''Дневникът 46'' - лятото дойде и се стягаме за ~ МоРе ~

  • 11 059
  • 358
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 309
Как да не се похваля - още 0.500 кг в историята!
Две пакетчета масло - от големшките, нъл'тъй Лени! Пет стограмки са това!
Бързам да мушна триците, че любимия домашен вече запали колата. Ама ще почака, приятелите са ми важни.  Hug
Пак благодаря за хубавите думички - Росченка, Ори, Крейзи тиква, Лидето, Скорпи, Приси, Гладнес  Heart Eyes
А пък снимките, които видях - уау! Лиде, Скорпи, Гладнес - красота!   bouquet
За колажа на Ори - колкото и да го гледам, все си викам - браво пич! Слабост си ми ти... thumbsup
Лени - с риск да ти падна в очите, туй чудо против сбръчкосването, SPF50 - така му е името на крема, или е съставка в него...  newsm78 Извинявай за неосведомеността. И дай насам тази програмка, please  Praynig, че Фотошопа ме измъчи.
Игуанка - искрено ти завиждам за шоколада  #Puppy dog, голяма слабост ми е и мога да опустоша бая от него - интересно, че откакто съм в режима не ме е изкушавал той, а плодовете. И много весело да си изкарате почивката!
Крейзи тиква - палец от мен и успех!  fingerscrossed
Весел ден на всички! sun

# 286
  • Мнения: 1 875
Добро утро.
Не съм се мерила, ядна съм, станала съм по нощите.
Ядох горчив плод, 1 бр, сега ще ям баш закуски със семки.

Игуанка, да не съм разбрала за протеините. Написала си го неволно подвеждащо, сякаш самите те са недостатъчни. Аз съм чела всичко на Куелю. Не ми е любимец. Последно четох Брида и не съм впечатлена.
Eто ги и моите зверове, снимката е преди повече от година, като гледам черно-бялата гад колко е мъничък.
Сагитариус, поздравявам те за минусЪТ голям. И ти си ми слабост, незнайно защо - към определени хора изпитвам мили чувства без да ги познавам.
SPF фактор е слънцезащитен фактор, т.е. крем, който предпазва от слънцето, важен е много, защото слънцето е основен враг на кожата. Трябва обаче да си избереше подходящ за твоят тип кожа крем с такъв фактор, защото това е филтър, който сам по себе си е тежък и може да ти лъщи на лицето.
За програмата - казва се Photoscape и можеш да си я изтеглиш безплатно от тук.
Тиквенце, мерси за чая, палцестис от мен!
Росченка Hug
Лени, не съм ги пробвала, това намерих, за амарант и сама ще се справиш Laughing Hug

Отивам да желирам крем.
Не знам какво ще се обядва, може  би миш-маш с пуешка шунка.

# 287
  • софия
  • Мнения: 3 425
Добро утро,любими муцуни! Mr. Green
Стрелче,честито ти намаление! Hug
Тикве,с теб сме!Ще палцестикам,докат не кажеш резултата!
Еми,и аз има косопад,но ноктите ми се оправиха,кожата също.Сега се чудя,какви витамини да си взема.Дано докато се начудя,да не ми опада косата. newsm78
Ленкаааааа,голяма зарибявка.Очите ми изтекоха вчера. Whistling
Ори,душкааааа.ШЪ сЪ сберем,почти цЕлата дружинкаааааааа(на 27) Joy Joy Joy
Плюса си седи,ще се мъмриме с кантарЯ.Що шутове и що прегръдки отнесе за тези почти 6 месеца........тва и мъж ми не би го издържал. Mr. Green
На всички,прегръдки и целуФФФФФки.Лек и режимен ден! Hug Heart Eyes Hug

# 288
  • Universe
  • Мнения: 1 556


crazy_tikva , благодаря за кафето, а на теб ти пожелавам късмет на изпита

Sagittarius, Ори ти е отговорила, ама аз, да не се мина Wink, ти драснах едно ЛС Wink

Орелия,iguanka ,    да Ви нацелувам пухчовците.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ros4enka Hug СлаБе Hug Emi   Hug  :/ех, Созопол Party, как е мохитото Wink/

Да споделя за моя спорт
В момента свалям от един руски сайт  / http://torrents.ru/forum/index.php  - регистрацията през деня е лесна/ 3 ДВД рип-а с пилатес с руско аудио:

Дженифер Крис, Пилатес 1 - http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=667259
Дженифер Крис, Пилатес 2 - http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=667293
Дженифер Крис и Лиза Вилер - АБС 20/20,Пилатес 3 - http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=667854
От повече от 30 ДВД, тези бяха с най-добри оценки.  Тъй като в момента свалям, ако искате, регистрирайте се и дърпайте от мен   Peace

Иначе днес лунувам, ще пия айрян и, ако не ми мине котка път Embarassed, ще трябва да изконсумирам 800 мл кисело мляко с многооооооооооо вода  chef

Не знам дали знаете и ,дали се интересувате, но всеки ден  има  различна планета, която го управлява и спрямо това има храни, които са полезни за конкретния ден.

Понеделник- Луна - млечни храни, плодове (без цитрусови), зеленчуци, овесена каша.
Вторник - Марс - боб, грах, яйца.
Сряда- Меркурий - изисква разнообразие. Избягват се - млечни и месни храни.
Четвъртък е ден на Юпитер и е желателно да се наблегне на плодовете. Според тибетците - четвъртък е чудесен ден за разтоварване.
Петък е Венера - млечни продукти, риба, зеленчуци и плодове.
Събота- Сатурн - орехи, спанак, зеле, плодове. Сладко - умерено. Не на алкохола.
НеделяСлънце - организмът усвоява с лекота всякаква храна 
 Това са само препоръки Peace. Може да се яде всичко bowuu, но конкректните храни са дадени като най-полезни за съответния  ден  Hug 

# 289
  • Варна
  • Мнения: 3 363
И аз имам проблем с косата от около 15-20 дни. Почна много да пада. По едно време беше станала много хубава и не се омазняваше бързо, но сега е много зле. Нямам време да се мажа с нещо, какво може да се пие?  Пия си Рибеното масло и Калмацина само.

Сагитариус, честито намаление   bouquet
Успях да видя Гладнес и покрай нея и Мис Каприз / отвориха ми се всички албумчета /. Много красиви момичета сте и двете  smile3525
Гладнес ,благодаря за посрещането и на теб. Добре съм те заварила  Wink

За инфо на Дюканките тук  Heart Eyes, аз от три дни съм в нещо като 3-та фаза / още не мога много добре да си нагодя режима / , за сега смятам да е временно и септември да се върна във 2-ра и да се боря за още няколко килограма. Още не съм решила колко. Имам голям проблем с обиколката на талията, ханша долу горе е добре вече. Искам да тръгна на някаква гимнастика, но нямам никакво време в момента. Така, че когато -тогава.
Лени  bye

Поздрави и на всички останали  newsm51, които пишат тук

# 290
  • Мнения: 1 254
пийте витамини за косата момичета. Не е от голямо значение каква марка са. Аз пих Ревалид интензивно около месец, храня се балансирано и косата ми спря да пада, ноктите не се начупват толкова лесно, кожата е перфектна.
повече тук
лени, мерси за ценната информация. Ще ида на лекар най-скоро
Присила мерси за комплимента
Слабе, и на моя от кога му се каня да го хвърля ама днес размисли и свали тоя пуст килограм дето си го беше измислил.
тиквенце, стискаме палци душко  Peace
иле, де ще ходите че изпуснах?

# 291
  • Мнения: 1 130
Ехоооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 
Чак сега успявам да се вмъкна при вас ама много работа днес бе  ooooh! а уж е петък  #Cussing out За съжаление утре съм пак на линия сутринта \ е с надеждата да е за няколко часа и от тук направо на плажа да си диря фемилито  Wink\

каприсче много хубаво, че си се оттървала най-сетне от туй кило  Peace а аз това моето в момента го моря  от 2-3 седмици вече - а нагоре, а надолу не ще да се застопори на 62 и това си е  Crossing Arms Ай дано е от МЦ-то дето чакам, че само там ми е надеждата !!!!

тиквенце дано си ги разбила днес  Peace

Момичета, интересни линкове сте дали - ще гледам да ги прочета по-късно, то се е видяло, че днес време за форум - ТЦ  Rolling Eyes

Прегръщам всички и ви желая приятен остатък от деня   Hug  Hug Hug

# 292
  • Мнения: 1 875
Здравейте.
Преядох и как не.
Миш-маш, хубаво, ама с това:
това  тук.
Купих си електронна везна - що ми трябваше, ми то един домат  е 350 грама hahaha И не, не е гигантски, съвсем нормален домат.
И кафемашина си купих, ама това няма много общо с темата, само да се фук.  Outta Joint Blush
А ето това е прословутата пуешка шунка  Казадемон
Не е солена, няма води, няма жилки - изобщо това е Шунката.

Продължавам да съм вкисната и ядовита.

Мис Каприс, честит минус!  bouquet

# 293
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Мис Каприз, мерси за линка и полезната информация за Ревалид-а , ще го пробвам как ще ми се отрази на козината  Wink Честито минусче  Peace

Ори, кой пак те ядоса ? Гушни котетата и ще ти мине. Навремето и аз имах котка , мъркането и ме успокояваше страшно много. Чао и  Hug

# 294
  • Мнения: 3 050
каприсче ще ходим в Родопите Hug

Днес го карам много здравословно, но по големи порции  Crazy От сутринта- мюсли с прясно мляко, по-късно диня, по-късно домати със сирене, и зехтин, и хляб Бонус  Sunglasses

Сега излизам да купя разни неща за из път Grinning

# 295
  • Мнения: 1 254
Има вероятност да нямам достъп до компютъра събота и неделя, ако е така ще имаме нова тема в понеделник сутринта (е,ще гледам да е в неделя, но не зависи от мен). Затова пускам сега напомнянето
Пращайте ми мерки и тегло на ЛС до неделя 12 ч. Мерси!   bouquet

# 296
  • Мнения: 1 169
Орелия, lenny_pld, Emi, ros4enka, Sagittarius., prysila,  благодаря за хубавите думи. Направо се засрамих  newsm56
Малко по - късно ще се включа пак  Party
 
!!! Хей стари дневничета Бухтичка е родила днес момиченце. Много се зарадвах  newsm68 newsm44
Да и е жива и здрава малката буба  newsm51

Ори благодаря за програмката. Направих си подписа с нея и се кефя  Crazy Heart Eyes Hug

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 18:18 от GlaDneSS

# 297
  • Мнения: 309
Благодаря за отговорите Лени, Ори - хем умници, хем красавици - голяма помощ сте ми! txtloves
Ори, аз тази рецептичка за фалшивото сирене си я бях заплюла, но като ти видях и снимките скочих връз пасатора и я сътворих завчас   chef. Сега чакам да постегне, ама ще дочакам ли...
И за поздравите благодаря Ори, Слабе, Приси  Hug - бе не са много тия грамове, ама са ми важни!
И за инфото за косопада MissCaprice  Heart Eyes - аз съм с перманентен такъв, преди режима и сега, и винаги! Чудя се как не съм се докарала до необходимост от перука още...
Мис Каприче (поиталианчих те май) - ще докладвам своевременно и в срок за мерки и теглилки! goodscale
Да е жива и здрава малката на Бухтичка и от новите дневничета!

# 298
  • Мнения: 22 530
Здравейте момичета и от мен. )))
Аз днес нямам минус, но пък съм в доста ограничен режим. Нещо не се получи с плодуването (за пореден път, направо вече се отчайвам, че не мога да почна). Но все пак съм на няколко банана, филия клисав ръжен хляб, 2топени сиренца и малко сурови бадеми.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички!  bouquet  bouquet  bouquet

Днес се оказва, че не съм писала - сутринта писах, но трябваше да изляза набързо и сега като погледнах да видя откъде не съм присъствала  не си видях поста - сигурно не съм натиснала точно където трябва преди да затворя форума  #Cussing out ooooh!  Crazy

Набързо казвам - днес имам крачка назад - т.е +200гр, но ще се правя , че не съм ги видяла  ooooh!, а пък може нали спортувах вчера да съм праснала някой мускул   hahaha Вчерашната бира дето си я отчетох я пропуснах и смених с вода  Wink

Да е жива и здрава дъщеричката на Бухтичка и много да я радва!!!   bouquet

КаприсчеHugчестит минус  smile3501 smile3501, ще ги бутнеш и останалите!  Peace

Sagittarius. Hug , браво и на теб за минуса  smile3501

Ако и други имат минус, но съм го пропуснала моля да ме извинят  newsm51

ТиквичкаHug стисках ти палци - идвай да кажеш как мина  Heart Eyes

Мирама, Hug настрой се на друг режим щом толкова трудно този път се нагласяш да плодуване, а пък малко по-натам ще направиш и него! newsm10

Гладнес, Hug много си хубава!  Heart Eyes  Както си се засилила сега скоро ще стигнеш фигурата от бала! newsm10

ИлеHugприятно изкарване в Родопите!  Heart Eyes


Скорпи, Присила, Орелия, СлаБе, Лени, ros4enka , Гладнес , Нел, и всички други сладурки  Hug Hug Hug

Шоки и Пипи напоследък ми липсват   bouquet

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 20:05 от lideto70

Общи условия

Активация на акаунт