Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Юли

  • 52 891
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 094
Celebre, важното е, че има някой от първа ръка да препоръча тази марка. Благодаря на тебе и на Bastet.  bouquet

за нищо! Hug...........само гледай внимателно, че сериите са все Модерактив, но тази с разширение Плюс е за над 40 години........а тази без Плюс е за над 30.

# 826
  • Мнения: 215
Поръчах си скраба на Елишакой...ако успея да се сдържа да не го изям, ще дам отзиви и как действа външно Между другото за 10тина долара само имат и малка разфасовка от 25гр.Някой пита за Марио Бадеску - имат страхотни шампоани - косата ми не се омазни изобщо за 5 дена - мека и с много обем беше, ах как ме подсети сега да го диря пак този шампоан

# 827
  • into the blue
  • Мнения: 771
Zookey,ако го намериш дай линк и насам,няма да ти се разсърдя  Wink

# 828
  • Мнения: 776
Поръчах си скраба на Елишакой...ако успея да се сдържа да не го изям, ще дам отзиви и как действа външно Между другото за 10тина долара само имат и малка разфасовка от 25гр.Някой пита за Марио Бадеску - имат страхотни шампоани - косата ми не се омазни изобщо за 5 дена - мека и с много обем беше, ах как ме подсети сега да го диря пак този шампоан

Zookey, докладвай задължително името Crazy Flutter  bouquet на този шампоан, сигурна съм, че ще си полезна на много съфорумки с проблемни коси ooooh!, като моята Whistling Blush

# 829
  • Мнения: X
Момичета, изчерпах се от идеи за крем за околоочен крем. Дайте някаква идея за кремче, което ви е заличило поне една бръчка на контура. Имам чувството, че това е мисия невъзможна - най-доброто, което съм постигала досега е за около 15-20 минути веднага след нанасяне на крема очния контур се поиглажда, но после пак лъсват линиите.
преди време се колебаеше за заглаждащия на панел какво стана купи ли го


Не го купих, защото в бюти зоната ми отсипаха около 5 мл от мострата и нещо не ми понесе.

# 830
  • Мнения: 434

За нищо Hug
Бтв не знам откъде я изкараха тази цена от почти $ 50 в Саса, като маската си е $18.Всичките им продукти са $10 - $ 26...Освен много големите разфасовки тоници и лосиони и ''специалните'' кремове Peace

И аз това се чудя,защото в ибей,същия скраб за лице,който си харесах с ягодката,струва около 20$+доставката. Rolling Eyes А в Саса- 50$ #Crazy Като гледах и мл. не се различават.

П.С. Zookey,аз питах за козметиката на  Mario Badescu. Peace
Ще помоля и аз за линкче към този шампоан,когато го откриеш. Hug

# 831
  • Мнения: 3 372
Вчера най-сетне ми е тръгнала поръчката от http://www.fragrancex.com/ Party Направо не мога да повярвам ooooh!

# 832
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Поръчах си скраба на Елишакой...ако успея да се сдържа да не го изям, ще дам отзиви и как действа външно Между другото за 10тина долара само имат и малка разфасовка от 25гр.Някой пита за Марио Бадеску - имат страхотни шампоани - косата ми не се омазни изобщо за 5 дена - мека и с много обем беше, ах как ме подсети сега да го диря пак този шампоан
Аз мисля да поръчам малка разфасовка от скраба и от маската с какаото,пък ще видя какви ще са Simple Smile

# 833
  • Мнения: 1 270
Много съм доволна от beautive.com са ми възстановили парите на 5-ти ден след поръчката  Peace
Аз по принцип не се притеснявам от тези сайтове и тази масова истерия за проследяване на пратките ми е чудна  newsm78
Дано да продължават да оправдават доверието ми  Joy

# 834
  • София
  • Мнения: 7 170
Парфюмите от ягодка вече май не могат да се проследяват, защото през Швеция ги шипват- не през Швейцария. Поне моите вчера бяха оттам. Някой друг забелязал ли е това, сега трябва да търсим и сайт на шведските пощи  Laughing

# 835
  • Мнения: 3 372
Много съм доволна от beautive.com са ми възстановили парите на 5-ти ден след поръчката  Peace
Аз по принцип не се притеснявам от тези сайтове и тази масова истерия за проследяване на пратките ми е чудна  newsm78
Дано да продължават да оправдават доверието ми  Joy
и на мен бързо ми ги възстановиха Peace И аз съм доволна от тях Peace

# 836
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета, изчерпах се от идеи за крем за околоочен крем. Дайте някаква идея за кремче, което ви е заличило поне една бръчка на контура. Имам чувството, че това е мисия невъзможна - най-доброто, което съм постигала досега е за около 15-20 минути веднага след нанасяне на крема очния контур се поиглажда, но после пак лъсват линиите.
Мина, сега се сетих,че една приятелка много,ама много ми похвали козметиката на Sisley. Но май са доста скъпи продуктите.

# 837
  • София
  • Мнения: 123
Bastet, отново мерси  bouquet Даже съм си копирала един твой пост за околоочните кремове и си правя справка с него от време на време Embarassed
Искам да ви похваля крема за ръце на L'Occitane http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42063&goChar=L - ползвам го от една година всяка вечер и направо съм пристрастена Crazy. Не мога да заспя, ако не си намажа ръцете с него-чувствам ги пресъхнали. Освен това е много икономичен. На мен една опаковка ми стигна за повече от половин година, като го ползвам само вечер.
Това  ( http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49884&goChar=L ) също е добро и е само смес от масла,без химия.
Въобще ползвала съм много от нещата и повечето ми впечатления са положителни Peace

# 838
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Вчера най-сетне ми е тръгнала поръчката от http://www.fragrancex.com/ Party Направо не мога да повярвам ooooh!
някакви отстъпки има ли в този сайт доставката пак ли е безплатна

# 839
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Вчера най-сетне ми е тръгнала поръчката от http://www.fragrancex.com/ Party Направо не мога да повярвам ooooh!

Ехе, най-накрая, то голяма одисея Peace

Парфюмите от ягодка вече май не могат да се проследяват, защото през Швеция ги шипват- не през Швейцария. Поне моите вчера бяха оттам. Някой друг забелязал ли е това, сега трябва да търсим и сайт на шведските пощи  Laughing

Да, през Швеция са вече, не мога да намеря линк обаче

Общи условия

Активация на акаунт