Един въпрос относно перящите прахосмукачки

  • 11 558
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
И моята е Делонги- модела е по стар - Мултивак, имам я вече 9 г! Много съм доволна, прането е доста трудоемка задача , но с прахосмукачка е в пъти по лесно то колкото на ръка! Mr. Green
Относно препаратите- след като ми свърши оригиналния не намерих друг за машинно пране / моне аз търся такъв дето изрично да пише че става за прахосмукачки/ освен един - ПОЛИГЕНА и съм доволна и от него!
Препаратите са специални-първия ми беше към прахосмукачката после като свърши ползвах такъв за килими даже и Медикс за килими става,но най-добре се изпират с оригиналния.
Медиск-а не ти ли се пени много  Rolling Eyes! Пише че е само за ръчно пране!

# 16
  • Мнения: 4 422
Не  Simple Smile ,но само един път прах с него.А тоя Полигени на коя фирма е?

# 17
  • Мнения: 1 849
Моята прахосмукачка съм я ползвала почти ежедневно за огромни площи и издържа повече от пет години.
Прозорци не препоръчвам да се мият с прахосмукачка, има си много по-лесен и качествен начин със специална гума и ако останат черти с микрофибър...
Каква марка е твоята прахосмукачка? И още един въпрос може и да е малко тъп , но какви препарати се използват при прането с тези прахосмукачки?

Вече писах, че е Делонги. Има Бингола за машинно пране, Полиген за машинно пране не съм виждала, но може и да има. Препаратите за ръчно много се пенят и може да повредят двигателя...

# 18
  • Мнения: 9 814
извинете, ако въпросът ми е глупав, но перящите прахосмукачки могат ли да мият прозорци?

Има модели, които могат да мият прозорци.
Аз ползвам модел на Филипс.

# 19
  • Мнения: 1 849
извинете, ако въпросът ми е глупав, но перящите прахосмукачки могат ли да мият прозорци?

Има модели, които могат да мият прозорци.
Аз ползвам модел на Филипс.

Аз мисля, че всички имат приставки за миене на прозорци, въпроса е, че е некачествено и трудоемко.
Все пак въпрос на вкус... Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз си купих наскоро Зелмер, засега съм доволна.
За препаратите - Бингосойл - пише, че става за машинно, Астониш - също  Peace

# 21
  • Мнения: 308
От вчера и аз се сдобих с такава прахосмукачка - LGнезнам какъв модел. Бях решила да си купя Делонги , но този модел който харесах на намерих нито в Техномаркет, нито в Технополис В София, Враца и Монтана и затова са спряхме на този модел. Все още не съм я използвала, но тя се продава с някъкъв препарат, а от магазина ми казаха като свърши да си купя вениш но ми се струва че не е подходящ.

# 22
От вчера и аз се сдобих с такава прахосмукачка - LGнезнам какъв модел.
Доволна ли си от прахосмукачката?

И аз имам голямо желание да си купя, но се чудя дали са ефективни?  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 849
Ефективни са, само да им хванеш чалъма Wink

# 24
  • Мнения: 4 717
аз планирам да взема АЕГ,не запомних модела

идеята ми е да си спестя минаването първо с прахосмукачка, а след това с мокра гъба по ламината, дали ще е ефективно?
проблема е, че ще го правя всеки ден, дали няма да я потроша от сглобяване и експлоатация??? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 035
Моята е такава  ZELMER 619.5AQUATRIO-INOXhttp://www.technomarket.bg/product_images/i_09002001.jpg

# 26
  • Мнения: 1 849
аз планирам да взема АЕГ,не запомних модела

идеята ми е да си спестя минаването първо с прахосмукачка, а след това с мокра гъба по ламината, дали ще е ефективно?
проблема е, че ще го правя всеки ден, дали няма да я потроша от сглобяване и експлоатация??? newsm78

Ще развалиш ламината. Никога не остава напълно сухо. Няма да се счупи от сглобяване и експлоатация. Но ламината може да го минаваш с прахосмукачка (суха), и има мопове с микрофибър, които са дълги и спестяват време и са ефективни.

# 27
  • Мнения: 4 717
аз планирам да взема АЕГ,не запомних модела

идеята ми е да си спестя минаването първо с прахосмукачка, а след това с мокра гъба по ламината, дали ще е ефективно?
проблема е, че ще го правя всеки ден, дали няма да я потроша от сглобяване и експлоатация??? newsm78

Ще развалиш ламината. Никога не остава напълно сухо. Няма да се счупи от сглобяване и експлоатация. Но ламината може да го минаваш с прахосмукачка (суха), и има мопове с микрофибър, които са дълги и спестяват време и са ефективни.

оф, аз това правя всеки ден Close Sad, но ми се искаше да си спестя едното минаване и да обирам праха и да пера едновременно...

Общи условия

Активация на акаунт