СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 11 972
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 226
Котилките всъщност са коСтилки  hahaha Joy

И ето да се посмеете малко
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=309620.20
Боже, какво ли ни чака и нас  Joy Joy Joy

А това го откраднах от Врачанските мами
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=56
. Муццццццц  Hug Hug

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 16:06 от stelllla

# 16
  • Мнения: 57
Много яко и аз четох до сега Joy
Кой знае наистина какви филми ще има и при нас, само да сме живи и здрави Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 571
Запис и от мен
Димчо   bouquetИ мерси на Иринка за хубавото заглавие!Нищо че шутчетата са вече футбулни волета  Joy hahaha
Моя мъж се дипломира днес /за пореден път/и една виртуална черпня кой квото му е сладко!Без картинки че сме сичките едни трудниииии ша ни стани нещо! Laughing
Елена и аз съм мацо като теби!!Ни знам как се облича бебе ни кое с кое се слага ни как се комбинира!!!Ама нищо!!Аз разчитам в родилното да ма научат!!Ако'л не тука ще побъркам мамите от въпроси!!!Аййй са никой ни са е родил научен на'л тъй!!! PeaceНема се плашим!!!
Пееща много се радвам за урината!Аз си знае че нищо ти няма!!Подишай сега спокойно не че в таз жега мож диша ама все пак
Ай стига толкуз от мене!! Hug

# 18
  • Мнения: 1 666
Здрасти и от мен в новата тема! Hug
Седя си тука на хладничко (на климатик) и съм се отдала на блажено интернетстване (има ли такава дума hahaha)....
Детето вече е добре наистина. Май не трябваше да се поддавам на паниката от тая висока Т, ама като го гледах милото как се мъчи в тая жега, направо ми се прирева. Мисълта ми е, че май щеше да се справи без антибиотик... ама станалото - станало, сега му давам хомеопатия за изчистване на организма. Обаче пък той продължава да ми къса нервите с неядене.
И мен ме бройте към тези, дето нищо не са купили за бебето още, хем не е като да незнам какво ми трябва. Ама хем си викам "имам много време още"(нали съм за края на септ.), хем ми се ще да попрегледам и от Стени какво ще мога да ползвам.
А Елена и Мирка, хич не се притеснявайте, че незнаете кое как и защо. Всичко се научава много лесно в движение. И аз първия път се чудих какво ще правя като не съм слагала памперс през живота си, не съм обличала бебе.... Обаче ела да видиш как още първия път, когато се наложи и се справих сякаш цял живот това съм правила!

А ако знаете какви противоречиви сънища сънувам за пола на бебето, откачена работа направо #Crazy. Една вечер сънувах, че съм родила момиче и то на Симеоновден, а даже незнам кога е това, и се обаждах на мъжа ми да му кажа, че ще го кръстя Симона. Друга вечер пък сънувах, че раждам момче и моя доктор тука ми вика "видя ли, че аз познах, а не този с 3Д"... Ей такива шантави неща....

# 19
  • Мнения: 49
Димчо, тенкю, мацка!   bouquet
Хахаха, голяма смях в тази темичка. Ще пишем и ние в нея. Дано ни е смешно в тоя момент Simple Smile
И аз нищо, ама хич нищо не съм купила за младежа. Нито легло сме измислили къде ще слагаме (като гледам май в средата на стаята най ще му е убаво Simple Smile), ни количка, да не говорим за дрешки, чудесии. Мани, мани. Най-проблемно май се очертава, че още нямам идея къде ще раждам. Водя се на ЖК в Шейново, но много ми се иска да раждам водно. Но водното едно сложноооо - трябва да покриваш 100 условия - да е след не знам коя си седмица, пък да не е прекалено голямо бебето, пък разбира се да е главично предлежание и още да е в часовия диапазон 08:00-16:00ч. А аз от Тина Киркова никой не познавам и ми е малко тегаво така, трябва предварително да се водят едни разговории...Не че в Шейново познавам някой лично, но като си ходя на ЖК поне атмосферата ми е позната и познати лица и имена...виждали сме се Simple Smile Оххх, стига писах, че се сдухвам само! Sad

# 20
  • Мнения: 2 123
Хелоу!
аз направо в новата темичка!Мерси, Димчо.  bouquet
Завиждам почти благородно на варненки морето, срещите и ...още нещо, както се казва  Sunglasses
Малко връщам темата към коментара на БАЕ за стерилизаторите. Аз си купих всичко преди да родя и всъщност този стерилизатол го ползвах...хм...може би не повече от 20 пъти след 6тия месец на Спаси. Така и не пропи мляко от шише, не прие биберон залъгалка и то...не остана нищо за стерилизиране. Та мисълта ми е - вие си разучете пазара и опциите, но ако ще кърмите - не бързайте с покупките.  Peace
Елс, и аз си мисля, че трябва да проверя нещата на Спаси - толкова дрешки има, които са обличани 1 дод 2 пъти и други - чисто нови, а каква част раздадох  ooooh! Но и аз по-нататък... че то са едни кашони, едни опаковки почи стерилни и то на тавана.Като подредим стаята и гардероба на малката запетайка - тогава.
singing, браво за резултатите  Hug

оф...малкият   спи и май ще се гушна до него, че часовете след обед са ми особено изтощителни.

хайде до 3та смяна  Stop

# 21
  • София
  • Мнения: 413
Привет момичета!
Записвам се в новата тема!

# 22
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен Simple Smile
И а да се запиша в новата темичка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 42
Мерси на Димчо за темичката  Hug
За четвъртък значи 18.30х в Пицикато - бройте ме и мен  Wink

# 24
  • Мнения: 427
Еййй,изпуснах ви няколко дни и немате изчитане!!! ooooh!
Елс,да се оправя бързо детенце!Пате,представям си какво ти е с яслата...ами организирай си кафенца с приятелки след като оставиш малкото съкровище,така ще се разсееш малко от тегавите мисли Hug
Дескааа и аз се измързеливих като теб за костилките-ще ми донесат от немско торбичка с костилки Mr. Green
Пееща ,радвам се,че с урината всичко е наред Hug
Мирката ,аре честита маса,по-честичко и все по хубави поводи да я подреждате и нареждате Mr. Green
И варненки дет ги не е срам ,че живеят до морето ,ами и на пици ще ми ходят заедно...снимки задължително да ни предоставите ,че Варна ми е любим град Laughing
Стелкаа и мен климатика нещо ме разсополиви ,душата...ти оправи ли се вече?
Да ви разкажа за съботния концерт-то си беше музик.спектакъл"Бохемска рапсодия "се казваше.по музика на Куин разбира се .Беше много яко ,само дето кой ли се сети ,че тва е на Античния театър и ще има голеееми тонколони..Като започна шоуто и изведнъж като започнах да усещам тия ми ти басове...слава Богу не с корема ,а по скоро в гърдите си усещах тресенето #CrazyИ тва мойто бебе като лудна-взе да се подмята като делфин из корема ми.. newsm78Стрснах се и викам на мъжо "май не му харесва музиката,ако не спре да се бунтува ша си ходим"Ама после се кротна бебка,тя сигурно само си е танцувала  в началото:mrgreen:Та после и на кръчма я заведохме и в 3ч едва се довлякох до леглото-тази нощ изобщо не ставах до тоалетна Mr. Green

# 25
  • Мнения: 79
Относно покупките на дрешки няколко практични съвета.
1. материята да е естествена  (памук, хавлия и др.) важно е на бебето да му бъде комфортно и да не се изпотява, затова никакви изкуствени найлонови материи.
2.трябва да е еластична за да обличаме бебето без да го дърпаме и кривим.
3.Главата на бебето е голяма и то се дразни когато дупката е тясна, за това винаги да е възможно обличането да става нежно, но да не е прекалено широка така, че раменцата да са голи, може да е с копчета.
4.Когато бебето е малко и лежи много, ако дрешките са блузка и ританки то винаги се голи на кръста и винаги го оправяме, затова аз предпочитам широки свободни гащиризони.
5.За да ни е лесно да сменяме пампите и да почистваме е добре дрехата ако е цяла (гащиризон) да може да се отваря отдолу.
5. Да обърнем внимание на копчетата да са качествени и добре поставени защото и най красивата дреха с едно две скапани копчета става неизползваема.
И накрая на моя списък са свежите цветове на  дрехите, които карат бебето да се кокори и да се харесва Peace.

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 16:43 от Mariam777

# 26
  • Мнения: 133
Привет и от мен в новата темичка   bouquet
Гледам варненските мами среща са заформили ... ами краааайно вреееме бешее  Hug От кога ви чакаме  Hug И да направите снимки, та да ви видим  Peace
Сега да се отчета и аз, че два дни нали мама ми беше гости и не остана време. Вчера даже я водих с мен при Марков. Станали сме 1.170г.  Heart Eyes От началото още сме си с надолу главата и май вече няма на къде да мърда  Joy Само дето е един срамежлииииив  ooooh! Не можахме и снимка да направим за таткото  Joy Жив и здрав да е, пък на 15-ти септември ще го видим на живо  Praynig
Оставям ви за малко, че заваля и да видя какво става, и после ще се включа  Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 27
Душичкиии, гуш- гуш! Да се запиша и да пуща един линк, ако се интересувате..http://www.krasivamama.com/index.php?p=gel..дали сте го ползвали и доволни ли сте, че ми омръъъъъзна да дигам краци..манечкото ме побърква от сега..рита, пи вода, яде, спа, сега кво иска- една приятелка вика- да си играе..айде нема нужда- айде кат излезе..шеее му дам там всякакви играчки и да си играе на воля, тва то моя корем за игра ли е..брей, че нахално:)не уважава макя си:)
Хало, Варнътъъ..да ударите по една бира и един моряк от мене:)
Па ке додам. Люска, и да пишееееш и снимки да туриш. Юник- и ти Hug! Уанде, доде ми идея- прати ми шофьор с твойта кола( ако може белорус, висок 1.90, 80 кг и т.н), минаваме, зимаме и Стела и довадяме на пица, ъ? А, тюлен- гъзарка?Simple Smile
Тука се говори на " сакам"..Сакам да ми е ладноооооооооо... и още сакам да знам за тия костилки, че опущих..мерси боку..поклон, довиждане..Simple Smile

# 28
  • Мнения: 571
Валиииииииииииииииииииииииии newsm44 newsm44 newsm44 smile3521 newsm17 newsm44Направо съм толкууу доволна че ша си тресна дупарата у таваня!!И сиа аз излазам навън ем да пазара ем да са намокра!!!!Супер от га го чакам тоз момент

# 29
  • Мнения: 506
И аз да се запиша в новата темичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт