Има ли, знаем ли ги ?

  • 4 466
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 514
Скоро в един от вестниците пишеше, че в Бургас няма нито едно действащо скривалище,  Praynig дано не се случва нищо лошо , че ....
На мен мъжа ми ми е казвал, че паркингът пред болницата е върху скривалище и си било нормално. Но колко е истина, не знам...

# 16
  • Мнения: 2 386
В София има в Зона Б-5, срещу входа на супермаркет Европа.
В Пловдив знам за един, който се превърна в дискотека Нон - стоп през 2003г, на 200-300 метра от главната.
В Стара Загора ми се върти нещо за Неолитните жилища, не помня.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 407
Да, знам къде са.

# 18
  • Мнения: 1 447
Даже не знам тук в нашия град къде има такива.

# 19
  • Мнения: 2 386
Ми..сподели ги, Аzzy. Нали за това е темата..
За Стара Загора ми е любопитно още.

# 20
  • Мнения: 1 212
И да има, няма да ви помогнат.

Лиске, дали се шегуваш  Sunglasses
Въпреки, че надали ....

Софиянки или са още под стрес от станалото, или са най-непукистки настроени  ..... или са по скривалищата .
Не вярвам да не ги вълнува , пък освен даденото от Ева място, за друго не прочетох ..  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 165
За Стара Загора ми е любопитно още.
За Неолитните жилища от теб го чувам. Възможно е да има наистина скривалище под тях. Обадих се на един-двама познати, но никои нищо не знае.

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В Пловдив предполагам че има бомбоубежище под всяко тепе. Ето какво намерих за София http://www.segabg.com/online/article.asp?sid=2003030800010040003

# 23
  • Мнения: 540

аз също
Даже не знам тук в нашия град къде има такива.

# 24
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ето още една статия по темата http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-10-26&article=165652

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Има, разбира се. Едно от тях например се намира в подземията на сградата, в която работя.

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В градинката пред "Св. Седмочисленици"( София). Сигурно е в оказяно състояние, защото беше вече в такова ,когато играех като дете преди 20+ години.

# 27
  • Мнения: 958
Като бях ученичка ни водеха в бомбоубежище, под шератон. Не знам дали още го има, смътно си спомнят, че обясняваха, че във всеки квартал или район на София има бомбоубежище.
Скоро даваха документален филм, за бомбоубежища населявани от клошари и наркомани.
Бомбоубежищата ги има, ама в какво състояние са ?

# 28
  • Мнения: 1 212
...Бомбоубежищата ги има, ама в какво състояние са ?

Статията от линка на fros , дава донякъде отговор на този въпрос ...
Беше ми интересно, тъжно и притеснено да се запозная  Sunglasses  Peace

# 29
  • Мнения: 700
В Пловдив - срещу радиото, там даже ни водеха по гражданска защита, спомням си, че имаше колело, което да се върти, за да се произвежда ток.
В София (Редута) под блоковете на БОДК - в близост до Гулаш. Входовете са заварени и въпреки всичко са обект на голям интерес за тийнове. Не ми се мисли вътре какво е. Виждала съм плъхове да притичват.

Не се надявам да ми помогнат, все пак днес видяхме, че за да се разбере изобщо какво става ни отне 1 час.
Докато се сигнализират един-друг, докато организират да ни уведомят, докато някой се натутка да дойде да разкрие скривалището, мисля, че вече пилотите на вражеските изтребители ще си хапват вечерята у дома след успешна мисия.
Те неслучайно са изтребители...

Общи условия

Активация на акаунт