Как беше първия ви цикъл след раждането?

  • 1 196
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 980
На мен ми дойде още на 1-я месец, а продължавам да кърмя Sad
Освен, ако  бъркам нещо, но ще видим.

# 16
  • Мнения: 3 334
При вас как беше първия път?

Нормално и като количество, и като продължителност.

и при мен така!

# 17
  • Мнения: 712
При мен беше сравнително нормално, само цветът беше малко в розовата гама. С прекъсване за 2-3 дни, се появи 2 пъти и общо продължи около 10 дни

# 18
  • София
  • Мнения: 1 121
Имах лохии 45 дни, след още 5 ми дойде. Продължи само 3 дни, а преди беше седмица и доста обилно, сега е направо оскъдно. За 2 път ми дойде след 2-3 седмици, 2 дни, доста оскъдно отново. Дано така си остане... За протокола - само на кърма сме.

# 19
  • Мнения: 2 673
аз още си го чакам,ама по-добре да идва скоро щото по него се ориентирам за бременност,хормоните се нормализират и май се отслабва  по-бързо като си дойде newsm78

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
доиде ми в осмия месец- още не сум спряла да кърмя,беше ужасно , мислех 4е полу4авам някакъв мощен кръвоизлив и ще умра ..направо те4еше като вода ..и така около цедмица или  пове4е ..но беше ужасно .по добре се консултираи за всеки слу4аи ,но е напълно възможно да е някоя аномалия (едини4на )- като за първи път от толкова време , може и лохии останали да е имало или някакви 4асти4ки миниатюрни от плацента да са останали и сега да ги изхвърляш.

# 21
  • Мнения: 456
И аз още кърмех, когато ми дойде - доста се учудих, newsm78  но природа, кво да правиш...Иначе хубавото е, че сега като количество е по-малко, както и като продължителност - с 1 ден по-кратък е.  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 6 315
На мен ми дойде около 6 месеца след раждането и си беше съвсем нормален цикъл (малко по-обилен). Иди на лекар все пак.

# 23
  • Мнения: 2 755
Точно 3 месеца след раждането. Но по това време, едва събирах кърма за 2-3 хранения  Sad

# 24
  • Мнения: 1 983
като ми дойде първия път след като родих ме боля адски много,имах чувството ,че раждам пак Shocked,после колабирах от болката и мъжо ме закара при гинеколожката ми,каза ми да пия две прахчета аулин и ако до два часа не ми мине да отивам да ме кюртират,слава богу всичко ми мина,и сега от последните два пъти като ми дойде не го усещам,само неразположението от това ,че ми тече доста силно,сега ще видим по жегите как ще е

# 25
  • Мнения: 922
Нормално, малко по-обилен от обикновенно

# 26
  • София
  • Мнения: 472
Аз не кърмя от три месеца и все още не ми идва.Вчера ходих на лекар и нито съм бременна,нито имам кисти!Извинявам се,че го пиша в тази тема,но ще полудея,ако не го споделя.Моля Ви,ако някой има идея(или му се е случвало)дайте съвет!

Прегледа ли те на ехограф , за да види в матката дали има набъбнала лигавица ( което е симптом , че или си бременна или трябва да ти дойде цикъла)?
Аз отидох на втория  месец лед раждането ( при смесено хранене) и , АГ-то ми каза ,че ако до 3-4 дни не ми дойде цикъл ,явно има бременност  #Crazy. Аз изчаках 6 дни и нищо ,пак отивам и тя пак на ехографа  и ми казва няма бременност и на другия ден ми дойде ( явно и аз съм се стресирала ). Първия пит беше ужасно обилен и продължи малко по-кратко от обикновенно( 4 дни), и вчера ми дойде за втори път и засега е нормално като количество. Не го мисли ( щом няма причина), успокой се и дай шанс на хормоните да се нормализират.

# 27
  • Мнения: 487
Само с ехограф ме гледа,но не беше така обстоятелствен.Просто каза-бременност няма,няма страшно!Обаче не ми идва.Мисля и аз да почакам една седмица и да отида пак.Този път ще настоявам и за преглед,че миналия от притеснение забравих!Благодаря за куража!

Общи условия

Активация на акаунт