Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 484
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 212
за приликата -  моите въобще не си приличат от самото начало

# 76
  • Мнения: 4 308
Здравейте! Имам момчета на 4 мес., които още не се интересуват много един от друг.  Въпросът ми е към майките с по-големи близнаци - кога започват да общуват един с друг, да се търсят и да имат връзка помежду си?
Нашите вече задържат погледа си един върху друг. Следват едни усмивки, едно гукане, протягане на ръчички и опипване на другия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ох, разтапям се. Много са сладки като ги сложа един до друг на леглото и се хванат под ръка Grinning.
Голямата новина при нас е, че КОЛИКИТЕ СИ ОТИВАААААААААААаат! Вече са по-спокойни, смеят се, закачат се  много и гукат.
С педиатърката говорихме да отложим захранването заради проблема с коликите. Явно са им чувствителни стомахчетата. Нещо се чудя, защото знам становището на СЗО за по-късното захранване, но от друга страна ще изпуснем сезона на свежите плодове и зеленчуци Confused  Ама като се сетя пак за оня рев и се изприщвам Crazy
А моите близнаци изобщо, ама изобщо не си приличат. И все се намира някой да се изцепи, че не може да ги различи. Имам чувството, че това е клише и хората дори не си правят труда да се опитат да разгледат и различат децата.

# 77
  • Мнения: 291
vera радвам се за вас и нашите колики отминават голям ужас е Sad
от 1 седмица сме на сок ябълка и ние отложихме захранването с месец по същата причина
но сега пък малката я мъчат зъбки Sad лигави се и чеше с юмруче венчето няма почивка милата страх ме да не стане нервна милата чак потреперва като сложи нещо в устачките и почва да пищиа
иначе са много слънчеви бебетата когато нищо не ги боли откриха си вече ръчичките ,гугат и се усмихват
Жорето обаче дели хората на мен ми натежава вече 7200кг и понякога го взема друг а той плаче когато аз го гушна се успокоява
на мама глезлъото Simple Smile
колкото по порастват по сладки и интересни стават а бати е най щастлив разнася ги говори им и постоянно ги целува:)
още се храним на 3 часа 7 хранения опитах една нощ с вода та от 3 до 5 ч той остана гладен а аз без сън Sad повече тая грешка няма да я правя оставам сами да се откажат
лека и спокойна нощ от нас и аз лягам докато спят малките
целувки на бебоците Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 1 847
Днес Божидар и Божана на мама Ирка стават на 1 годинка   newsm38 newsm38 

Да са живи и здрави малките сладури, много радост и щастие да носят на мама и тати!!!


 Tada bdbaloni Tada

# 79
  • Мнения: 1 895
Честито на порасналите мъници на Ирка  bouquet Да растат здрави и засмени Божидар и Божана!!!

# 80
  • Мнения: 1 165
Ехе, то това си е за отделна темичка.

Много здраве и весели игри за сладурите на Ирка. Ире, честит празник и на теб, мила.

# 81
  • Мнения: 3 638
Честита годинка на сладката Божана и чаровника Божидар!
Да растат здрави, послушни и все по-красиви!
  baloni newsm59 baloni
 
Честит празник и на теб, Ирка! Бъди най-щастливата мама и съпруга!  Hug   bouquet

# 82
  • Мнения: 291
честита гоина на мъниците,желая им , здраве ,много да слушкат мама ,да растат добрички и послушни!!! newsm59

# 83
  • Мнения: 1 895
Честит рожден ден на Гоца  bouquet Да е здрава, щастлива и заобиколена от обичта на Ники, Ради и съпруга си!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит рожден ден на Божана и Божидар и от нас с малко закъснение!  baloni bdbaloni baloni Да растат здрави, щастливи и много послушни за да радват мама и тати!

Честит рожден ден и на Гоца! Много здраве, щастие и любов!   bouquet

# 85
  • Мнения: 1 165
Честит рожден ден, Гоца! Много сили, търпение, късмет и послушни дечица и мъж ти желая  Wink.
Весел празник!   bouquet

# 86
  • Мнения: 3 638
ЧРД на мама Гоца!!! Да си много, много щастлива, да укротяваш успешно мъжагите вкъщи и да не губиш чувството си хумор, с което толкова ни радваш във форума! Весел празник!  Hug  bouquet cheers dance  ura

# 87
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Благодаря ви за пожеланията, момичета. Като за първи рожден ден Божидар от вчера е с температура, а утре идват гости като за малка сватба  Laughing. Какво ще ги правя не знам- една камара развълнувани баби, лели и каки в комлект с две бесни, болни бебета. Дупе да ми е яко  Mr. Green Ако оцелея до неделя ще се включа с повече подробности и снимки с тортата Wink

Честит рожден ден на мама Гоца!  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря ви момичета  Hug
Ние днес кръстихме децата,утре заминаваме за Велинград,стискайте палци там да са добре и да слушат,ще минем да видим тризнаците на Велизария.Накуп ще пускам снимки.

# 89
  • Мнения: 517
Ирка, Гоца, честито и от мен на патерица...

Гоца, носи специални поздрави на тройната мама и от нас, не Знаех, че живее в един от най приятните градове в България. С нетърпение чакам снимките...

Нашето кръстене сте е на 23. август.

Общи условия

Активация на акаунт