И тази година сме на море в Обзор!

  • 138 747
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 818
Здравейте  Hug
Харесали сме си Сол Луна Бей Ризорт ,гледам че няма много мнения за него(прочетох общо взето добри отзиви),моля ако някой има по-пресни впечатления да сподели. Също виждам че е доста голям хотел ,чудя се дали няма да е голяма лудница.
Никога не сме били в Обзор ,малко ме притеснява това че плажа бил каменист ,кажете много ли е или е поносимо.Също понеже е по-на север от където съм била ,по-хладно ли е и понеже има планина наблизо вечер по-студено ли е?
Ние мислим да ходим последната седмица на август.
Аз съм писала на 34 стр отзиви за хотела и на 40 стр. за храната в хотела. В хотела не беше лудница, но около басейна и на плажа почти нямаше места след 9:30ч. Не знам за кой плаж говориш, но определено не е каменист. Да, на север е с 1-2-3 градуса по-хладно, но чак студено, не мога да кажа. За последната седмица на август принципно навсякъде по черноморието е горещо, стига да не вали със седмици.
Миналата година ходихме в края на юни, времето беше горе-долу добре, топло, водата приятна за къпане, само последния ден беше хладно и духаше, но пак бяхме на плажа, даже се и къпахме.
Ние лично от всички хотели на Сол Луна от този в Обзор и Несебър сме най-доволни.
2010г. бяхме на Златните пак края на юни, водата беше ужасно студена и само аз 1 път влязох и това беше. А иначе температурите бяха високи. Вечер дори не сме били с горна дреха.
Определено Сол Луна в Обзор си заслужава, отново бихме отишли там.

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 15:17 от Gigi

# 691
  • Мнения: 824
Работя в хотела Simple Smile плажа не е в никакъв случай каменист,нормален спясък И Обзор не е никак на север ,на север е Каварна ,Балчик,Обзор е в средата

# 692
  • София
  • Мнения: 1 455
 Не е каменист, пясъкът е по- едър.

# 693
  • Мнения: 6 306
http://niktravel.com/content/view/8419/375/

Този хотел има чадъри и шезлонг на плажа, но нищо не съм чувала за него.

# 694
  • Мнения: 188
Пуснах отделна тема, но да питам и тук. Някой има ли представа дали Лука Хелиос Бийч е далече от центъра на града. Интересува ме по-скоро да е близо до търговска улица с разните там сергийки и развлечения за децата?

Мерси

# 695
  • София
  • Мнения: 1 455
 deskata07, близо е.

# 696
  • Мнения: 6 306
Работя в хотела Simple Smile плажа не е в никакъв случай каменист,нормален спясък И Обзор не е никак на север ,на север е Каварна ,Балчик,Обзор е в средата

Моля те ако имаш някакво мнение за Парайзо да го споделиш  Praynig Къде се намира, далеч ли е от центъра, чувала ли си нещо за храната?

# 697
  • Мнения: 463
Gigi ,прочетох коментара ,мерси.

Момичета благодаря ви за отговорите и за инфото.За пясъка прочетох някъде по-назад в темата и затова попитах,никога не съм била в обзор преди.
поздрави Hug

# 698
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето една снимка от миналата година, мисля че пясъка си е добре Peace

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284677_2549920311 … 903_5661620_n.jpg

# 699
  • Мнения: 18 057
Работя в хотела Simple Smile плажа не е в никакъв случай каменист,нормален спясък И Обзор не е никак на север ,на север е Каварна ,Балчик,Обзор е в средата

Моля те ако имаш някакво мнение за Парайзо да го споделиш  Praynig Къде се намира, далеч ли е от центъра, чувала ли си нещо за храната?

Ая, и аз се нареждам за този хотел

# 700
# 701
  • София
  • Мнения: 1 455
image upload
 
image hosting jpg
 Снимките са правени началото на август 2010 на плажа пред РИУ Хелиос.
 След малко ще изтрия първата.

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 10:01 от Ева на третия етаж

# 702
  • Мнения: 6 306
Изглежда прекрасно, без навалица.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 455
 Да, няма навалица,но ние ходихме винаги след 17,00, 17.30 и на платената зона пред РИУ- то, а то не е точно централното място на плажа. 

# 704
  • София
  • Мнения: 2 296
Пуснах отделна тема, но да питам и тук. Някой има ли представа дали Лука Хелиос Бийч е далече от центъра на града. Интересува ме по-скоро да е близо до търговска улица с разните там сергийки и развлечения за децата?

Мерси
На 2 минути пеш е до центъра. Peace

Общи условия

Активация на акаунт