От какво се вълнуват децата ви сега ?

  • 2 017
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 771
Ваче, Уинкс е много хлъзгава територия Simple Smile То не са филми, списания, дрехи, бръмбъзлъци...
Дияна иска да е фея. След като й обясних, че ангелче не може да бъде поиска поне феичка да стане Simple Smile Щяла да помоли бог да я превърне във фея Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сега точно дъщеря ми се вълнува как ще протече рожденият и ден, а той е след един ден вече. Как ще е облечена. Какви подаръци ще получи и дали ще е весело с децата, които си е поканила.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Тя май никога досега не е била обсебена от нещо или някаква идея.
Това, което най-много я грабва в момента са малките дечица и бебетата най-вече. Може с часове да се грижи за бебе - да го бута с количка, да играе с него, да го забавлява, да го наблюдава  Crazy

Сега точно дъщеря ми се вълнува как ще протече рожденият и ден, а той е след един ден вече. Как ще е облечена. Какви подаръци ще получи и дали ще е весело с децата, които си е поканила.

Също и това  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, Уинкс е много хлъзгава територия Simple Smile То не са филми, списания, дрехи, бръмбъзлъци...
Дияна иска да е фея. След като й обясних, че ангелче не може да бъде поиска поне феичка да стане Simple Smile Щяла да помоли бог да я превърне във фея Simple Smile

Знам! И О, ужасТ! Засега има само едни карти дето се чудех как се играе, накрая ги разгадах.. По принцип не харесвам тия мании, ама май няма да ни подмине  Wink

# 19
  • Мнения: 1 187
писна ми от тези динозаври, не от интереса към тях, а от постоянното ръмжене 24 часа в денонощието се вживява в ролята на тиранозавър рекс. Децата не искат да играят с него, а той си продължава да ръмжи и нищо не помага да го откажа от този навик

# 20
  • Мнения: 483
Не знам дали ще ми повярвате! Най-много си пада по банковите карти, които разпознава на коя банка са и назовава по имена, а преди няколко дни набарал няква кредитна схема, гледа съсредоточено и  казва: Банката дава 5 пенто (%) месеца!  Joy Много обича рекламите!  Peace

# 21
  • Мнения: 3 929
В момента го вълнува най-много предстоящото ни отиване на море, а аз се възползвам от този факт да го възпитавам. Вълнува го и това, че скоро няма да ходи на ясла, защото е почивка. А иначе, карането на кола - играчка, неговата с акумулаторната батерия и тази на баща му - е неговото хоби от известно време насам.

# 22
  • Мнения: 47 990
Каката: Барби, Уинкс, всичко розово и лъскавко  Tired
<алчо: влакове, влакове и пак влакове.Има всякакви влакове, филмчета с влакове, обожава да се вози в трамвай и влак, рисуваме влакове, абе мания голяма. След това са колите, камионите и всичко с гуми.

# 23
  • Мнения: 13
Първата думичка на сина ми беше"коуа"-кола,Л-то се губеше дълго време Grinning.И от тогава той се вълнува от всичко що има гуми и се движи.Направо полудяваше когато видеше рейс или камион.Почваше едно подскачане и викане-"ейс,ейс"или"комон,комон" JoyМанията не утихва-сега е на компютъра и познайте на какви игри играе WinkА,и постоянно мечтае как ще има еди-каква си кола и как щял да вози бабите и дядовците си.

# 24
  • Мнения: 8 999
Моите деца са на 8 и 7 г. В момента ги вълнува единствено това, дали и другото лято госпожите ще им дадат толкова много книги за четене, като беше през тази ваканция.

# 25
  • Мнения: 4 187
От животни, всъщност от тях се е интересувала винаги  Grinning! Първо бяха динозаври, сега са всички видове! Изкупили сме почти всички от серията на Schleich. Тези са последните  Heart Eyes!


     

# 26
  • Мнения: 2 803
Уинкс, Барби и Русалките, всичко, което е розово и всякакви джиджани гривнички, герданчета, копченца и пр.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
от локви, чешми и фонтанчета .... вода да се лее  Crazy море, поточета

# 28
  • Мнения: 256
Моят син е на 7 и се вълнува от спорт-в началото на лятото беше баскетбол,но сега сме на вълна футбол-нали и вуйчо е тренирал футбол.Всеки ден ме кара да ходим в двора на училището до нас и там играе.Сега покрай тая мания има и друга-Галактически футбол,даже и карти започнахме да събираме за топка.Аз мисля,че всяко дете си минава по такъв път,нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт