Отговори
# 15
  • Мнения: 873
здравейте!
може ли да се оплача Sad не знам вече къде да си разхождам бумбата.в парк Дружба вчера си разби устата по разбитите и мръсни алеи,в Габровси водим негласна борба със собствениците на кучета-те чупят и събарят табелите,забраняващи разхождането им,аз ги вдигам наново #2gunfireда не говорим,че по тротоарите няма снишения за количките и си е направо екшън и мускули да се движиш по улиците ooooh!
чудя се покрай инициативите за благотворителност,дали да не активизираме с една подписка до Кмета да си огледа парковете и улиците,щото ми писна да го псуваме наум,а резултат да няма Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 884
Това , ако искате, също можем да обсъдим на кафенце/биричка, ама предлагайте ден...
 Момичета, аз пък се пребих-паднах в канал за ВИК на нашия собствен строеж-шевове , охлузвания. Е , посмяхме се, ама днес, след една седмица, се оказа ,че имам и пукната гръдна кост, това не се обеждвижвало, за около двадесеттина дена трябвало да спре да боли Rolling Eyes. Аз пък се чудя къде да се оплача от лекарска грубост-в 2 ч през нощта извикаха  дежурния хирург, който след половин часов диалог отказа да ме зашие, и ме заши фелдшер.Пита ме дали имам осигуровка, а аз имам, ама той искаше да му докажа, каквото и да означава това. Шефката на бърза помощ изобщо не можа да накара колегата си да работи-били под различно ръководство...
 

# 17
  • Мнения: 3 020
TIHA VODA, това е ужасно, дано по-бързо се възстановиш. Незнам къде можеш да се оплачеш, ама такова безочие направо вече минава всякакви граници. А иначе мисля, че всички доктори имат система и с ЕГН-то ти могат да проверят, че имаш осигуровки. Ама не ги ли досрамя малко, да те зашият първо, пък после да ти гледат джоба. Те пари акто не са поискали, направо нямам думи... #2gunfire

# 18
  • Мнения: 884
TIHA VODA, това е ужасно, дано по-бързо се възстановиш. Незнам къде можеш да се оплачеш, ама такова безочие направо вече минава всякакви граници. А иначе мисля, че всички доктори имат система и с ЕГН-то ти могат да проверят, че имаш осигуровки. Ама не ги ли досрамя малко, да те зашият първо, пък после да ти гледат джоба. Те пари акто не са поискали, направо нямам думи... #2gunfire
Ами не , не поиска , обаче после разбрах , че имат някакви спорове служителите на болницата и служителите на Бърза помощ, а пациентите остават някъде по средата...

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Пусни жалба в здравната каса в Търново! До министерството по здравеопазване също!

# 20
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
TIHA VODA, писах ти ЛС!
След това, което прочетох за инцидента ти, ако нямаш възможност да отидеш да вземеш паричките, може да отиде някой друг, само кажи име, да предупредя!

# 21
  • Мнения: 3 663
честит рожен ден на ани, много здраве, щастие и късмет   bouquet

леле, тиха вода, как успя така да паднеш  Sad и това с докторите много неприятно звучи  Confused
бързо да се оправяш  Hug

деси - аз пък толкова им се радвам на тукашните паркове, но ги сравнявам със софийските, а там е пълна трагедия
кучетата са повече от децата
в дружба не съм ходила още, трябва да ида да го видя и тоя парк някой ден с малчо, но в габровски не ми беше правило впечатление много кучета да има  Rolling Eyes
последно водихме таня да играе срещу поликлиниката (не знам как се казва този парк  Embarassed ) и там също ми беше харесало...

# 22
  • Мнения: 366
Здравейте, мамчета!   bouquet
Казвам се Боряна. Имам дъщеря на почти 12 години и малко момченце, което този месец ще стане на 7 месеца. От доста време вече живея в Русе, но в момента съм на гости при мама в Горна Оряховица. Търся си компания за разходки тук. До Търново едва ли ще мога да се донеса с количката по автобусите.
Желая прекрасен ден на всички.  Hug

# 23
  • Мнения: 884
Ехооо, и аз съм от Г.О.Ходя на работа обаче, и разходките са след 17 часа при нас. Стоим по центъра , или в парка зад съда.

# 24
  • Мнения: 295
И аз не съм доволна от парковете,сравнявам ги с пловдивските.

Тиха Вода
-много тъпо се е получило  с тези лекари.Дано се поуправиш бързо.

# 25
  • Мнения: 641
Цоп.
Сисе, как е на работа? Божа с детегледачка ли е?

# 26
  • Мнения: 4 434
Аз също съм от Г.О. Hug хайде по парковете Мамчета Laughing 1swing

# 27
  • Мнения: 40
Здравейте, имам нужда от съвет и помощ с информация. Можете ли да ме насочите къде да търся някого, койото да гледа дъщеря ми за две седмици в началото на август. Става въпрос за периода 1,08 до 15,08, без събота и неделя? По принцип свекърва ми щеше да я гледа, но претърпя спешна операция и няма да може. Аз излизам в отпуск от средата на август, градината почива и се оказва, че няма кой да я гледа. Ще съм много благодарна!

# 28
  • Мнения: 884
Това за Г.О. или В.Т. ти трябва?

# 29
  • Мнения: 40
За велико Търново, извинявам се,че не уточних. И за времето от 8,30 до 17,30. ПАк подчертавам,е става въпрос за две седмици. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт