Слънчев бряг празен, търговци в паника

  • 10 799
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Честно казано, в Сл. Бряг и пари да ми дават - не отивам на "почивка" ( е - зависи от парите де Mr. Green , ама бая цифра трябва да е  Laughing). Работих там преди 2г. и беше една бетонна джунгла. От както напуснах- кракът ми не е стъпил там. Нямам и намерение. Луда работа.
Не знам ти къде си работила, ама в тая част,
дето бях аз на почивка си беше екстра.
От как се помня ходя там и си ми е добре  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 592
Сподели, Руске, къде е тази "екстра", ако не е държавмна тайна?  Peace

# 17
  • Мнения: 3 098
Време е и ние да се научим как се печелят пари в тази сфера!

Това е и моето мнение.

# 18
  • Мнения: 7 723
Сподели, Руске, къде е тази "екстра", ако не е държавмна тайна?  Peace
Не мога да кажа името на хотела, щото ще излезе като реклама.
В центъра на комплекса е иначе.
Виж, зависи кой ква почивка търси на морето.
Лично аз не свързвам ходенето на море с някакъв вид почивка.
Точно обратното.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
И аз съм така с парите и стъпването на Сл. Бряг.  Mr. Green

Моите наблюдения са, че във Варна е празно или наистина всички си стоят по ол инклузивите и не мърдат встрани. Кръчмите са празни, няма ходещи тълпи, като се замисля, за мен не е зле.
Лошото е, че се отразява на икономиката, каквото и да значи това, но си е обусловимо, щом нямаме реално производство и тъпа туристическа сфера.
И аз чакам багерите...

# 20
  • Мнения: 17 546
Бях там преди 7-8 дни и изобщо не ми изглеждаше празно. Нито на обяд, докато чакахме половин час да ни дойде ред за обслужване, да не говорим за през нощта, когато улиците бяха още по пълни.

# 21
  • Мнения: 274
Ужас....30 минути да чакаш да ти дойде реда за обслужване....Това трябва да го броя за плюс ли? И след всичкото чакане или ти объркват поръчката или ти сервират поредните лайна с праз...

Много малко са местата на бг черноморието, където има качествен сървиз...Всеки наемател довел стрина си и калеко си за обслужващ персонал, или пък няколко тийнейджъра от най-близкото село, които дори се затрудняват с българския...Е не, мерси. Има доста по-приятни местенца, където знаят как да ти вземат кинтите.

# 22
  • Мнения: 17 546
Сел, ресторанта беше пълен. Ние бяхме зле... Къде да се мести човек по обед като навсякъде е така по това време? Естествено, че не е плюс. Да не говорим, че храната беше под всякаква критика... Сервитьора ни имаше вид и поведение на застаряващ манекен, а не на обслужващ персонал. И когато му поисках сос чили, ме изгледа все едно му искам гаубица, за да го застрелям. Сигурно и той ме е взел за простачка Wink

# 23
  • Мнения: 274
Е точно за това ти говоря. Ташаци на рояци е нашто море Simple Smile

# 24
  • Мнения: 71

За какво са ви багери, те сами си падат "сградите" там  smile3549

# 25
  • Мнения: 957
Цитат
е. Работим основно на загуба, за да си покрием наема, който е платен миналото лято,

Тези статии са си пълна манипулация...само от това може да ти стане ясно..хем си на загуба ...хем покриваш нещо... е с какво аджеба  Rolling Eyes
Курортистите измекяри....не са от тази година...в България цял живот си е било така...бедни руснаци ...холандци и други са идвали на почивка тук...ми то е нормално...
И българите са измекяри в очите на турците и гърците..какво си мислите? ....
Не защитавам Сл. Бряг...а по принцип цялото ни българско черноморие..защото положението навсякъде е еднакво..
Туристи ще си има..особено на групи...
по-хубави от нашите плажове не съм виждала...

# 26
  • Мнения: 2 386
по-хубави от нашите плажове не съм виждала...
Rolling Eyes

# 27
# 28
  • Мнения: 2 386
Как какво? Най-красиви плажове в България няма вече, съмнява ме да ги помниш какви са били някога, аз самата имам само смътни спомени.. Остнали са един-два незастроени, но и те са доволно мръснички и неподдържани.. Не обичам да споря, но ми се скъса сърцето, като видях Липите, примерно. Имам кръвна връзка с черноморието и винаги ще се връщам там, но не бих могла да определя плажовете като най-хубави по никакъв начин.

# 29
  • Мнения: 957
Помня плажа на Албена... на Кранево..ако говорим за годините около 1990 г.
За Кранево.....  дълбока и широка пясъчна ивица...с обширно море....
Созопол...него си го знам...също от около тези години...определено сега е доста гаден.....но си има предимства...пак дълбока плажна ивица..с хубав пясък... ако не се харесва там....има Каваци..Смокиня...пак страхотни и удобни плажове.... Златна рибка...минимално комерсиализиран плаж..едно кафе.... бунгало за отдаване на уинд сърфове..... морето.... влизаш на вътре..и все ти е до коленете...
Миналата година..от Созопол..по пътя за турската граница..преди Ахтопол отидох в една местност...където плажчето..беше точно като оазис...посредата....заобиколено от море... истинска дюна...
Малибу... камъни..малка плажна ивица... ледено студена и солена вода...
Кушадасъ.... плитка и камениста плажна ивица...
Мауи.... скука .... пак солена и студена вода...с гадни вълни...

Общи условия

Активация на акаунт