Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 502
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 849
И ние  Laughing

# 181
  • София
  • Мнения: 1 711
И ние сме за срещата Simple Smile Единствено ако е след 23ти няма да можем да дойдем, защото с таткото сме решили за 1 седмица да отидем до Турция малко да почина, че тези няколко седмици малките ме изтощиха  Tired Бях си пуснала леличките в отпуска и ги гледах общо взето сама, но пък си заслужаваше, защото вече са много по-послушни Simple Smile Дори се специализирах и ги извеждах сама, Лора в кенгурото, а Дани на ръце. Ако не трябваше да работя бих си ги гледала сама, но... Единствения недостатък е, че в момента така са се залепили за мен, че не знам какво да правя... Като излезна и само ме търсят, вчера дори навън Лора като се сетила за мен и обиколила цялата площадка и всички пейки да ме търси и само викала "Мама, мама". Кажете при вас така ли е? Предполагам, че е нормално, защото вече разбират, но чак такава привързаност...

# 182
  • София
  • Мнения: 1 849
Хелче, ама те ходят ли? Ех, че кеф  Laughing И аз искам вече да ходят, не знам защо, но ми се иска да ги водя за ръчички и двамата  Laughing А те преди 2-3 дни откриха как трябва да пълзят, досега само се набираха и влачеха по пода Rolling Eyes. Това естествено не им пречеше да обикалят навсякъде  Laughing
Да ви се оплача - вече почти не искат да сучат, Яси вечер направо ми отказва, сутрин като се събуди по някое време също не иска, а до скоро само така се успокояваше и заспиваше пак. Крис и той вечер гледа само да отбие номера набързо и започва да обхожда с поглед хола и да си търси шишето. Май няма да изкараме още дълго  Sad

# 183
  • Мнения: 1 165
Привет и от нас.
Набързо и аз да докладвам, Хриси беше болен три дена, температура, сополи, от днес е по-добре.  Praynig Много е неприятно, и при нас както са двама, едното болно, другото щурее  #Crazy.... знаете как е. Мишо още ми е сополив обаче.

За среща съм за, кажете кога, живот и здраве там сме. На 6.09. не мога, защото тогава се връщаме от море с бандитите. Стискайте ни палци  Praynig.

Това с ходенето, ихааа, кога ще стане, обаче си представям къв купон ще е  Mr. Green. Моите лазят, сами стават, сядат, даже вече ходят хванати за ръчички. Изобщо при нас след 10 -ия месец доста се промениха в това отношение, освен че и по един зъб им поникна най-накрая #Crazy.

Целувки на всички от нас.

# 184
  • Мнения: 3 638
Здравейте и от нас, малко се раздвижи темичката  Simple Smile Аз за съжаление минавам да се оплача - Джордана изкара някаква шарка - тук й казват "шеста болест" - някой чувал ли е за такова чудо  newsm78 Първо беше няколко дни с висока температура, после й мина температурата и се изрина  Sad Но иначе нищо й няма, хапва, играе и е веселушка, дано само и Мариза сега не я изкара  Praynig

Хелче
, твоите голяма работа, хем ходят, хем "мама" викат. Моите госпожици още не ме "познават"  Sad Все ги уча и "папа" да казват, ама те си знаят само "айде"  Grinning

Каси
, и вие бързо се оправяйте!  Hug

Танини, и на мен Джордана по едно време а-ха се беше отказала. Ти продължавай да предлагаш обаче, може и да размислят  Crazy

# 185
  • София
  • Мнения: 1 044
Фата, тук й викат "шестата шарка" или бебешка шарка. Предимно бебето до 1г. са уязвими. Минава точно както я описваш, гадно е, ама минава и не оставя спомени Simple Smile. Моите госпожици започнаха да ми казват "мамо", след като бях в командировка за 3 дни. Като ме е нямало, почнали да питат за мен. Като съм всеки ден, явно съм част от мебелировката  Laughing  Hug

# 186
  • Мнения: 1 165
Като съм всеки ден, явно съм част от мебелировката  Laughing  Hug
  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

ФАТА, дано сте здравички вече. И аз не бях чувала за това чудо.

Ние вторник рано сутринта, на връх моя рожден ден, пътуваме за Созопол в пълен комплект. За пет дена на хотелче на брега на Харманите. Някой ще ме инструктира ли  newsm78, да не забравя нещо важно. Значи освен многото дрехи, чаршафи, хавлии, две кошари, каничка за вода, и куп лекарства, нещо друго?  : На плажа с бански или без, не искам голи, аз мряза пясъка  Rolling Eyes, мисля да им взема от тези гащичките за плаж, еднократните.

Ще съм благодарна за съветите ви. :hug

# 187
  • София
  • Мнения: 1 731
Питай в хотела дали не дават кошари. Ние миналата година ходихме точно в Созопол до Харманите и ни дадоха кошара, на поне това не мъкнахме. Е, още един разход е това, но е добре да се знае предварително.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 711
Фата, дано бързо да се оправя Джордана  Hug И аз не съм чувала за тази шарка.

Каси, браво на вас, че се решихте да ги заведете на море. Ние не посмяхме тази година, ще отидем другата Simple Smile Да не забравиш само памперси и храна  Wink Преполагам си ги приготвила, но аз за всеки случай  Mr. Green Иначе не се сещам друго... слънцезащитен крем да не забравиш, то и от там сигурно може да се купи Simple Smile Аз бих им сложилла обикновени бански, колкото да не им влиза пясък, а ако не са във водата може и по памперси да ги държиш.

Като съм всеки ден, явно съм част от мебелировката  Laughing  Hug
То и моите ми викат 'мама' когато ме няма и ме търсят или ако искат да ги гушна и почват да се жалват. А Дани е много смешен, като ме види и като кученце долазва до мен, хваща се за панталона ми и почва да мранка за да го гушна. Съответно Лора вижда, че той е гушнат и пристига и тя и почват едно бутане и каране кой да бъде гушнат. Е когато са  в добро настроение се гушкат и помежду си, голям кеф е да се гушкаме тримата.  Hug

# 189
  • София
  • Мнения: 415
Каси, страхотно е , че ще ги водите на море с вас. Няма да се починете много много, но поне ще е незабравимо приключение  Simple Smile. Аз също бях взела прамперс бански, но така и не ги използвах. Къпех ги голи и после ги обличах веднага, защото там почти винаги духа вятър и не може да ги оставиш с мокър бански. Всъщтност аз не ги къпах в морето, а само в басейнче с чешмяна вода. В морето само до колене  Grinning. Страх ме беше, защото на брат ми и братовчед ми им се възпалиха ушите и им излязоха обриви от морската вода  Confused 

Мисля, че ще се сетиш за всичко, когато почнеш да оправяш багажа. Вземи задължително достотъчно пюрето, че аз в Созопол така и не видях магазин за детски храни. Иначе, мисля, че всичко друго има. Приятно изкарване и после да покажеш снимки  Grinning

П.С. Скоро и аз ще кача нашеи снимки от морето.

# 190
  • Мнения: 1 165
Благодаря за идеите.  Hug А какъв фактор мислите че е подходящ? И марка? Може би Нивеа?  newsm78


Днес рожден ден празнува azaf. Честито!

Много здраве,щастие, късмет! Весел празник, мамче.
  bouquet

# 191
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит  рожден ден azaf!
Аз взех на а дерма 50 фактор,слънцезащитен

# 192
  • Мнения: 1 895
Честито на Азаф! Много щастие  bouquet

Не виждам интерес към темата за срещата Crossing Arms

# 193
  • Мнения: 152
Честит рожден ден на Азаф! newsm59
Честит имен ден на всички носещи имената Александър, Александра и производните им!!!

# 194
  • Мнения: 1 165
Креми, пусни анкета, злато. Има интерес, просто следващата седмица според мен форума ще се понапълни и повече хора ще видят темичката.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт