Айде юли, после АВГУСТ-ще се чува само радост

  • 8 919
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 554
Бини #Crazy бързо да се оправя малката сладурана Hug

Сладкиш,това въобще не е вярно,4е се разболява защото не е кърмена ейй кажи на майка ти да не идвам аз #Cussing out

# 61
  • Мнения: 222
Бини-леле, колко неприятности на куп! Незная какво да кажа, освен, че всичко е минало, но само ти си знаеш какво ти е на сърцето и душата. За това казвам едно голямо съжалявам и силно прегръщаме малката красавица с Перси!
Сладкишче-леле и при вас няма свършване на лошотиите. Ужас, през какво е необходимо да мине почти всяка майка, от една страна да стане по-силна, но от друга-тотално да си съсипе нервите. Гушкаме ви! Нашите обриви поне по моя преценка са от слънцето, просто защото не е опитвал нещо по различно тезни дни. А и много, много не вярвам на педито, така че просто ще изчакам и ако нещата се влошат ще отидем при д-р Ангелова.

# 62
  • Мнения: 1 216
bini_og,   bouquet  наистина звучи да ти е било адско, дано бебка бързо преодолее болестта!

# 63
  • Мнения: 1 380
Сладкиш,това въобще не е вярно,4е се разболява защото не е кърмена ейй кажи на майка ти да не идвам аз #Cussing out
ха-ха...ела да внесеш ред в ситуацията....
Леле на никой не мога да я оставя ве4е освен на майка.
Тя от всеки реве, щом види, че ме няма. Оставям на свеки за 10 минути да отида до магазина и като се прибирам ку4енцето реве та се къса..и нарежда....мам, та мам(тя мам ми вика...малко мома англичанка си пада).
В4ера на баща ми в колата, да слеза да купя шише с накрайник..бре за 2 минути и реве та се задушава....а мъжо планира по4вики само 2-мата.....
Май ще пропуснем романти4ен уикенд за двама...ще е за 3-ма....

# 64
  • Мнения: 1 554
и вашта нее лесна,аз пък няма на кой да го оставя Rolling Eyes

като ще излиза ме някъде това е ве4ер и майка идва в къщи ама той спи и тя спи Joy така се гледат двамата Peace

# 65
  • Мнения: 324
Бини, страшно и тъжно ми е, че сте минали през такъв ад с бебинката! Дано се възстанови бързо!  Hug

# 66
  • Мнения: 127
Здравейте  Hug
Много благодаря за прекрасните думи  Heart Eyes Нещо ме гепиха лудите и отивам при един фризьор и му викам режи  Laughing и той колко ? И аз: искам 3 см коса  hahaha и така се сдобих с нова визия.Определено имах нужда от промяна.
Бини много кофти преживяване. Важното е че вече сте добре.
Сега и аз почнах да се притеснявам за Ал и неговото вдигане на Т 38.5. Чудя се какво да правя  Sad  Ама той се буди нощем и проплаква. Ако и днес има Т, вече ще го заведа при хомеопатката.
Да питам, ако има нещо вирусно Т-рата постоянна ли е? Или рязко се покачва?

# 67
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
бини мила прегръщам те.изживяла си старшен кошмар Cryдано вси4ко е наред с малката кукла Hug
наш мони ми разказва играта,секунда не ме оставя да седна,а в4ера държейки него и люляйки кака му си изкъл4их ръката,но дне све4е ме боли по малко.ве4ер не спим,денем 2 пъти по 4ас и така....

# 68
  • Мнения: 389
bini_og  много кофти, дано всичко лошо е зад вас

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Бини-много неприятно,мила.Цялата настръхнах и се просълзих докато четох.Важното е,че сега е добре малката.Пазете се колкото можете.След такива преживявания човек разбира,че здравето е най- важно.
Сладкишче и аз мисля,че майка ти не е права.Не всяка жена може да кърми.Аз докато кърмих Стилиян,веднъж се разболях,но него не го хвана.След няколко месеца обаче,той се разболя и после аз.Ето,че няма гаранция.После като реших да го отбия на 9 и 1/2 месеца всички ме упрекваха,но за мен това беше правилното решение.
Ние с мъжо оставяме Стилиян на майка,като решим да ходим някъде,но на мен май ми е по-мъчно,отколкото на него.

# 70
  • Мнения: 3 388
Бини, ужасно неприятно  Confused Дано бързо се оправи бебка  Hug

Мами, а какво се прави при гърч? Как трябва да реагираме?

Сладкиш, едната  леля на мъжа ми има двама сина, които  не са кърмени въобще, боледуват изключително рядко- и двамата са около 30 годишни! Така че подобни генерални заключения, както често се случва, нямат много общо с истината.
Междудругото, Сами също ми казва мааам  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 82
Привет!
Бини,кошмар си изживяла,само ти си знаеш какво ти е!Дано вече не минавате през такива перипетии и много здраве да има във вашият дом!
Сладкиш,дано и при вас се наредят нещата!
Честити месечинки!
Честити проходили крачета!
Шоши,честито ти християнче!

# 72
  • Мнения: 514
Привет и от нас!

Бини-прегръщаме Ви силно и дано всичко отмине възможна най-скоро!Докато четох така настръхнах че .......!Много ,много нацелувай малката и се пазете!  action032  action032  action032  action032  action032

Сладкишче--дано утре вече с урината всичко да е наред! Peace Peace
Абе откъде се разболяват тези деца!
Вече  и въздуха е кофти и  всичко !Мани -мани! #Crazy #Crazy #Crazy

Шоши--честито Ви кръщене! bishop bishopДай да гледаме  снимки!
Ния-появи се !  love001  love001

Преди малко се прибархме--Взехме храната от кухнята на Джуниор и съм много доволна-1.супа-пиле
                2.--Тиквички с ориз
                3.овесени ядки с мляко!
Доста вкусно и най-важното за мен е че е без сол!Ще видим и в петъка дали ще я яде и вече ще си поръчвам по 2-3 пъти в седмицата за разообразие а през другото време аз ще си й готвя!
Цената на трите неща е 2,40 лв. и общо взето по 0,80 стотинки ти излиза едното ми то това е нищо ---като се има впредвид цената на пюретата/който вече не ни засищат/ или готвенето където ми отива сума време и материали!

На мен също никой не ми помага и чесно казано вече свикнах!В началото ми беше по -трудно ,но сега това положение го предпочитам ,отколкото да ми дуднят или мрънкат на главата това така или онака !

Друго не се сещам ---отивам да си видя малко къщата докато малката спинка че после пак излизаме! newsm28 1dishes clean clean
Чао за сега!

# 73
  • София
  • Мнения: 5 721
Бини,много мъчно ми стана като прочетох какво сте преживяли SadДано забравиш бързо и да нямате проблеми за напред Praynig Hug Hug Hug HugКогато си готова за компанийка звънни да се видим на по кафе Heart Eyes

Гале,утре стискам палци изследването да ОК! Praynig Hug

Ния Hug
Валерия Hug

# 74
  • Мнения: 1 380
Благодаря за милите думи. Heart Eyes
ман4ева ние като имахме инфекция, Кал поддържаше нон стоп висока Т от порядъка на 40 градуса.От нищо не падаше, хомеопатия, нурофен, панадол...нищо......
Ако и при вас е така, не чакай. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт