за мамите от ПЛОВДИВ 16-ваканционна

  • 18 986
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 786
Дрехите са при мен.Много любезни хора,пак ще се включват.
Ще опитам за четвъртък да се включа в групата,ако не ще пратя по Роси малко дрехи за Наречен и за Асеновград.
Е, Simple Smile и за Бистрето има,да не плачи Mr. Green.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385

Писах ти на е-maila  Hug

ВяраВики , много си експедитивна, браво  bouquet Ще се радвам за четвъртък да успееш.

# 17
  • Мнения: 6 206
бях в болница, днес ме изписаха, хич не ми е розово положението, но поне бебето е добре
така че, не че нещо правих тези месеци, но сега съвсем ще ме хване липсата
миленче, чакам договора на мейла, май не си ми получила лс
все пак ако нещо трябва, каквото мога ще направя
също и ако има нужда някъде от пари

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Каспър , дано вече всичко да е наред и да нямаш вече никакви проблеми. Изпратих ти имейл.

Момичета, кой ще пътува в четвъртък за Нареченски бани?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Аз съм на линия за Наречен, поне засега, с Нели. 

# 20
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Каспър, стискаме ви палци Praynig


Момичета, всичко сте свършили  Grinning

Казвайте за утре, пак 9.00 пред Мили ??

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Казвайте за утре, пак 9.00 пред Мили ??
Да. Утре посещение на децата от Нареченски бани. На връщане ще минем през Асеновград да им оставим джапанките за морето. Тръгване пред нас в 9ч. Който иска е добре дошъл Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днес Елена-японката ми донесе:

въжета за скачане-3бр.
футболна топка-1бр.
шарени гумени топки-3бр.
комплект кофички за пясък-4бр.
  bouquet  bouquet  bouquet

Утре ще ги занесем на децата, благодарим ти!

# 23
  • Мнения: 21
mili,няма за какво да ми благодариш, аз се прекланям пред Вашите усилия!!!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mili,няма за какво да ми благодариш, аз се прекланям пред Вашите усилия!!!
Има, има, как да няма.

Вчера занесохме всичко на децата в Нареченски бани и Асеновград. Бяхме аз, Вяра, Роси, Еми и Нели.  bouquet

Посещението за Зелениково е уговорено. Датата е 16.07.2008г. Който иска да дойде е добре дошъл. Тръгване в 9ч. от бензиностанция Лукойл, тази която се намира след зала Строител.
Нуждите за там са: бански и шапки с козирка за морето. Размера е за деца от 3 до 5 години, тъй като децата са дребнички.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Здравейте, момичета  Simple Smile
Много е хубаво на моренцето, хич не ни се прибираше, особено на Виктор  Mr. Green
Но вече съм тук  Simple Smile Попрочетох отгоре, отгоре и видях че има неща за прибиране, понеже не си записах, който има нещо за даване да ме търси на лични, за да се разберем кога, как, какво  Wink
За Зелениково ще се постарая да съм на линия този път, и без това досега не съм успяла да дойда там. За банските и шапките мога да попитам момичето от магазина под нас дали не може да намери нещо по-евтино в някой от складовете, от които зарежда. Колко бройки и колко за момичета, колко за момчета търсим?

# 26
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
az идвам
да се разберем кой е с кола?

казвайте откъде ански и 6апки, свободна съм за задачи

Бистре, те могат и да са унисекс ,

този път да им взема кутии сокове и 4аши, че няма смисъл, изгълтват ги наведнъж, а са доста по скъпи?
по добре нещо за хапване, винаги са толкова гладни  Cry

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Децата са 40 на брой. Цветовете нека са различни: зелени, сини, червени, розови, а размера за деца от 3 до 5 години. Нека до понеделник да проучим цени и вторник да пазарим всичко, включително и почерпката.

пп.
Здравейте, момичета  Simple Smile
Много е хубаво на моренцето, хич не ни се прибираше, особено на Виктор  Mr. Green
Но вече съм тук 
Бистре, добре дошла HugТо хубавите работи, свършват бързо Sad

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
И аз  се включам в посещението до Зелениково, чух че стария път е отворен, но ще се обадя да попитам със сигурност  Peace
Аз ще купя плодове и нещо сладичко и съм без кола!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Копирам от темата на Движението:

Обръщам внимание на всички координатори, че до 20.07. трябва да ни подадат данни за оформяне на новите документи.

Без подписани нови договори, от името на ДБМ няма да се посещават домовете!

Моля за разбиране. Съвсем скоро ще има официално инфо по въпроса и ще разберете повече!


Момичета, ще трябва до края на седмицата да съберем подписаните договори за да ги изпратим.
Също така дайте идея за дата на септемврийската акция за учениците.

Общи условия

Активация на акаунт