Да ви разсмея малко

  • 2 860
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 203
Движенията са много полезни, но не и натоварването във фитнес...а до секса на мен специално ми казаха да го правя много често (колкото се може повече) точно в първите месеци...а в следващите месеци организма ти ще си го иска ужасно много.

# 16
  • Мнения: 224
Ходенето е много полезно. Аз лично не се спрях. Мъж ми се шегува, че сигурно съм обиколила земното кълбо. Дори докторите наричат ходенето спорт за бременни.

# 17
  • Мнения: 479
Моя гинеколог забранява секса до 14г.с. дори всичко да е наред. Смея да твърдя, че той е един от най-кадърните в Пловдив, но всеки сам си преценя. Аз бях с тежка и проблемна бременност и за мен всичко беше забранено.

# 18
  • Мнения: 71
Аз също съм в твоето положение (бременно искам да кажа - някъде там съм с г.с ) не съм ходила още на доктор, защото смятам, че е рано, но утре имам час и смятам да я попитам д-рката точно за секса, и отново ще ти пиша, какво е станало. Знам от предната бременност, че общо взето няма проблем, но трябва да се внимава, а пък аз като внимавам и познай колко мога да се отпусна! А за ходенето пеша и изобщо за всичко останало, му кажи на твоя "убавец", че бременноста не е болест, напротив живей си както досега, е за фитнеса не съм сигурна, мисля че трябва да го спреш, но ходенето пеша   --- от това по-добро няма.  HugМного успешна и на двете ни!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Има толкова много литература по въпросите, касаещи бременността, че не може да се изчете напрактика всичко.  Crazy
Влезте в БИБЛИОТЕКАТА на този под-форум, има много смислени и полезни статии и ги изчетете заедно.
Със сигурност ще му вдъхат повече доверие и ще го убедят по "тъмните" въпроси, отколкото една тема, в която 100 майки дават акъл.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 784
Ако не смяташ да вдигаш щанги и да правиш сложни упражнения във фитнеса, нищо не ти пречи, щом се чувстваш добре, да го посещаваш. Просто трябва да се запознаеш с подходящите за бременни жени упражнения.
Разходките само ще ти помагат.  Сексът никак няма да ти навреди.
Лека бременност!

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Верно е разбирач Mr. Green
Аз цяла бременност катерих стълбите \до4-а ет.\
Секс, докато ми се правеше \че на края нямах особено желание\

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
1. Движението е много полезно по време на бременността, но фитнесът, честно казано-НЕ!
2. Сексът разбира се, че не е забранен, но ако бременността е застрашена е абсолютно противопоказен.

Абсолютно правилно!

# 23
  • Мнения: 728
1. Разходки и движение - ДА, фитнес - НЕ
2. Щом няма забрана от лекар.. няма проблеми със секса.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Е благодаря Ви за отговорите, момичета! Естествено, че вече имам едно наум и съм се консултирала с лекаря си, ама мъже какво да ги правиш!
А сега да се заемам с работа, че в офиса колко работа ме чака!
А забравих също да отбележа, че неща от рода да му сготвя, да измия чиниите, да изпера и да изчистя не са ми противопоказни според него! Grinning
Голям е чешит!

ААААА не - това е абсолютно противопоказно!!! Никакви такива. Той ще чисти, готви, пере, мие чиниите, още трябва да ти прави масажчета на крачетата ( от сега да тренира), подаръци всяка седмица, глезене. Всички тези неща са Абсолютно задължителни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 512
Разкодките и движенията са даже препоръчителни и полезни.А има и упражнения за бременни та ако искаш да правиш може.Що се отнася до секса като нямаш проблеми можеш да правиш колкото си искаш, а за успокоение на съпруга ти говорете с твоят лекар.Съпруга ти е грижовен и отговорен човек и за това заслужава поздравления.

# 26
  • Мнения: 4 401
това с готвенето Stop на мен зверски ми се гадеше и не само не готвех ,но и на него не позволявах. Joy

# 27
  • Мнения: 1 967
За секса преди края на третия месец - не не съм правила, точно защото дотогава бебето още не се е закрепило с плацентата  Peace Иначе всички по-леки дейности са разрешени - ходене най-вече  Mr. Green

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
1. Движението е много полезно по време на бременността, но фитнесът, честно казано-НЕ!
2. Сексът разбира се, че не е забранен, но ако бременността е застрашена е абсолютно противопоказен.

Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 39 764
Аз имах проблемна бременност. Въздържах се от много движение, секса и той беше мираж.
Но това беше, именно защото имах проблеми.
Движението е полезно. Фитнесът - не мисля. Ако не ви забранят секса (както го забраниха на нас) - действайте Simple Smile
С Дияна правехме секс до последно.

Общи условия

Активация на акаунт