Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 467
  • 215
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 844
Еха,  Гоца, супер, чакаме снимки  Grinning ЧРД и от нас! Да си жива и здрава!

# 91
  • София
  • Мнения: 12 233
  ЧРД и от нас  Simple Smile
  Аз също да се оплача, че малките от два дни са с любимите ми симптоми повръщане и разстройтво, от вчера и ние с таткото повръщаме  Sad. Надявам се до сряда когато стават на 2 год. вече да са се оправили.Вече съм поръчала две торти от сто грама сладки  Simple Smile Слава богу сега са по-големи и го карат малко по-леко, че миналата година си отвисяхме една седмица в инфекциозна болница в Добрич, заради същата болест точно след морето. Сега поне има нещо добро, разболяхме си се вкъщи преди морето  Simple Smile
   Единствено съжалявам, че днес ще пропуснем рождения ден на едно приятелче, но ме  е страх да не го разболеем и него...

# 92
  • Мнения: 1 895
Мими, бързо да се оправяте HugВсе пак рожден ден се задава - не е шега, а и тортите някой трябва да ги изяде Grinning

# 93
  • Мнения: 623
Ето ни и нас след морето.Поздрави на всички порастнали близначета! Simple Smile

Честита първа годинка на Божана и Божидар newsm59!
Да растат весели и засмени, да слушкат мама и тати!

# 94
  • София
  • Мнения: 12 233
  За съжаление Ваня е почти ок, но Ники май отпада все повече и някак подозирам как ще празнуваме РД в болницата... Направо ми идва да зарева...

# 95
  • Мнения: 3 638
Аила, бързо се оправяйте! Стискам палци за Ники!  Praynig Hug

А за рождения ден не се коси има още 2 дни
  Wink

# 96
  • Мнения: 1 165
Мими, много неприятно, съчувствам ти, дано оздравеят бързо куклите ти и да си направите хубав рожден ден.
Ирка, хайде, обади се, да се видим, имам да ти давам нещо  Laughing Wink. Дано и вие сте здрави вече.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 711
Aila, дано да се оправите бързо и да си празнувате вкъщи  Praynig

# 98
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Каси, непременно трябва да се видим, но Божидар е с шарка- розеола и не смея да го водя при други деца. Май вече не е заразно, но знам ли. Целият е в пъпки. Днес сутринта бяхме при лекарката и тя каза, че всичко вече преминава. Било т. нар. шеста шарка- 3 дни много висока температура и после за един ден обрив по цялото тяло и отшумява. Лошото е, че вече втори ден продължават да се появяват пъпки. Ако започне да отшумява ще ти се обадя да се видим. Какво да ви кажа, имахме страшен рожден ден...

# 99
  • Мнения: 1 165
Каси, непременно трябва да се видим, но Божидар е с шарка- розеола и не смея да го водя при други деца. Май вече не е заразно, но знам ли. Целият е в пъпки. Днес сутринта бяхме при лекарката и тя каза, че всичко вече преминава. Било т. нар. шеста шарка- 3 дни много висока температура и после за един ден обрив по цялото тяло и отшумява. Лошото е, че вече втори ден продължават да се появяват пъпки. Ако започне да отшумява ще ти се обадя да се видим. Какво да ви кажа, имахме страшен рожден ден...

Е, какво да ни кажеш, покажи снимки поне  Mr. Green.
Бързо оправяне на Божидар!  Heart Eyes

# 100
  • София
  • Мнения: 1 844
Аааа и аз искам снимки  Laughing, и от Хелче, и от Дидка (от морето) и...разкази  Wink А проходило сладурче няма ли още?

Айла, как е Ники днес?

# 101
  • София
  • Мнения: 12 233
  Еми буквално спи цял ден, не иска да яде и явно още я боли коремчето. Поне вода пи и пишка, надявам се скоро като се събуди да имам по-добри наблюдения и да живне. Поне от вчера не е повръщала и акала, но определено утре ще е още отпаднала и ще отложа празнуването.
  А за капак точно в момента имам майстори които къртят терасите, след пет месеца уговорки с хазяйна са се разбрали именно ден преди рождения ден да дойдат и то на обяд и то когато са болни малките. Направо съм бясна, прибирам се от разходка, а пред входа ме чакат майсторите тай като Илия не им вдигал телефона.... Заспаха докато къртят, представам си колко са изморени горките. А на таткото какво му се пише като се прибере, заради това..
  Дано само Ники е по-добре като се събуди и да почне и тя да хапва вече, защото това е пети ден и тя просто е изтощена. Ваня мога иначе да каже, че вече е напълно здрава  Simple Smile

# 102
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Ето ви една снимчица на рождениците с тортата

А повече снимки от този ден можете да видите тук: http://family.webshots.com/album/565050924KkzIcB

Днес отиваме да си купим първите обувки и наколенки, и ще ходим на разходка с уолкъра. Божана вече съвсем успешно ходи с него, а иначе и двамата ходят като ги хвана за ръцете.

Мисля че Божидар май се подобрява. Все още целият е в пъпки, но вече не са толкова червени, а и яде като за трима  Mr. Green Каси, ако подобрението е трайно може да се видим с децата някъде в Младост.

Айла, дано детенце да се оправи скоро и да можете спокойно да отпразнувате рождения ден, макар и със закъснение.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 844
Ирка, много сте сладки; да нацелуваш малките от мен  Heart Eyes
А този уокър....има ли смисъл от него, аз съм харесала на Чико, ама още се чудя  newsm78

Айла, браво на Ники; важното е, че се оправя детето и нямаше усложнения, хич не се ядоствай за майсторите  Hug

И ние си имаме един здравословен проблем - на Крис му се зачервиха очите от една седмица, педито предположи алергичен конюктивит, но не посмя да предпише нищо, а ни прати на офталмолог (нали му отпушваха слъзно каналче); аз си мисля, че е от слънцето, вече трети ден не ги извеждам през деня, само вечер и сега почти не са червени; утре имаме час и ще видим какво ще е професионалното мнение.

# 104
  • Мнения: 1 895
Честит втори рожден ден на Ваня и Николета на Аила!Да са здравички и весели целогодишно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт