ме прегледа и ми каза, че до час ще дойде да обсъдим раждането. Аз зачаках, а през това време ме извикаха за преглед от шефката на отделението, която при прегледа ми сложи едно хапче за контракции без изобщо да сметне за нужно да ме информира преди това #Cussing out. След това просто ми каза, че хапчето е 10 лв и да й го платя. Тогава вече изпаднах в ужас, започнах да звъня на моя доктор, който упорито не си вдигаше телефона #Crazy. Появи се след около 3 часа, когато ми започнаха контракциите и ме "успокои", че раждането ще бъде леко и бързо, ще бъда обезболена и след това ще му бъда благодарна, че не ме е резнал. Вкараха ме в предродилна, доспука ми мехура и се започнаха силните контракции, след по-малко от половин час имах достатъчно разкритие за епидурална упойка, но... единствения анестезиолог в Шейново беше изчезнал #Crazy. Звъняха му около 20 пъти да дойде в предродилна зала, но той така и не се появяваше. Умирах от болка и от страх, все пак първото раждане ми беше с епидурална и това беше нещо ново за мен, а и от хапчето контракциите бяха много продължителни и почти без никакви паузи между тях. Анестезиолога се появи след около час (оказа се, че е имал 2 спешни секцио) и ми постави упойката, но докато се върнах от родилната зала, където ми я сложи до кушетката в предродилна, ми започнаха напъните и ме върнаха веднага в родилна зала. Родих с 3-4 напъна, раждането мина наистина много бързо, но болезнено. После ме приспаха, за да ме зашият, защото упойката така и не ми подейства. За възстановяването докторът ми наистина беше прав - на втория час станах и се изкъпах, на другия ден все едно не бях раждала Peace. Още не са ми махнали конците, но се оправям вкъщи без никакви проблеми.
Та това е моя разказ, дано не съм ви досадила много, че стана наистина много дълъг.

И да не забравя - успех утре на Агата, Ра2, Алиса и всички, които ще раждат! Леко, бързо и безпроблемно раждане и здрави бебчета Hug!

# 19
  • Мнения: 6 390
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА РАЛКА, КОКОЛИНА И КОКИНЕЛА!!!
Стискам палци на мамите, които ще раждат утре Hug

Кети
 Flutter голяма сладуранка е Маги Heart Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 289
Астарта , прекрасен разказ  Heart Eyes, радвам се че си добре ...Мисля, че за добро се е случило това, ето че си била на 2-рия час в банята.. Hug Heart Eyes Болки има винаги явно, но щом може да стане по естествен начин, по-добър вариант няма...И аз така искам, ако  не стане - тогава секцио ..

# 21
  • Мнения: 66
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover на Агата,Ра 2, Алиса.Леко,безпроблемно и бързо раждане!Ще чакаме да се похвалите с добри новини.

# 22
  • Мнения: 132
Успех и от мен на всички който утре ще гушнат свойте бебчета
Дано ражданията ви минат леко и да си гушкате здрави бебчовци и бебки и на мамите бързо въстановяване

# 23
  • Мнения: 219
Успешно раждане на утрешните ни мами!
Астарта, ама наистина "каръшко" предвид намеренията ти за секцио. Да очакваш едно, а да ти се случи друго е много изнервящо. Но всяко зло за добро. Надявам се си доволна от развоя на събитията.
Аз не знам какво ме очаква. Случва се да планираш нормално раждане , а да те резнат.
Тия дни направо  не мога да ходя, постоянно нещо ме наболява, натиска, бебо чопли долу и вътре и имам чувството, че ме изпълва цялата. УТре ще отида да го видим как е.

# 24
  • Мнения: 142
Астарта, наистина странно стечение на обстоятелствата, но според мен е било по-доброто.  Peace Всяко зло си е за добро, като гледам на снимката колко си свежа, пък и бебчо си е сладур, изобщо няма за какво да съжаляваш. Болката и притесненията няма да подминат нито една от нас, независимо дали ще ражда нормално или секцио. Всичко е добре когато свършва добре. Hug

Късмет на всички - и с плановите раждания и с изненадите. Специално стиснати палци и за всички на които термините вече наближават и очакваме с нетърпение нашите бебчета. Praynig Praynig Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 545
polys, късмет!

kokinela , да ви е живо и здраво бебчето!   bouquet

Инка, браво, че не се поддаваш на провокации за кърменето!

ra2, Агата , дано по- скоро да ви оперират, че това да чакаш е най- гадно. Стискам палци и за вас! Алиса и за теб, мила!

ketito, много е сладка, а колко мъничка изглежда до баткото. С Марти имат около 4 месеца разлика, за мен той си е бебче, после, ЖЗ, колко голям ще ми се стори  Grinning

# 26
  • Мнения: 152
Честити бебчета на Ралка, Коколина и Кокинела!   bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци на всички мами с планово секцио за утре и на тези, чиито бебчета ще решат сами да излязат тогава!  Wink Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Да се похваля, моите малки таласъмчета от снощи насам спят като тъпанчета и аз покрай тях! ( пу- пу, чукам на дърво...) Аз пак влизам за малко да прочета по диагонал какво - що ново из форума, че ми е любопитно и ми липсвате, ама все няма време!  Crazy Ако пропускам някой да поздравя за нещо - да ме извини и да се чувства поздравен!  Wink
Хайде чао от мен, отивам да си легна за малко, че до сега имахме гости.
Още веднъж- успех на всички за утре!  newsm10
p.s. lucia, ти какво още го стискаш малкия мъж, то не останало вече!  Wink  Party Успех и на теб!

# 27
  • Мнения: 12
Здравейте.Аз днес също бях на запис в Т.Киркова.По едно време докато чаках познах Дуци(от снимкиите), така и не се запознах с никоя от вас.Та тя говореше с едно момиче и си казвам това пак някоя юлчица и сега разбрах че е била Аелия.Беше ме срам да се обадя  Embarassed, че беше голяма лудница там.

Следобяда лекарката ме прегледа и ме посъветва ако искам да си платя таксата предварително, щото от утре цените били други. Тази сутрин ми падна и запушалката.Иначе плацентата ми е 3-та степен вече, имам 2 см разкритие и бебето се очаква към 3.500(каката се роди на 3.550). В събота тя има рожден ден и малко се притеснявам ,че може и да не съм си в нас, но здраве да е, поне всичко съм приготвила за празникаи ще съм спокойна.

Този път малко ме е страх ,може би от факта че съм го изживяла веднъж,но пък вече ми е много тежко, едва се движа.

Забравих да честитя бебенцата на всички мамита, да са много здрави и да хапват добре.
Успех на всички , които чакат и леко раждане.
Снощи писах , писах и накрая ми изчезна написаното.Сега не се сещам ,за друго.

Стискам палци ,стискайте и вие... HugЛекааа

# 28
  • Мнения: 142
Бебонче, трябваше да се обадиш.
Абе как от утре други цени??? За Тина Киркова ли става въпрос?

# 29
  • Мнения: 66
Бебонче,късмет и успех!С теб сме fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedНа мен нещо не ми се спи,ама като гледам как сте се отнесли нанякъде ще полегна пред тв-то макар да не си харесах нищо за гледане.

Общи условия

Активация на акаунт