Юлски бебчета 2008 (тема 75)

  • 11 684
  • 270
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 371
Казвам на моята прителка(някои от вас я познават, дето ме рисува), че сума ти народ роди днес и тя ме пита дали са останали бременни в темата Mr. Green

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Лелей, какво става? Световния рекорд по едновременно раждане ли гоним Mr. Green
Честити нови бебчета на всички, на които не съм честитила днес

# 212
  • Мнения: 9 911
аз ще остана доста време бременна Simple Smile ии всъщност никой няма да се интересува от мен  Mr. Green
абе тез девойки всичките преди взривовете ли родиха, да няма някоя ошашкала се?

# 213
  • Мнения: 66
Лелей, какво става? Световния рекорд по едновременно раждане ли гоним Mr. Green
Честити нови бебчета на всички, на които не съм честитила днес
NBM, незнам дали е световен рекорд,но така като гледам датите на днешния ден най-много мами са родили-7.Абе защо така ама много варненки нещо се губят,не пишат.Какво става с Киса,Донито,Ели и др.Само Весито,Танита и Мамаиви засичам.Къде сте момичета,драснете някой ред как сте поне?

# 214
  • Мнения: 132
Ейййй днес е страхотен ден, родили са се толкова много бебета
Честито на всички нови мами
Да са ви живи и здрави бебоците
Бързо въстановяване на мамите и наздраве на татковците

# 215
  • Мнения: 6
Ухааааа, то голям купон настанал тук......толкова хубави новини!!!!

Честито на Елен@, Сакси, Христуш, Райка, ДеЩо, Мерилу, Мерил и Eli_CZ! Живи, здрави бебенца, които много да ги радват!

Тити, аз ще взема да ти правя компания до края.

# 216
  • Мнения: 9 911
айчуха, тъкмо за тебе си мислех. Обаче няма начин да ми правиш компания Simple Smile намерихте ли разрешение на проблема с името?

# 217
  • Мнения: 62
Абе защо така ама много варненки нещо се губят,не пишат.Какво става с Киса,Донито,Ели и др.Само Весито,Танита и Мамаиви засичам.Къде сте момичета,драснете някой ред как сте поне?

Как бе и аз съм тук всеки ден по няколко пъти се отчитам и Тони барабони и тя. Ели вчера писа, а другите верно ги няма

# 218
  • София
  • Мнения: 18 679
Ужасно много ми се иска да мръдна за 2-3 дни някъде извън София, нещо ме хвана саклета тука.
ДАЙТЕ ИДЕЯ ЗА ЧИТАВО ХОТЕЛЧЕ НЯКЪДЕ НАОКОЛО, МАКСИМУМ НА ЧАС ПЪТ ОТ СОФИЯ, че бебко може да тръгне всеки момент. Може по Витоша, може и на друго място...Дайте някоя идейка, моля ви Praynig
Приемаме и компания Hug

# 219
  • Мнения: 142
Честита бебка и на Ели newsm51 newsm18 sling
Един валеж от бебенца настана днес  Crazy Дано така да продължава.

Пърли, за движенията на бебетата преди раждане изчетох една цяла тема да видя дали наистина се укротяват. Повечето мами казаха че нямало промяна - дечицата си мърдали както обикновено, други казваха че се укротявали, трети че се движели повече. Явно няма някаква закономерност  newsm78

Белинда, малко над Златните мостове има едно прилично хотелче - казва се Боерица. Не е супер лукс, но е ново, чисто, евтино и приятно. Ходили сме с мъжлето на секс уикенди и много добре сме си изкарвали  Blush

# 220
  • Мнения: 66
Сисони,извинявай аз цитирах по памет-просто ми направи впечатление,че много малко момичета от Варна напоследък пишат /а знам че повечето са за втората половина на юли/ та затова Hug  bouquet

# 221
  • Мнения: 6
айчуха, тъкмо за тебе си мислех. Обаче няма начин да ми правиш компания Simple Smile намерихте ли разрешение на проблема с името?

Ходене по мъките се оказа това име.
Името трябва да се даде до 3-тия ден след раждането на бебето.  Запитването (правят го към университета), дали е възможно да се казва както ние искаме, може да се направи чак след раждането му и ще трае поне седмица. А ако му дадем друго име и после искаме да го променим, ще ни струва 550 евро.Следователно или 550 евро или друго име.

Мерси, че попита.......взе, че ми олекна.

А за компанията, знам че няма да се получи. Беше само мисъл съпроводена с добри чувства, но без покритие.

# 222
  • Мнения: 185
Леле, какво става днес  Laughing, много бебчета  Heart Eyes
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ, МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ БЕБЧЕТА, А НА ВАС - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!
И аз пиша почти всеки ден  Blush, но Киса и Донка наистина не са се появявали скоро  Thinking

# 223
  • Варна
  • Мнения: 441
Честити бебчета на всички нови мамчета   bouquet  bouquet  bouquet!
Изобщо не съм ви чела.

# 224
  • Мнения: 23
хей мамчета здравейте . аз съм чак от декемврийските мами и още ми е много рано ,но вас си ви следя и ми е супер интересно и забавно ,и аз нямам търпение да дойде декември месец но до тогава има дост авреме за това се радвам сега със вас и се вълнувам заедно с вас, надявам се да не ми се сърдите че ви нахлувам в темичката. На всички нови бебенца много усмивки и прегръдки желая ,а на мамите които са в очакване леко и бързо раждане....ЦЕЛУВАМ ВИ и ви пожелавам успех и не забравяйте-ще ви държа под око newsm10  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт