Паркирайте камилите отпред - арабски мами чакат ви с шербет! - 76

  • 19 772
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 914
Наде  ,на  времето  когато се  говореше  за  обрязването  Скай  блу   беше  писала  че  когато  раждала  сина    и  предложили  ако  иска  да  му  направят  обрязване  въпреки че  съпруга и  е  християнин


Лили       Hug   има  толкова  добри  неща  които  можеш да  нарлавиш  за   някое  сираче   ти  си  знаеш  най  добре     например  има  30   000  ятим   в  Палестина  при  условие  че  май   в  Газа  са  около  милион  и  половина  май    и  60 000  семейства  в  които  няма  глава  на  семейството  за   да  ги  осигурява  материално  Sick

а  за    обмяната    цъкни  на  Манар  тв  Peace

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 23:08 от svear

# 286
  • Мнения: 800
леле, Наде, абе каква е тая дъщеря да обсъжда с майка си каква му е пи*ката на мъжа й   Shocked  #Crazy  #Crazy  #Crazy


Лили, не ме подлъгвай с злато, няма да спя от алчност довечера  Thinking 
защщо така с цветатя ти става? има някои хора много им се отдава цветарството. Аз харесвам , но не се сещам да поливам. Пък и съм практична, чушки си отглеждам в работата, люти са като мене  Twisted Evil 


Деси, започна ли болката  Sad

# 287
  • Мнения: 689
Mерси Свеър!
Едно е да помагаш,друго да отгледаш..

Наде-ако беше сектант момичето щеше да разбере-те ходят по сбирки...абе Хари не беше ли протестантка-тя да каже за сектите,то не са секти ами църкви..
А за обрязването-от медицински съображения е явно.
А и май хората от такива секти си се женят са техни,не за българки Wink

Ех и мен ми се разхожда из Атлантис gallii ,ама не знам пускат ли посетители или само гости на хотела.

Катя Марок-то споровете заздравяват брака WinkХайде и дано видим лентичка в подписа baby_neutral

Шилан-на мен не ми се отдава явно цветарството Cry
Виж какви герданчета, а?Какви 20г какви 5 лева Money
От всичко по много обичат арабите Joy

дтти-бързо оправяне,пий обезболяващи защо да те боли!


Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 22:51 от Water Lily

# 288
  • Мнения: 206
Кате що така, и аз си споделям всичко с мойта майка и тя с мене... Дори и такива интимни неща, когато има какво да се споделя де, не просто да клюкарим. Може би защото нямам брат или сестра, та така съм си с мама... Но сигурно има и други момичета, които са близки с майките си  ooooh! надявам се

# 289
  • Мнения: 800
то близки близки, ама чак дотам...Едно е да каже абе, гаджето ми има татуирана русалка на гръба, пък друго е това....много интимно   Rolling Eyes  знам ли.  Може  и грешно да разсъждавам. Ама как да споделям такива подробности с мама, ще получи инфаркт , та тя ме мисли за дете  Embarassed  Joy

Иначе имам приятелки дето си споделят такива неща с майките. Но ми се струва някак си ....  неуважително.
Имам колежка, толкова млада и хубава, а има дъщеря  на 16. Та ми се оплака жената, вика щерката такива подробности споделя с мен, че ми се реве, ама не показвам, за да не я отблъсна.  Rolling Eyes 

Ох, няма какво да упреквам родителите ми, щото и аз съм консерва като тях  Joy 

 

# 290
  • Мнения: 100
Кате, и аз като Надето споделям с майка ми всичко, което сметна за нужно. Семейството ми никога не е било консервативно, нещата за секса съм научила от майка ми, както и моите деца ще научат от мен, защото в това няма нищо срамно. Напротив - именно улицата и филмите правят обществото ни такова... погрешната представа за нещата...
Относно това да се сподели факт, касаещ дори достойнството на мъжа ми - не мисля че бих имала проблем да споделя с майка ми. Тя е прекрасен, оpen minded човек, и не само ще ме разбере, но и ще ми даде най - добрия съвет. Защото винаги е по-добре да споделиш с майка си, отколкото с приятелки, които ще те разнасят после... знаеш - случва се.
Но то има семейства и семейства... някъде това е табу. Радвам се, че моето не е от тях и че навремето БАЩА ми казваше на мама (по повод забележки) - "Остави детето да се развива правилно!!"  Joy Може би именно благодарение на свободата и доброто си възпитание не злоупотребих с нея и станах човек...

Кой ще прави новата тема????? Манел къде е??????

# 291
  • София
  • Мнения: 18 055
Шиланче,и аз съм като теб, не мога да си пречупя езика и да споделя нещо толкова лично с майка си..Не защото й нямам доверие, та тя ми е майка,не и защото е консервативна, ама просто съм си смотла и това е..Колкото и странно да звучи, по съумявах да се отпусна пред баща ми..Някак предусещах, че той е принципно по-оптимистично настроен и вижда нещата от хубавата им страна..Затова и навремето първо с него споделих любовта си към "църния" арабин. JoyИ от сега изпадам в ужас, като почне обстрелът от пубертетски питания и признания от страна на трите щерки, как ще се справям като душеприказчик?! ooooh! ShockedНаистина в подобен род питания няма нищо срамно, но аз просто не се чувствам готова да влеза в ролята на разясняващ Rolling EyesА много добре знам, че е в пъти по-добре да науат всичко нужно у дома, а не на улицата..
Бързам да ви се похваля, запознах се с Латеа!Бяхме заедно на кафе по махленски..Много приятно и лъчезарно момиче! Heart EyesАз бях с голямата щерка, а тя нали е купонджийка, не ще да си ходи и на нея й хареса какичката....Чак баба започна да ни звъни периодично и да ни напомня, колко е напреднало времето.. Wink

# 292
  • Мнения: 800
охххх, аз потеглям към тази тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312555.0    Twisted Evil  много полезни неща ще науча, а не като тука преди за някакви си култури, някакви си религии само пишехме, някакви си хадиси . Бас държа, че за тоя случай няма хадис, та отивам да с еобразовам в тази тема.  Има и едн адруга за обезкосмяването при мъжете , и оттам мн полезни неща научих.  Добре, че вече сме светски хора , а не талибани

# 293
  • Мнения: 720
Наде -  спокойно бе, той човека щом е протестант ,няма как да е и мормон.  Те си се наричат по друг начин мормоните, а и те са си секта въпреки ,че е легална....докато протестанството е основен клон на християнството,наред с католиците и ортодокса. Peace
А трова ,че е обрязан,както и другите момичета са ти споменали....няма нищо ненормално, много от запада го правят по различни причини,които не винаги дори са свързани с религия. Така че - протестант +обрязан = нормално. Wink

Лили ...с пари какви неща издигат само,ама красиво си е като в приказка.

приятна вечер на всички.  bouquet


Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 00:02 от harriet TJB

# 294
  • Мнения: 3 804
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312745.new#new

добре дошли в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт