Върху какво спят вашите бебета?

  • 5 219
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Ние също имаме такава кошара, стои в хола. Повече е за игра, сложила съм едно одеало да стане по-мекичко.
Иначе сгъваемо матраче има в Метро - около 30лв е.
 Peace

# 16
  • Мнения: 154
Ние също имаме такава кошара, стои в хола. Повече е за игра, сложила съм едно одеало да стане по-мекичко.
Иначе сгъваемо матраче има в Метро - около 30лв е.
 Peace
Благодаря ти

# 17
  • Мнения: 991
Благодаря ви момичета за отговорите.Имам познат дето продава дунапрени и ми каза че много се взимали за бебетата.Едно парче се режело по размера на кошарката,облича се с чаршав и готово-ето го дюшека или матрака незнам и аз какво точно се води това.Излизало към 20 лв.
Не слагай дунапрен. Вземи някакъв матрак от естествени материали. Дунапренът запарва и е токсичен.

# 18
  • Мнения: 154
Благодаря ви момичета за отговорите.Имам познат дето продава дунапрени и ми каза че много се взимали за бебетата.Едно парче се режело по размера на кошарката,облича се с чаршав и готово-ето го дюшека или матрака незнам и аз какво точно се води това.Излизало към 20 лв.
Не слагай дунапрен. Вземи някакъв матрак от естествени материали. Дунапренът запарва и е токсичен.
Здравей,дали ще ти е възможно да ми дадеш повече инфо по този въпрос.От къде знаеш това?Някакъв сайт или статия по този въпрос.Благодаря ти предварително.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Когато спеше на горното ниво, беше с твърдия сгъваем матрак от самата кошарка. Върху него сгънахме едно тънко одеяло за всеки случай.
След като я преместихме на долното ниво, купихме матрак за легло.

 Peace

Само че слагах по - дебело (в смисъл, сгънато на 2 памучно) одеяло и.. как да кажа, огъвах с него сгъваемата джаджа - за да не може да се нагъва и събира одеялце. А, да, и отгоре чаршафче, разбира се.

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Имаме си нормален матрак за легло, който местим от дървената кошара в преносимата и един който се сгъва, за да си го носим с нас като пътуваме.

# 21
  • Мнения: 2 622
за малката купихме подобна кошара,матрак взехме допълнително,обикновен дунапренен,за 25лв

# 22
  • Мнения: 9 814
Нашата кошара се продаваше със сгъваем дунапренов матрак.
Но, детето много се потеше от него и купихме от т.нар. кокосови.
С тази разлика, че не се сгъваше и беше неудобен за път.

# 23
  • Мнения: 224
Ние също се набутахме с 60 и няколко лева за кокосов матрак, който се оказа пълен боклук /поне според мен/. Вдлъбваше се под тежестта на детето и си оставаше така. Заприлича на корито. И се принудих да взема нов - Magniflex Pierre Cardin, за който мога да кажа че е страхотен. Тогава беше сто лева, сега гледам че най 120 е станал, но е невероятен. Мечтая си и за нас с мъжлето да си вземем такъв за спалнята Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 155
Спи на матрак с кокос, който купих допълнително от магазин Пинокио, струваш6е 45 лв. и съм много доволна! Peace

# 25
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 607
И ние сме с такава кошарка и бебо спи още на горон ниво, тъй като не буйства много. Взехме матрак от пенолатекс, но не е много висок - около 10 см.
Не зная, обаче, като я преместя да спи на долното ниво как ще я слагам чак там золу, при положение, че заспива в мен, докато я кърмя??? Rolling Eyes newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Такава кошараа му купихме за първия рожден ден, главно за пътуване/гостуване. Страхотна работа ни върши.
Естествено, започна да спи направо на долното ниво, но аз му слагам допълнително сгънато одеало, да му е по - мекичко. Peace

# 27
  • Мнения: 27 524
на матрак от кокос и пяна, купен допълнително

Също  Peace /струва повече от леглото  Crazy/

# 28
  • Мнения: 3 695
В началото спеше върху одеало, после купихме ето такъв матрак: http://magniflex.bg/bg/products/bambino/baby/ . След много четене, реших, че си заслужава покупката. Поръчах го от он-лайн магазин, донеоха ми го вкъщи, навит на руло.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 311
Нашата такава кошара я използваме само за пътуване, и не разнасяме и матрак с нас. Използваме твърдата поставка, която си върви с него и отгоре едно одеяло, за да е по-меко.

Общи условия

Активация на акаунт