Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 758
  • 221
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 195
Семейството ми е с 2 деца - на 5  и 9 години.
Цената на възрастен е 360 Е, за голямото дете - 100 Е - общо 820 EUR за всички за ALL за 7 дни.
От тази цена ми напавиха 3% отсъпка за редовни клиенти, защото и друг път сме резервирали чрез Сънлайт Травел.
Капарирахме 30% от сумата.

# 106
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Семейството ми е с 2 деца - на 5  и 9 години.
Цената на възрастен е 360 Е, за голямото дете - 100 Е - общо 820 EUR за всички за ALL за 7 дни.
От тази цена ми напавиха 3% отсъпка за редовни клиенти, защото и друг път сме резервирали чрез Сънлайт Травел.
Капарирахме 30% от сумата.

благодаря ти.
С кой офис на фирмата имаш взаимоотношения?

# 107
  • София
  • Мнения: 195
Резервирахме в офис Якубица.
Вие за същия хотел ли резервирахте и на какви цени?

# 108
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Резервирахме в офис Якубица.
Вие за същия хотел ли резервирахте и на какви цени?

точно това си помислих и аз.
Махай се от Якубица и отиди на Кишинев 10. Потърси Вирджиния.
Тя ще ти даде 10% отстъпка при плащане в брой на 100% до 3 дни след резервацията ви.
Ние сме септември там.  Simple Smile

# 109
  • София
  • Мнения: 195
Обадих се и там. Отстъпката 10% важи за резервации за след 7.09., а ние ще пътуваме на 1.09. Вие кога ще сте там?

# 110
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
Ние резервирахме за Village Mare. Някой щеше да пише отзиви за там, но не намерих. Това, което виждам като снимки и чета на сайта ме устройва, но все пак искам прясна информация. Моето диваче е на годинка и половина и му трябва достатъчно място за търчане и лудеене. Разбрах, че дават кошарки и столчета за хранене, иначе при нас голямо мазало става при хранене.
Иначе на мен ми препоръчаха още някакъв Apolamare. Скоро бил ремонтиран. За Flegra също съм чувала добри отзиви.
Ако резервирате през агенции - МегаТравел и Глобе Травел са им най-добри цените, разлика от по 20 Е на нощувка надолу от другите.

# 111
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Ние резервирахме за Village Mare. Някой щеше да пише отзиви за там, но не намерих. Това, което виждам като снимки и чета на сайта ме устройва, но все пак искам прясна информация. Моето диваче е на годинка и половина и му трябва достатъчно място за търчане и лудеене. Разбрах, че дават кошарки и столчета за хранене, иначе при нас голямо мазало става при хранене.
Иначе на мен ми препоръчаха още някакъв Apolamare. Скоро бил ремонтиран. За Flegra също съм чувала добри отзиви.
Ако резервирате през агенции - МегаТравел и Глобе Травел са им най-добри цените, разлика от по 20 Е на нощувка надолу от другите.
Ние бяхме там в началото на лятото и сме доволни.Напред в темата съм писала.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 952
Шанова, може и да си резервила вече, но сега виждам темата ти. Ние сме ходили в хотел Олимпиан бей на ол-инклузив. Хотелската част, поне стаята в която ние бяхме е в отлично състояние - неголеми, но доста комфортно и с вкус обзаведени. Банята и тоалетната са отворени към входното коридорче - ние бяхме без децата и за кратко, но за дълга почивка питайте как е в стаите, студиата или апартаментите, където се настаняват семейства. В нашата според мен нямаше място за трети  Simple Smile Храната е добра, но е далеч от най-доброто, което сме виждали в Гърция - няма да останете гладни, вкусно е и като цяло отговаря на цените. Тук съм пристрастна, защото едно от очарованията да почиваш там е вкусната храна в семейните заведения.
Плажът е близо до хотела, шезлонгите се заплащат - в хотел ол-инкл не винаги е така е така.
Има и стаи, които излизат директно на тревната площ - имах чувството, че те не са реновирани както в хотела, но не искам да те подведа - от агенцията или хотела ще ти кажат.
Фифти-фифти са ми впечатленията като цяло - цените са приемливи, правят макс за тях, има простор за децата, но по-малко забавления за тях отколкото в турските големи хотели. Стаите бяха много чисти.
Ако има друго - питай тук или на ЛС, на линия съм.

# 113
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bib.bib   bouquet
От коя година ти е инфото за Олимипан-а?

# 114
  • София
  • Мнения: 3 679
Обадих се и там. Отстъпката 10% важи за резервации за след 7.09., а ние ще пътуваме на 1.09. Вие кога ще сте там?
Ние сме там от 30 август до 6 септември и ни направиха 10% отстъпка. Както Шани ти е писала вече всичко "мина" през Вирджиния  Simple Smile
Шани, а вие от кой септември ще сте там?

# 115
  • София
  • Мнения: 2 952
От юли 2008  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 115
и ние резервирахме за Олимпиан бей от средата на септември.
благодаря ви, момичета, за подробната информация, която намерих тук   bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 195
bib.bib
Какво допълнително включва Ол Инклузива - сауна, фитнес, голф?
Какви забавления има за децата?

# 118
  • София
  • Мнения: 3 857
Момичета, върнах се от Олимпийската Ривиера, но далеч от Олимпиан бей!
Искам да ви кажа,че в морето има страхотни медузи, сини и огромни от 5 см до 50 см диаметър.Имало ги и в Италия, и в Испания, защото била водата много топла това лято\така казаха гърците/.Водата е много чиста и въпросните същества се виждат.Най-много има в дълбокото, ако от вас има любители на плуването навътре да се подготвят за срещи от този вид. Медузите са опасни,ако сте алергични - така казаха гърците.Една българка я бяха опарили и каза,че доста боляло като изгорено на много силен котлон и не беше спала цяла нощ.От хотела ни обясняваха,че имали някакъв стик "амониа" \въобще не зная какво е/ и като се намаже след 1 час изчезвало.Една гъркиня ми говореше за Фенистил гел, но дали върши работа в този случай аз не зная.
Инак водата е топла, мноооого топла.Риби хвърчат всякакви като цаци и като сафридчета едни, цели пасажи!

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 11:15 от veka

# 119
  • София
  • Мнения: 2 952
bib.bib
Какво допълнително включва Ол Инклузива - сауна, фитнес, голф?
Какви забавления има за децата?
Да ти призная май нито едно от трите няма в хотела или аз не съм питала. Ние бяхме съвсем за кратко - 2 нощи и без децата. Ползвали сме само стаята, ресторанта и плажа. Знам, че има ресторанти а-ла-карт, вкл в пакета за които се прави резелвация, видях кортове, вероятно там има и фитнес и другите неща, които вървят с него, но не сме проверявали  Embarassed Съжалявам, че не съм от полза за всички детайли.

Общи условия

Активация на акаунт