Липса на сърдечна дейност

  • 12 336
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 3 069
Извини ме, но вече не мисля, че е редно само да те успокояват.
Ако ти е възможно отиди по най-бързия начин при втори лекар и ако се потвърди липсата на сърдечна дейност нямаш време да отлагаш кюртажа, защото можеш да си навредиш много на организма и да има трайни лоши последствия от забавянето.
Успех!

# 62
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
На моя позната плодът нямаше сърдечна дейсност, около 10-та седмица беше. Казаха и до 2 седмици организмът сам щял да го изхвърли. Но при нея хем плодът беше мъртъв, хем организмът не го изхвърляше, започна да вдига температура и направиха кюртажа седмица след като бяха установили липсата на сърдечна дейсност.

# 63
  • Попово
  • Мнения: 687
Извини ме, но вече не мисля, че е редно само да те успокояват.
Ако ти е възможно отиди по най-бързия начин при втори лекар и ако се потвърди липсата на сърдечна дейност нямаш време да отлагаш кюртажа, защото можеш да си навредиш много на организма и да има трайни лоши последствия от забавянето.
Успех!
  Peace

# 64
  • Мнения: 230
Миличка Зима, и аз съм в твоето положение Confused. Само дето лекарката не е много сигирна за точната гестационна седмица поради много нередовен цикъл. Но ми казва, че има несъответствие в размерите на ембриона и плодния сак Cry. Много ми е тъжно...по принцип не изпадам в истерии, но сега седя и не знам бременна ли съм или какво...тялото ми се променя, а може бубата вече да не е жива. В четвъртък съм на вагинален ехограф, не знам до тогава как ще съм. Все едно съм глътнала бомба. Целувам ви момичета.

# 65
Снощи загубих бебето. Sad Благодаря на всички, които ми писахте! Диагнозата беше "неразвит ембрион" или "мисед". Потвърдиха я трима лекари - Анчев, Митев и накрая в болницата - Ангелов. Всички ме преглеждаха с вагинален ехограф и клатеха специфично глави по един и същи начин. Казаха, че е спряло да се развива преди 2-3 седмици. Направиха ми кюретаж (или амбразио) - не знам какво точно, но въобще не усетих нищо. Приспаха ме с венозна упойка. След като мина упойката, болките са по-слаби от менструални. Така че, не беше страшно. Общо бях в болницата към 3 часа, от които 1-я беше само попълване на документация. Докторът каза, че след 4 месеца можем да започнем нови опити за забременяване Peace Вече наистина съм добре и се възстановявам вкъщи.
Уо, за теб има надежда - моят цикъл си е много точен - на 28 дни редовно. Нека Бог да ти даде едно сладко детенце Praynig! Пожелавам на всички ви да намалите статистиката на абортите, а да увеличите тази на децата!  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 262
Съжалявам Зима,

аз 5 месеца преди да забременея с малкия също преживях аборт, но по други причини - ембриона се развиваше, но бях с непрекъсно кръвотечение и докторите ме посъветваха да го махна, защото е много вероятно да става дума за увреден плод. Много се терзах и мислих, но накрая прецених че е по-разумно да ги послушам. И ето ме сега с едно малко съкровище. Пожелавам ти и на теб едно такова  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 3 069
Миличка, съжалявам за това ти изживяване!
Не губи надежда.Реагирала си бързо.
Пожелавам ти едно сладко здраво бебче.
Успех!

# 68
  • Мнения: 2 231
Зима , whisper799 Наистина много тъжно Cry
Зима не губи кураж, дано следващият път нямате проблеми и да си родиш живо и здраво бебенце Praynig
yo Стискам палци и на теб. Дано се окаже грешка в изчисленията и бебока да се развие. За съжаление и такива неща се случват, но не се предавайте. Ще се моля за Вас. newsm17

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Съжалявам  Cry

# 70
  • Мнения: 3 034
съжалявам, Зима  Confused

# 71
  • Мнения: 177
Искам да те успокоя, доколкото е възможно. Същата история се случи и на мен, с една подробност (майсторите в Майчин дом по време на абразиото оставиха част от мъртрвия плод недоизчистена). Беше най-кошмарния период в живота ми. След 4 месеца забременях отново и сега се радвам на прекрасен син. Желая ти бързо възстановяване и безпроблемна следваща бременност.

# 72
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Зима , whisper799 Наистина много тъжно Cry
Зима не губи кураж, дано следващият път нямате проблеми и да си родиш живо и здраво бебенце Praynig
yo Стискам палци и на теб. Дано се окаже грешка в изчисленията и бебока да се развие. За съжаление и такива неща се случват, но не се предавайте. Ще се моля за Вас. newsm17
PraynigИ аз ще се моля!

# 73
  • Мнения: 9 973
съжалявам мила,след 3-4м. пак ще опиташ

# 74
  • Мнения: 367
 Всички сме с теб и стискаме палци след 4-5 месеца да се похвалиш с добри новини!Само не се травмирай излишно.За съжаление доста често на последък се сблъскваме с диагнозата "Missed abortion" Sad  сестра ми я получи 2 пъти,но сега бременна за 3ти път и се надявам август да гушкам племенниче Praynig Praynig Praynig

Стискам ти палци и се  Praynig за теб

Успех  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт