Айде юли, после АВГУСТ-ще се чува само радост

  • 8 916
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Освен вече качилите снимки за колаж, друг ще качва ли? Уж по-рано направих албума, за да се съберат максимум снимки и да няма "Ама мен защо ме няма", а то едва 3стр. е станал албума  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз бях качила ама нещо я няма.....  Rolling Eyes Crossing Arms
Днес ще кача пак по някое време!

# 17
  • Мнения: 1 554
Ментина страхотни снимки Heart Eyes о4ите ми останаха,А рошлето с вас ли беше Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Mentina,сега ги разгледах чудни са снимките  Heart Eyes Party

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 14:23 от Димяни

# 19
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина страхотни снимки Heart Eyes о4ите ми останаха,А рошлето с вас ли беше Thinking

Тц, бабите се редуваха да я гледат. Само Йоан беше с нас.

Елисе, моите съболезнования.
Гита, как са сладураните? Как занимаваш Танти лятото? Йоан го записах на лятна занималня - и двамата сме доволни  Mr. Green

# 20
# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
......
Гита, как са сладураните? Как занимаваш Танти лятото? Йоан го записах на лятна занималня - и двамата сме доволни  Mr. Green

Танти снощи замина с нашите при баба ми(Каварненско). Ще направи някой и друг плаж за разлика от нас.

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А мама й на Танти няма ли да иде и тя  Mr. Green , да пийнем кафенце в Балчишка околия, че в събота отпрашваме... /малееее, като си представя само колко багаж трябва да събера с тия двамата  ooooh! .../

# 23
  • Мнения: 222
Привет!

ЧЕСТИТО НА ПРОХОДИЛИТЕ ЮНАЦИ!
[/color]
Ние скоро няма да сме от тях. Мога да кажа, че много, много ходи, но е доста нестабилен. А и аз не бързам за никъде.

Честита месечинка на Наталия!

ДИдисв-дано се разминеш само със синката, дори и в тази ситуация е доста неприятно!
Бобченка-радвам, се че нещата при вас са се наредили така добре!
Ментина-невероятни снимки! Йоан сигурно е много, много щастлив.

Перси се изрина нещо, явно от жегите. Започнах да мажа с Фенистилгел, дано има резултат.

# 24
  • Мнения: 389
mentina страхотни снимки ,а и не само снимки сигурно изживяването е жестоко
PIVANOVA и Марти нещо ми се изрина около брадата сега  и около памперса на лепките,дали е от жегите или от лигите на брадата Утре ще ходя на консултация и ще видим какво ще каже педи.Свиркай ако има резултат от Фенистила

Спешно питане:  потребител и парола в снимка.бг - на лични ако може.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 15:40 от pokahontas

# 25
  • Мнения: 514
ПРивет!
Прибрахме се!
Ходихме до МВР болница на кожен за малката и да ме преслушат мене че нещо бухам-----------------Резултата е че ми вдигнаха кръвното и на всичкото отгоре ми изгубиха снимаката е все пак я откриха след 30 мин чакане Shocked Shocked Shocked
Мислех че там са по-добри докторите но явно навсякъде са ............
Гледам че има изприщени дечица и ние сме от тях от там ни предписаха някакъв крем --Дето така го е написал че немога да го прочета !
На мене антибиотик!
Дидисв---дано бързо ти мине!Стискам палци! Peace Peace
Бобченка---радвам, се че нещата при вас са се наредили така добре! Heart Eyes
Ментина-невероятни снимки!Много хубаво сте си прекарали! Peace

Оставам ви че ми е много лошо !

# 26
  • Мнения: 1 216
За изприщването от жегата нашата докторица каза - с НИЩО да не се маже, защото кожата се дозапушва и не може да диша и става по-лошо
Камен след консултацията днес е 10,200 и 77 1/2 см и с разкървавено достойнство, че не било съвсем забелено. Поне не плачка
mentina,  Hug
elissee,  Tired
Честити месечета и пъргави крачета!!!
Гита Ог, аз се замотах със снимката, извини ме. Ще кача днес!
А Танти на концерт да вземе да иде и за вас  Mr. Green

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
didisv, ох, чак мен заболя. Бързо да се оправяш и дано да е само синина.  Hug
bob4enka, ха честит дом.
shoshi84, йеееее. Браво на Камен. Пъргав и игрив да е винаги  Hug Ииии, какви мерки само  Flutter
pokahontas, честито прохождане и на Марти.
mentina, страхотно!

Май и аз не съм качила снимка. Хм, бях разбрала, че ще се събират от РД-тата им.  newsm78

# 28
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА КАМЪЧЕТО, НЕДИ И НАТАЛИЯ! БЪДЕТЕ МНОГО ПАЛАВИ И ЗДРАВИ!  Hug
shoshi, айде пак честито! Камъчето е чакал да мине кръщенето и да тръгне  Mr. Green
mentina, бравос! Добре сте си изкарали и хубави снимки си направила. Чак ми стана мъчно че свършиха и пише "Пътешествието приключи"  Sad Ния става все по-красива -да я цункаш от мен  Heart Eyes
bob4e, радвам се за вас! Добре се нареждат нещата ... само да не чуе дявола  fingerscrossedГита, уреди се и ти  Mr. Green изпрати Танти с баба си ...
DiVena, почивай си повече, ще се оправиш!
 smile3501 на mimsat! Много си активна, а така! Катерина как е? Шета ли из вас?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 827
Здравейте Hug.
Шоши, честито ви християнче и честито прохождане на Камъчето.
Покахонтас, честито прохождане и на адашчето.
Ментина, страхотни снимки newsm10.
Дивена, Диди, бързо да се оправяте.
И Аничка се обрина покрай устата Sad. Мажа я с вазелин, че Дани само това го оправи на времето, но ако не изчезнат другата седмица ще посещаваме педиатърката.

Ани от 10 - ина дни вече е без памперс през деня и най - хубавото е, че има дни в които изкарва само с един чифт гащи Grinning. Е, има и такива дни, в които сменяме по два три Mr. Green, но откакто започнах да я слагам на гърне само един път досега е акала в гащите и то заради мен Embarassed.
Да ви питам, че вече сериозно започвам да се притеснявам. Има ли и други бебчовци без зъби?

Честита месечинка на бебчовците!

След няколко дни започва сезона на тортите smile3508.

Общи условия

Активация на акаунт