КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31

  • 22 545
  • 592
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 405
                       Мастърче,цените за курсовете зависят до колко ти е приятел инструктора. Mr. Green Казвам го сериозно,не на шега.Ако е по-млад на теб може и да ти е без пари. Twisted Evil Щерката изкара курсовете миналата година,ама близнаците му бяха при мен в градината.Та така  Laughing минахме по-тънко.
                       Танитке,ние май ще се сблъскаме при приятелките в Шкорпиловци  Mr. Green Я,кажи от къде се мести твоята , че да не говорим за една и съща  Laughing На моята мъжа и е от Варна,а мястото дето построиха къщата е наследствено.Все ни караха да строим заедно,но ...на нас не ни се ходеше по поляните,а по на луксозничко.Така изпуснахме и едно място в Приморско цялото буренасало ,а сега един хотел 15 етажа. Mr. Green

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 11:47 от Didia

# 496
  • Мнения: 5 001
АХаааам.....Благодаря ви за информацията за шофИорите.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Общо взето се хванах за главата.... hahaha hahaha hahaha hahaha


Зиче.....май ше се зпиша при инструктор Трътльо  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 497
  • Мнения: 23
Мастерче, при  Трътльо  , при  Трътльо  !! Най-добре! И без това няма да те научат на нищо! Малко ти трябва да се ориентираш и да придобиеш самочувствие и после като се качиш да караш - сам се научаваш . В началото по-бавно и по-внимателно.
Пак ме замотаха - като ходих за протокола за климатика викам му - печат , а той ми вика - няма нужда (това на обяд под голямото слънце). Сега нося документите в банката и те викат - печат.Викам аз няма нужда , ама те си знаят тяхното.
И утре пак трябва да ходя, а то далеч. Днес ми се нацепиха петите от ходене - трябва да си ходя май с  маратонки.Сандалите не са за толкоз ходене.

# 498
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЗДравейте ! Колко весело е днес при вас,а аз горката грохнала от работа се прибирам.
Танита,Деси обрахте точките и ми повишихте настроението.
Снощи отсъствах,защото наваксвах от към сън,чак ме е срам да кажа в колко си легнах.
В 20 часа бях хоризонтал /като нивел/ и в 5,15 немога да отлепя.Кръвното май падна,ама майната му и на него ли внимание да обръщам.Втез горещини пръстите на краката и ръцете
сякаш във фризер стоят.Абе май съм 40 дни преди....... ама човещина.

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ-само при Трътльо ти е спасението да знаеш. Hug PeaceХем ще си ми на гости хем ще се учим да караме коли. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
МАРСИ -ами аз за това винаги си ходя спортно облечена за да не ми се нацпват петите. Joy Joy JoyМани ги тез сандали и тем подобни токчета.Само при извънредни случаи мога да се кача на такива обувки.
Шпунц но пяна ми излезна на устата от псуване вече ooooh! ooooh! ooooh!
Благодаря за почерпката . Peace Hug  bouquet
ФУРИЯ-то от тези горещини какво няма да ти падне кръвното пий течности и кока- кола и яж шоколад за да си кокоряк.Ти как спа толкова бе жена. ooooh! ooooh! ooooh!Аз ако легна в 20.00 и в 23.00 ще съм вече наспана . newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Айде аз да храня малчо и да отнасяме навън. Peace Peace

# 500
  • Мнения: 23
То и аз ходя само спортно облечена, а на токчета май само 1-2 пъти съм правила опити да се покача(неуспешни Embarassed) , ама явно покрай това безкрайно тичане с ремонтите и от сандали ще се лиша. Щото то нищо не става с малко ходене , навсякъде трябва по няколко пъти да отидеш, едно и също няколко пъти да уточниш, абе трябва да е бавно и трудно. Сигурно затова е толкова хубаво като свършиш newsm78. Изстрадал си всяко нещо и ти е станало скъпо и сладко!
А Фурията как я разбирам - като си уморен та чак изтощен спиш като талпа. Организма си иска почивката.
Аз след едно лудо ходене по планините преди години(100км за 24часа) така съм спала, че са се изплашили майка и татко - не са могли да ме събудят, изобщо не съм реагирала. Ма то беше много отдавна - сега си пазя организма - храня си го, поя си редовно и доволно  Joy Joy Joy

# 501
  • Мнения: 77
          Деси, само в барата! И без теляк ще мина! Докато хващам око, ще избирам, после ще му мисля! Ха, ха, ха....
          Шпунц, такъв ни е късмета- способни мъже взехме! Хубав край, хубави хора! Ха, ха, ха....
          Дидиа, моята приятелка се премести преди десетина години, че и повече. Мъжът и е от там. Той беше един или два мандата кмет, а тя е директор на у-щето и учителка. Не са едни и същи.
          Фурия, никакви 40 дни да не чувам! Обърни внимание на оросяването на крайниците! Я се стягай, тоя бял свят на душманите ли ще го оставиш, да чааааакат ако искат!

# 502
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте, правя опити да кача снимка, като преди това се регистрирах в такъв сайт. Ще се опитам да ви покажа къде се разхлаждахме миналата седмица.
 Ако не се получи-ще ме извините, но просто трлябва да стане.

# 503
  • София
  • Мнения: 4 178
Стана, браво на бабетката Римар!
Извинявайте, ако нещо прекъснах.

# 504
  • Мнения: 77
       Римар, къде е това страхотно място? 

       Прииска ми се да съм под ВОДОПАДАААААА!

       Аз пък ви завиждам за планината- независимо коя!

       Кой каквото си няма, окото му там!

# 505
  • София
  • Мнения: 4 178
Това е над Рибарица, там бяхме 4 дни. Сега правих опити, окозоха се успешни, за да мога от време на време да ви показвам разни снимчици.

# 506
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Вмъквам се преди да съм започнала салатата,защото вечерята ни започва след 21-21,30,тогава се прибира президента на фамилията.
То умората си е умора,ама и кръвното ми в тез топлици пада,ама аз от край време съм така и започна ли да дремя като пуйче/по нашенско му казват мисирче /,значи не съм в ред.
Зичка,кола не пия,защото ме фаща трипера веднага,но започвам с вода и захарчета
и малко ми светва.
Танита,не се притеснявай за 40-те дни-калпава пара не се губи.
Преди три години,когато трябваше да празнувам 40 годишнина,се шегувах,че ще си правя
40-то.Танитка,цяло море имаш в цинково корито ще влизаш-то и теляци повече ще събереш.
Ще ви наблюдавам още малко и ставам.

Римар,браво за снимките,аз така и не съм се научила,но като имам клещи/дъщерята/,защо да си горя пръстите.

# 507
  • София
  • Мнения: 4 178
Всъщност това го направих много лесно, но като вече си го свършил, нали знаеш-лесно после изглежда. Всъщност единственото задължително е да ги качиш във фото форум.

# 508
  • Мнения: 3 036
Къде пак забегнахте ?
Пак ви няма .
На ракия и салата нали?

# 509
  • София
  • Мнения: 1 748
     Добър вечер!Вече съм тук,четох ви и имах много да пиша в отговор,ама какво беше...?Бабешка работа!
     Деси, много се смях на туристическата оферта.Диалекта ми прилича на пернишкия/и там са шопи/Преди години в разговор разбрах,че шопите са от Ниш до Ихтиман,но имат малки разлики в диалект и др.
     Римар,била си на райско място.Много спокойно и прохладно.Ти защо до сега не си казала,че си на тази  диета или може би не си знаела ,че и аз  съм на нея?
     Танитка, с всеки изминал ден ми ставаш по-симпатична и все се чудех защо.Но след днешното ти признание прозрях,че всъщност имаме много общи неща.Едното от тях е любовта към градинарството.Тайно се възхищавам на Шпунц и Янчето/и една от младичките,но коя беше?/,че все по градините работят.И аз съм гледала градина,но никога не ми е било по сърце,заради копането.Е това за мен е най-зверската работа.До тази възраст,не можах да свикна да копая без да ми тежи и май никога няма да свикна.




Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 21:09 от baba iaga

Общи условия

Активация на акаунт