LaRedoute - Кодове - 5

  • 68 525
  • 908
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 194
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5914850& … ue&ksource=-1

Някой да знае код с който мога да ги намаля??? Много моля спешно е Praynig Praynig Praynig Praynig

# 856
  • Мнения: 89
Някой знае ли какво представлява чантата с ''код 20591 -  черна ръчна чанта'', (от първа страница на темата е)

# 857
  • Мнения: 4 916
Някой знае ли какво представлява чантата с ''код 20591 -  черна ръчна чанта'', (от първа страница на темата е)

В тази тема е показвана поне на 3-4 места, трябва да провериш назад по страниците.

# 858
  • Мнения: 733
mamaB, добре дошла  Hug Hug Hug Дано сте си изкарали хубаво и незабравимо!!!!  Grinning Grinning Grinning Като ти чета постовете от вчера в другата тема, освен слънце си събрала и доста енергия за пазаруване  Laughing

Който не е забелязал - комплекта куфари зелено и кафяво пак са налични: 21040 и 21059 (снимки пусна galadrielka няколко страници назад в темата). Малко ме е яд, че чак сега го видях, а вместо тях сутринта пуснах бялата чанта  Confused


# 859
  • Мнения: 4 916
Стефони,
Много благодаря за кодовете с чантите, веднага пуснах с тях  Hug

# 860
  • Мнения: 194
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5914850& … ue&ksource=-1

Някой да знае код с който мога да ги намаля??? Много моля спешно е Praynig Praynig Praynig Praynig


Аз до си повторя питанката, че вчера беше много късно и нямам отговор Cry

# 861
  • Мнения: 728
Здравейте, късно снощи успях да сложа в кошницата чаршафите с топката, благодарение на Кеми,  Hug обаче нещо не мога да махна тъпата доставка. Приема ми и двата кода и 45318 и 49417, сложила съм си най-прилежно тривките на со хом, имам и мини ибаче йок. По едно време и двата кода ми махаха доставката, но аз не пуснах поръчка, а сега уж ги приема а не маха 5-те евро.  newsm78 Някакви идеи?

# 862
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733
krasykm06 кодът е 45381, а не 45318.  Peace

# 863
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5914850& … ue&ksource=-1

Някой да знае код с който мога да ги намаля??? Много моля спешно е Praynig Praynig Praynig Praynig


Аз до си повторя питанката, че вчера беше много късно и нямам отговор Cry
намалени са с 55% Колко повече искаш да ги намалиш?

# 864
  • Мнения: 639
Stefoni благодаря   bouquet За 10 дни насъбрах емоции колкото за 10 месеца  Joy Пожелавам и на всички вас абсолютно ползотворна почивка,страхотни преживявания и много слънце  Hug Развесели ме много с емоциите около френския форум - и аз гласувах,дано не е било късно  Blush
Много кодове пак сте пуснали.Благодаря и за тези чанти - вчера не бяха налични и аз пуснах пак някаква чанта
Колкото до ентусиазма за пазаруване - бях решила вече да си дам почивка,но ме посрещнаха 4 поръчки и хайде пак и аз в сайта  Crazy Crazy Crazy
Сега да дам и снимки на чудния подарък с който се сдобих - ансамбъл в 2 части тюркоаз и шоколад  Crazy с код 44156 - размер 54/56  Joy Няма дори на кого да го подаря  Mr. Green
Иначе вчера докато четах видях ,че има момичета ,които са получили тренча - ще ви помоля да пуснете реални снимки както и на подаръците от по-новите кодове като ги получите/освен черната и бялата чанта/ , че да организираме новата темичка  Mr. Green

# 865
  • Мнения: 39
Дано не се повтарям. Днес "албанците" са ми изпратили това:
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=a062b2983525d3bc8b
код 62294

# 866
  • Мнения: 126
здравейте
получавам чекове за намаление по пощата на адреса си в Париж.Правила съм само две поръчки от Редут-не съм наясно.Чета,но инфото е толкова много че се обърквам.Това кодове ли са ,реални намаление на стоките ли са....Вчера отново напраих поръчка по интирнет,но ...така и не намерх място къде да пиша че имам тези чекове.Нд личното ми пространство като клиент се отвори един код-добавих го в кошницата и тя се намали с 6 евра -и йова беше.Много Ви моля да ми обясните.няма кого да попитам,а инфото за Редут е огромно-в кратката ми почивка не мога да го изчета и осмисля.Аз досега не съм се възползвала от никакви кодове и чекове-а постоянно получавам в пощата си писма от Редут
Мерси предартелно
Дано не съм ви ядосала-....наистина не разбирам

# 867
  • Мнения: 4 916
...Нд личното ми пространство като клиент се отвори един код-добавих го в кошницата и тя се намали с 6 евра -и йова беше....

И това не е малко - по време на разпродажби по принцип действат много малко кодове, ти си имала късмет един от тях да се хване. В първия пост на тази тема пише за различните кодове - някои са за безплатна доставка, други за намаление с определена сума или с процент, трети - за подарък.
За чековете можеш да прочетеш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313964.0

# 868
  • Мнения: 83
момичета, имам въпрос -
преди седмици пуснах поръчка за около 9 евро - даде ми ок,получих на мейла потвърждение.-след дни видях че не е минало плащането,след което получих отново мейл,че поради неплащане поръчката ми се отказва.
да имате впечатления подобни ?
 или да знаете защо така?
мерси  Simple Smile

# 869
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
здравейте
получавам чекове за намаление по пощата на адреса си в Париж.
Не мога да разбера какви чекове ти пращат по пощата.На нас ни пращат чекове единствено ако имаме отказан артикул и по този начин ни възтановяват сумата  PeaceАз досега не съм пускала поръчка без код PeaceКакто argun  ти е казала на първа страница на тази тема има доста кодове за намаления,подаръщи и в момента наи оскъдни са за безплатна доставка Peace
Без код повече да не си пуснала поръчка! Naughty
Ако имаш други жъпроси питаи,може и на лични  Hug

Общи условия

Активация на акаунт