''Дневникът 46'' - лятото дойде и се стягаме за ~ МоРе ~

  • 11 027
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен!

При мен има нещо ново, кантара тази сутрин ме отчете 53кг., което е с 1кг. по - малко отколкото в понеделник сутрин. 2 пъти се теглих.
MissCaprice, не ми се карай  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 130
Привет сладури  Heart Eyes

миранди благодарско за темичката и че вече съм с нови мерки в табличката  Crazy по този повод - каприсче като ти гледам мерките ... ми те твойте килца у бюста  Whistling тъй че няма какво да се оплакваш - а мойте кила са на баджаците  #Cussing out

И сега някой да изземе бухалката от мен и хубаво да ме халоса, че вчера не искам да казвам колко сладоледена торта омаах  ooooh! ooooh! ooooh! а уж щеше да е мъничко колкото за здраве на мъжо  Crazy - извод: аз наистина без една хапка мога, но с една - НЕ, така че съм по-добре като не опитвам нещото иначе нямам спиркааааа  Tired Хай от днес пак на ринга с килата  Crazy

Приятен ден на всички пожелавам и да не се дъните като мен  Naughty

# 17
  • Мнения: 1 599
sky*****  в събота бях 54 кг. от неделя почнах диетата сутринта кантара показа 51.800 кг. ама 3 дни съм много стриктна

Scorpi  и аз съм така хапна ли няма спиране  затова гледам да не опитвам... по принцип без сладко , сладолед и тн мога, но опитам ли много ям ..и няма спиране... Ама нищо днес сериозна и ще си ок

kafe  е как нищо ново - 1 кг. за няколко дни си е супер  Whistling

Успешен ден


# 18
  • Мнения: 2 631
Aia, Браво и на теб! Само че не си се събудила явно  Rolling Eyes и не си прочела правилно поста ми, написах, че ИМА нещо ново...  Crazy
Обаче не смея да се радвам, щото Каприсчето вчера ми скри шапката с математически изчисления колко може да свали човек за ден или два... та....  Blush

# 19
  • Мнения: 1 599
 kafe  събудила съм се ама имам много работа .... май проблема е че от този ТУ май съм свикнала да чета между редовете сории.... радвай се за килограма важното е да си стриктна и няма да го качиш  Hug Hug

 Понеже замествам и другата колежка и съм на работа от 8-19 часа и си поръчах 2 салати... така , че и на обяд и на вечеря ще ям само салати - днес ще е прекалено диетичен ден ( а и салатите като гледам са около 100 грама...мини )  Wink

# 20
  • Мнения: 2 631
Понеже замествам и другата колежка и съм на работа от 8-19 часа и си поръчах 2 салати... така , че и на обяд и на вечеря ще ям само салати - днес ще е прекалено диетичен ден ( а и салатите като гледам са около 100 грама...мини )  Wink

 Shocked Това е много малко, бе!!! Я бързо си вземи и нещо друго...  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 599
Понеже замествам и другата колежка и съм на работа от 8-19 часа и си поръчах 2 салати... така , че и на обяд и на вечеря ще ям само салати - днес ще е прекалено диетичен ден ( а и салатите като гледам са около 100 грама...мини )  Wink

 Shocked Това е много малко, бе!!! Я бързо си вземи и нещо друго...  ooooh!

нямам апетит .... а иначе между храненията ще ям ябълки.... но тях не ги споменах  Grinning нищо повече не искам.... достатъчно ядох последните седмици ( +4 кг не се качват така лесно  Flutter )

# 22
  • Мнения: 1 254
оххх кафе кафе, не си ме разбрала правилно. Да, възможно е да свалиш 1 кг за ден или два, но този кг няма да е само мазнинки. Има и задържана водичка. Идеята е, че не може в продължение на две седмици да сваляш по половин кило на ден. Първите дни-да, но след това...едва ли.
Разбира се, ще се радвам много, ако ме обориш Flutter

Ая, и според мен е ужасно малко 100гр салата.
Скорпе, има доста у бюста и ще се радвам ако сваля малко и от там, че ми е голям проблем  Sick Ама и на други места има за сваляне и то доста... Ако ще те успокоя и аз вчера прекалих с тестяните-6 бисквити хогаренас, 2 бишкоти, ядох и плодове и количествата бяха  Sick Ккато и да е от днес на чисто Simple Smile
Ох имам намерение да изкарам едно тае-бо и дано не ми мине котка път (или недиетични помисли из главата )

# 23
  • Мнения: 2 631
Каприсче, не искам да споря по теми, в които съм леко боса.  Hug Аз само копи/пейстнах инфото от другите сайтове, като в темата за диетата бях пейстнала и това, че се сваля и от задържаната вода.
Просто искам да пиша тук и да си се радвам, и да ви се радвам!   bouquet

Една моя приятелка също е с огромен бюст, а не е пълна... Направо се вижда в чудо!  ooooh! Нейното - ген. Вашето дано го преборите  Hug

# 24
  • Мнения: 1 424
Здравейте дневничета и честита нова тема !   bouquet
Аз само уча и ям  #Crazy ох, уж се старая да е по-леко, ама вече си върнах 2 кила  ooooh!  И съм решила от понеделник 7 дни на плодове  Peace  Вече не издържам все си ходя пълничка ( да не кажа дебела  Sick )
И тук идва въпроса ми - Как сте с ходенето на плаж ? Ходите си и не ви пука или ви е кофти или.... Споделете  Hug Аз лично тази година ще ходя на моренце септември, дано да съм заслабнала поне до 55 тогава, че ми е леко некомфортно на плажа иначе.

# 25
  • Мнения: 1 254
аз лично проблеми с ходенето на плажа нямам, но ние ходим семейно... Ако ще съм с фини другарки може би бих се притеснила, но така-хич не ми пука Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 130
Здрасти пак  Laughing

 И аз като каприсчето си ходя на плаж и не ми пука - още от преди да се омъжа съм казвала "Който не ме харесва, да ме взема у тях да не ме гледат другите !!!!"  Mr. Green - искрено се надявам мъжо да не ми е взел тез реплики на сериозно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Сладурки мили, ще се омитам от работа и ще подхващам в къщи, че с тоз ремонт всичко е надолу с главата - ремонтът вече свърши, но последиците  ooooh! ooooh! ooooh! И тъй и тъй е всичко наопъки решик, че абсолютно всичко ще бъде изпрано - от одеалата и пердетата до.... ми дивана в хола - при което снощи с мъжо стояхме на столовете като истукани  Crazy Laughing Laughing Laughing Щерката ще ми я водят обратно в събота та трябва до тогава всичко да е ОК  Wink

Изчезвам, не зная дали ще ви надникна после - ако не до утре  Hug

ПП. Де ли си пече лидето гъзето сега  Whistling Whistling Whistling
 

# 27
  • Мнения: 1 599
MissCaprice  да знам , че е малко , но днес нямам апетит и не искам да ям повече като не съм гладна  Simple Smile  В междините закуска ядох сутринта 1 банан и следобяд 2 ябълки... и за вечерта мисля още 1 ябълка да хапна

vodka_s_led за жалост и аз когато уча пълнея... непрекъснато мисля за ядене (добре, че вече завърших) непрекъснато разглеждам хладилника .... явно си е до хора  Heart Eyes

Scorpi май аз съм късметлийка понеже мъжът ми ме харесва дори и пълна... ама аз не се харесвам... за него трябва да си 80-90 кг за да каже за някой че е пълен ... а той е слаб ! Ти хубаво си решила с почистването страхотен фитнес


# 28
  • Мнения: 485
айче хапвай си каквото искаш и не се насилвай Hug, ама все пак да не вземеш да припадаш от неядене Heart Eyes  bouquet

Scorpi дано по-бързо свършиш с тоз ремонт, че ти иззе силичките май  #2gunfire Joy  bouquet

vodka_s_led ще стискам палци за плодовете. Иначе относно плажа, най-ми е перфектно като съм 48кг. (ама то се знае разбира се Joy Joy) иначе и на 52 съм ок. Peace

kafe днес май няма да кажеш колко си свалила, но пък утре да не пропуснеш ей....че  си ми голям стимул... Heart Eyes  bouquet Mr. Green

Ох, денят за мен вече е свършил...и да се похваля може днес повечко да съм хапнала , но пък за последно ядох в 15:00ч. което за мен си е постижение. Тоест този ден го бройкам за успешен. Избрах си и диетка и честно да си призная съм обнадеждена.....  bouquet

На всички които се губят напоследък от редиците много прегръдки  Hug Hug Hug
Лека вечер
Hug

# 29
  • Мнения: 22 433
Здравейте момичета и от мен. )))

Аз докато се разпиша и то нова тема има. )))

Да си кажа, че не съм особено режимна, килограмите ми са същите. Крайно време е да взема мерки и да спра да ям, защото не е на добре това, а и ми е тежко на стомаха честно казано. А все пак искам още 5-6кг да сваля.
Ще трябва често да се разписвам, че иначе съм го ударила през просото, а така ми действате добре. )

Общи условия

Активация на акаунт