за мамите от ПЛОВДИВ 16-ваканционна

  • 19 022
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
От Зелениково не излязоха с конкретен списък,така че каквото сложим ние за 10 деца предучилищна това ще е.Иначе конкретно искат 9 бр покривка за маса 120/50 и 32 порцеланови чаши с детски мотив.Такива има в маг. за 1 лв.

Аз съм ги предвидила към примерните бройки които съм дала, раниците им са купени, ако можем ще им осигурим чаши и покривки. Peace

# 211
  • Мнения: 6 206
Аз имам в мен три раници, но чакам още четири, те са при баба ми, а ще видим тя как ще има възможност, защото ще ходи до Гърция и може би евентуално ще ми ги прати към петък. Много ли е късно?

Децата са по домовете вече, можем да подновим рождените дни. Има ли някъде скоро?
Ще се обадя тези дни в Мария Луиза да разбера.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз имам в мен три раници, но чакам още четири, те са при баба ми, а ще видим тя как ще има възможност, защото ще ходи до Гърция и може би евентуално ще ми ги прати към петък. Много ли е късно?

Децата са по домовете вече, можем да подновим рождените дни. Има ли някъде скоро?
Ще се обадя тези дни в Мария Луиза да разбера.
Няма проблем ще останат за Калофер. С теб кога ще можем да отидем до склада да пазарим оставащите неща?

Рождените дни ще ги подновим следващия месец.  Peace

# 213
  • Мнения: 786
Elisir,току що ми даде :
Химикал -32 бр
Блок №4 - 40 бр.
Цв.моливи 12 цв.-10 бр.
Тетрадка г.ф шир.р-10
Тетрадка м.ф ш.р-50 бр.
Ще опитам да събера още малко раници / стари / и с парите от Японката ако искате да купим пособия.
Мили,ти си шефа казвай.А от Калофер никой не иска да ми вдигне тел.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
По късно ще махна бройката от списъка. Ако искаш като отиваме с Поля в книжарницата да купим останалите неща ще добавим парите към другите. В случай че остане нещо, ще купим чаши и покривки за Зелениково.

# 215
  • Мнения: 786
Последни новини Mr. Green
Свързах се най-после с Люси от Калофер.В момента първолаците са -3 момичета и 2 момчета.Общо са 33 деца,но очаква да постъпят нови.Имат нужда от раници и спално бельо - долни чаршафи и калъфки евентуално.
Смятам ,че раниците които съм купила за момента ще покрият първолаците,предучилищната в Зелениково и ще останат и за по-големите малко.
Ще се ходи ли в петък в Асеновград и от колко часа?

# 216
  • Canada
  • Мнения: 1 773

Получихме колет от момичетата от София, за което им благодаря  bouquet А ето и нещата:
1 пакет балони
2 пакета дамски превръзки
9 бр. дървени поставки с думи на английски език
10 бр. несесери
10 бр. острилки
20 бр. гумички
10 бр. линийки
30 бр. химикали
50 бр. черни моливи
брошури на движението

Ще добавя всичко към списъка от акцията и ще го пусна.
Сега видях горния постинг. "9 бр. дървени поставки с думи на английски език" всъщност са надписи "Семейство", "Приятели", "Обич", а са на английски, защото тук, от където ги изпращам, други няма. Поиграх си да ги изрисувам, защото реших, че са подходящи за Коледния базар. Не знаех, че ще попаднат в Пловдив, но нямам против Hug Подозирам, че дамските превръзки, балоните, несесерите (ако в тях има химикалки, моливи, гумички, острилка и лепило) и линийките са също част от последната канадска пратка.

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Sneji , ще ги запазим за базара, щом са предназначени за него, благодаря ти  bouquet Описаните моливи, химикали и т.н. са от несесерите. Peace

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, Виктор получи бронхиални спазми вечерта след акцията, вероятно е алергия, но не е сигурно и обикаляме по доктори цяла седмица.
Много ми е напрегнато в момента и нямам време да сортирам дрехи, но ако ще се ходи в Асеновград в петък и някой може да отдели време, ще се постарая да се организирам за да отидем заедно и да ги сортираме по-бързо.
За съжаление в момента нямам възможност да помогна с друго  Embarassed

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бистре, въобще не се притеснявай, гледай Вики да се оправи. Сега в Асеновград ще им занесем учебните помагала, а на следващото ходене ще им занесем и дрехи.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Бистре, дано бързи се оправи Вики, не мисли за друго.  Ако се реши аз съм свободна и  мога  да сортирам дрехи.
 За петък ли остава ходенето в Асеновград.

# 221
  • Мнения: 475
Добро утро Grinning ,днес разбрах ,че татко утре няма да го има да ме заведе в Асеновград,ще има ли в някоя  кола място и за мен   Rolling Eyes
Ох ,миличкият Вики   Sad дано бързо да оздравее Praynig
Момичета ,значи имам 30 тетрадки малък формат широки редове и 20 острилки и 4бр. темперни бои ,утре евентуално ако  има място за мен да ги взема ли с мен за Асеновград ли ще са или да ви ги дам  утре ако няма а място,а и имам чисто нов епилатор в кутия да го запазя ли за коледа ,нова година евентуално за подарък на някое момиче или и сега мога да го нося  newsm78

# 222
  • Мнения: 786
Ей,адаши СПОКО-гледайте да оздравявате,а ние ще се справим.Я каква сме сговорна дружинка.А и мойта кола е пълна с дрехи за Асеновград.
Вчера Виолета Японката удари една финансова инжекция и чакам нареждане къде да се вложи.
Гале,при мен има място, само да се уточни ходенето и ще се уговорим и с теб.

# 223
  • Мнения: 475
Колко часа долу-горе да кажете да знам? Сутрин ли,на обед,колко време се седи,ние ли раздаваме нещата Simple Smile
ВяраВики  Hug

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
С Каспър ходихме до борсата и купихме почти всичко за децата. Утре ще ви чакам в къщи в 14ч. да сортираме и да опишем нещата. Като сме готови тръгваме за Асеновград.

Общи условия

Активация на акаунт