Липса на сърдечна дейност

  • 12 337
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
Задължително потърси второ мнение.
Стискам ти палци, дано всичко е ОК! Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 367
Присъединявам се към останалите да потърсиш второ мнение и да изчакаш поне до следващата седмица,но имай предвид,че ако ебриона е загинал,има опасност за теб.
Моля се всичко да е наред и да се разминете с най-лошото Praynig Praynig Praynig

# 32
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Стискам палци всичко да е наред,да е било само едно недоразумение. Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 1 338
Мила и аз се надявам да е грешка и всичко да е наред Praynig

# 34
  • Мнения: 4 753
Не знам дали е най-добрия гинеколог, знам че и на-добрите правят грешки.
Обезателно потърси и други мнения при други специалисти!

Знаеш ли кога горе-долу сте направили бебето... или кога ти е овулацията??? Тия г.с. не са особено точни, не разчитай на тях, може наистина да си 5 г.с. или най-много 6 г.с., а в началото може много да те подведат.... Аборт се прави до 12 г.с. и имаш много време до тогава... Ако можеш утре посети още поне един лекар в Габрово и ако не ти даде надежда, другата седмица иди в София... Но не бързай, време имаш...

# 35
  • Мнения: 9 814
Както са те посъветвали- потърси друго мнение!
И дано всичко е наред. Peace

# 36
  • Мнения: 3 453
Както са те посъветвали- потърси друго мнение!
И дано всичко е наред. Peace

И най-добрите правят грешки Praynig

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Както вече са те посъветвали другите мами, потърси и друго мнение. Ако плода е наистина в 5-та г.с няма как да се види сърд. д-ст. Това е 1 седмица закъснение. Той плода едва се вижда, та камоли сърд. д-ст. Може да си била с късна овулация или кой знае какво  newsm78 . Не се доверявай така на един лекар.  И тук във Варна има много големи светила, които правят същата грешка. Дано и при теб да е грешка  Praynig

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На мен преди около три години ми се случи същото.
Имаше ембрион,но нямаше сърдечна дейност и не отговаряше на
реалните седмици,казаха ми кюртаж,а нямах никакви болки,само леко прокървяване.
Преди да ми направят кюртажа,обаче ходих при трима лекари,за съжаление
при мен беше неизбежен,дано ти имаш повече късмет.

# 39
  • Мнения: 78


          Наистина потърси мнението на друг специалист, но не го отлагай с цяла седмица, а отивай веднага. И за психиката ти и за физиката ти е важно да не се изчаква толкова време............
                             стискам палци  Hug

# 40
  • Мнения: 86
Зима, в 7 седмица ми се случи същото приеха ме в болница - (сърдечната дейност се вижда като едно мигане на екрана )а при мене го нямаше, наблюдаваха ме 3 дена  и се появи аз се бях ошашкала, но да чукна на дърво всичко беше наред. А като ме приеха ме гледаха на 2 видеозона - първо на обикновен после на вагинален
успех дано всичко да е наред

# 41
  • Мнения: 1 240
Зима, задължително потърси още поне едно мнение. Дано е станала грешка.

# 42
  • Мнения: 86
ако искаш мога да ти дам тел на мойта генеколог тя е в окръжна болница завеждащ родилното

# 43
  • Мнения: 3 034
стискам палци и да ти кажа, аз съм с много късна овулация и моите седмици бяха много далеч от изчислените от лекарите. чак по-късно при порастнал плод ехографа даде приблизителен термин. така че грешката в изчисленията е логична при положение, че седмиците се изчисляват на база 28-дневен цикъл и овулация с начало точно по средата  Peace

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Само не прибързвай! Както са те посъветвали момичетата, задължително потърси второ мнение и изчакай малко. При мен в предполагаемата 7 седмица бебоче беше едва в края на 4 г.с. - късно овулация и съответно късно забременяване. Две седмици по-късно вече имаше сърдечна дейност. Док прецени по размерите, че трябва да се изчака и е рано да очакваме сърдечна дейност първия път. Оказа се прав  Peace
Стискам палци! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт