С какво се храните най-често?

  • 6 681
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Лека сламчица: не се занимавай с жени, дето
нямат апетит и си броят троснато калориите
на домата, чиято половина се канят да изядат.
Колкото страстно ядат въпросния домат, чакай
точно толкова страст и в леглото. Ама какво ли
ти говоря аз. Същото се отнася и за мъжете, де.

В един филм.
Той: "Какво би предпочела - диетична кола или Биг мак"?
Тя: "Биг Мак"
Той: "Току що елиминира половината момичета от моя кклас"

# 16
  • Мнения: 14 654
Винаги с вкусна храна, предпблюочитам да стоя един ден гладна, отколкото да изям някой боклук. Готвя с удоволствие и ми се получава всеки път. По принцип повечето хора, които обичат да им е вкусно, умеят да готвят хубаво. На красивите сервировки не държа особено, вкусът на храната ми е по-важен от чинията, в която е поднесена.

# 17
  • Мнения: 4 753
Според както дойде... От известно време не помня какво ям...  newsm78

# 18
  • Мнения: 919
С пици и дюнери Laughing

# 19
  • Мнения: 2 388
За мен храната е удоволствие, на което се наслаждавам.
Ям това, което ми се яде, без да се интересувам колко е калорично или вредно.
Обичам вкусно приготвена храна, която е поднесена и красиво.
Доверявам се на заведенията, защото по ред причини вкъщи почти не готвя.

# 20
  • Мнения: 2 407
Предпочитам соолена храна, сирене,кашкавал, мляко-кисело.
Ям и за удоволствие и защото трябва да се живее.

# 21
  • на село
  • Мнения: 830
 Ние сме чревоугодници. Готвя почти всеки ден /ама това е , защото имам време/. Използвам само пресни продукти. Консерви в къщи не влизат.
 Освен това готвя  с удоволствие и обичам да експериментирам. Мъжът ми е добър кулинар, много често ми помага да доизмисляме манджите.
 Изобщо, в къщи добрата храна е на почит.

# 22
  • Мнения: 2 161
Мразя сготвена храна.

# 23
  • Мнения: 649
Мразя сготвена храна.

аз пък много ама много обичам!

# 24
  • Мнения: 3 929
Обожавам храненето. Невероятен чревоугодник съм. Наследствено е. Откакто родих, започнах да наблягам на по-здравословните варианти - заради детето. Но пак трябва да е вкусно, да е качествено, да е поднесено с вкус.
За съжаление, напоследък не разполагам с много време да се впускам в украси, но за празници компромиси не правя. Иначе храната във всички случаи се поднася в съответния съд, подредена на масата, със салфатки и т.н. Била съм в домове, в които чинии не се слагат пред всеки, а само прибори и се яде директно върху масата - нещо, което е крайно невъзприемливо за мен.
От време на време започвам да си втълпявам, че съм се позакръглила и започвам да ям по-нискокалорична храна, но пак такава, която да ми доставя удоволствие. Не ям неща, които не обичам!

# 25
  • Мнения: 2 448
Не мога да кажа, че съм чревоугодник , но и това, че храненето е загубено време не бих казала. Важно е какво ям, с кого ям, носи ми удоволствие все пак. Не е само , за да натъпча корема. Не обичам да ям какво да е само , защото съм гладна. То е все едно да се изчукам с първия срещнат само защото ми се е пре........ Разбира се, че избирам  и правя разлика между шоколад и марципан.

# 26
  • Мнения: 851
Най-често се храня с домашно приготвена храна.
Ям с удоволствие - винаги е така. Добро прасе съм и обичам почти всичко. Извличам удоволствие от всичко в живота си. Включително и от яденето. Дядо ми, бог да прости, обичаше да казва - "от всички спортове най-обичам яденето".

# 27
  • Мнения: X
Обикновено ям,каквото ми се яде. Обичам да ям по малко от различни неща. Май само спагети мога да ям до абсолютно прекаляване без да ми омръзнат.
Обичам да сменям сладко със солено, кисело със люто.
Обикновено сутрин ми се хапва нещо сладко. И тежко на тоя,който се опита да ме лиши от сутрешното ми пиене на капучино с топене на бисквити в него. Naughty
Не съм обаче от тия хора,които могат да нагънат цял шоколад и да го смачкат наведнъж.

# 28
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пилешко месо и салата гледам да има почти винаги. Никой в семейството не приема храненето за някакъв ритуал или за върховно удоволствие в живота - всеки яде, защото е гладен. Лошото е, че хич не мога да се принудя да ям плодове - не че не ги обичам, просто нямам навика да ги ям. Е, разбира се, че не минава и без щраволинки, особено покрай щерките.  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 140
Понеже готвя с удоволствие та в повечето случай има готвено, като под готвено имам предвид пържолки със сметана или други заливки, шницели, кюфтета, различни яхний с месо приготвени в гювече/всичко става много вкусно не е като в тава или тенджера/.Всяка събота мъжо свикна   да има пилешки хапки, абе всичко що се приготвя с месо е с предимство в кухнята ми.Рядко ядем на вън, ако се случи обикновенно се ходи на пицария.В 90 % когато вечеряме гледам да присъства и салатка на масата.Понеже аз съм фен на супите и поне 2 пъти в седмицата  има такава.Постни манджи, като изключвам чушки със сирене и яйца или миш маш, рядко има/мъжът не е фен на постните храни и все едно нищо нямало за ядене #Cussing out/.Всяка събота или неделя се приготвя и нещо сладко-кремче, торта, кексче, някакъв сладкиш Crazy.Винаги имаме плодове според сезона.Газираните напитки не са отдавна на почит, от известно време и нат.сокове не купуваме.
Абе с две думи - абсолютно нездравословно хранене, но пък ни е сладко и се храним с удоволствие. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт