дарадонки

  • 7 094
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Не разбирам защо трябва да даваш на детето разхлабващи средства... Thinking
Екстра си ака. Можа да са дарадонки, ама поне си ака. По няколко пъти на ден даже.
Като гледам възрастта му, предполагам, че му даваш нови за организма му храни,
което обяснява търкалящите се в памперсите акита. Нормално е.

# 16
  • Мнения: 132
И при нас имаше съвсем наскоро такъв период,но аз бях доволна,че поне ака(че имахме моменти в които не акаше с дни).Сега вече е по рядко,но аз давам  все разхлабващи пюрета.А за миризмата-нормално е да се усилва ,аз от три дена съм го записала на кухня и ако знаеш тогава как мирише.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Общо взето е нормално. Реагира на новите храни... Действай си "по разписание", не забравяй да даваш повече течности - лято е и не обръщай внимание. Разни полезни бактерии в червата трябва да се развъдят тепърва, за да се справят с новите храни - което става само с "подхранването" им с тях... Simple Smile Гледай повече бебока и по - малко - акитата!  Hug

# 18
  • Мнения: 2 821
Крушата съдържа "каменисти клетки", подобно на дюлята и на някои организми е възможно да действа запичащо. Бих сменила крушата с ябълка или тиква и да включа зеленчук, като тиквичка.

# 19
  • Мнения: 1 155
Здрасти и ние имахме такъв период като започнахме пюретата. Недей да даваш пюрета от банан и такива с морков. Те запичат, давай повече течности. Можеш да спреш за малко с пюретата, докато не се оправи. На нас плодовите пюрета ни се отразяваха много добре! Peace

# 20
  • Мнения: 958
Моето детенце е така, от както се е родила, страшен запек, и много миризлив.
Като я захраних с пюрета, започна да ака по-нормално, ама от както се стопли времето, пак на дарадонки.
При условие че пие адски много течности, и яде много плодове. Най-помагат при нас, кайсии и спанак.
Пюретата вече не! Яде круша и тиква, ама нищо.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз съм чела, че се нарича спастичен запек. Не се отразява отрицателно на здравето на детето и доколкото знам няма сигурен начин да се излекува- минава след време. Моето дете беше така близо година.

Ние сме така и сме на Дуфалака през ден!Само той ни помага  Rolling Eyesнито плодове,нито сокове нищичко...... Crossing Arms

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз все пак не разбрах, трудно ли се изхожда или те притеснява консистенцията newsm78

# 23
  • Мнения: 257
Аз все пак не разбрах, трудно ли се изхожда или те притеснява консистенцията newsm78
е напъва се ама не много ,притесняваше ме консистенцията ,но вече се успокоих и ще спра да ги гледам
Благодаря на всичи ,много се успокоих  bouquet

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аха, значи като при нас - отмина Wink

# 25
  • Мнения: 468
Ето какво открих:  http://www.zdravnitza.com/a/nav/list_center/list_center_id/320/color/4/cat/19
не е много и потвърждава общо взето казаното до тук.
 Embarassed

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 20:22 от aliende

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Радвам се,че се оправиха нещата Peace

Общи условия

Активация на акаунт