КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31

  • 22 556
  • 592
  •   1
Отговори
# 480
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте, момичета! Heart Eyes
Цял ден нямам нет и одеве дойде и тъкмо започнах да пиша и пак изпаднах Close
Сега набързо да кажа: Мони, съболезнования за татко ти! Flowers Rose Flowers Rose Flowers RoseБог да го прости Praynig
Танче, много хубаво пожелание! Hug
Благодаря за тортичката и кафенцата Hug
Ако не се включа повече, занчи нета пак е изчезнал Rolling Eyes
ГУШ НА ВСИЧКИ! Hug

# 481
  • Мнения: 23
Добър ден момичета ! Домъкнах се по обяд на работа - слагаха климатик в къщи и ходих. Сега разбрах оная приказка, дето да не ти влиза майстор ........То си знаех , че е гадно, ама тия у дома чупят рекорди. Остави мръсотията , то направо разруха - една стая няма да я правим и я бяхме затворили - да , ама не - отворили я и вътре направо кочина всичко, отворен ми дрешника в коридора и ръцете им отпечатани на палтото ми, счупени чаши и стъкла по пода, пушат и гасят фасовете на паркета, стъклото на вратата на хола счупено (оставили всички врати и прозорци отворени и неподпряни). Има още, ама ще се ядосам пак , та стига.
Такива работи.
Радвам се че сте в настроение днес, та и аз се развеселих с вас! Hug Тъкмо навреме ми дойдоха вицовете!
Танита, като чета как си се описала - ами ти с мен по си приличаш, отколкото със сестрата hahaha Само дето аз не съм така способна с римите, иначе като две капки вода сме!!!!!
Морските - и аз броя дните до срещата!!!!!!!!!!!
Хубав ден! Hug

# 482
  • Мнения: 5 001
Добър ден момичета ! Домъкнах се по обяд на работа - слагаха климатик в къщи и ходих. Сега разбрах оная приказка, дето да не ти влиза майстор ........То си знаех , че е гадно, ама тия у дома чупят рекорди. Остави мръсотията , то направо разруха - една стая няма да я правим и я бяхме затворили - да , ама не - отворили я и вътре направо кочина всичко, отворен ми дрешника в коридора и ръцете им отпечатани на палтото ми, счупени чаши и стъкла по пода, пушат и гасят фасовете на паркета, стъклото на вратата на хола счупено (оставили всички врати и прозорци отворени и неподпряни). Има още, ама ще се ядосам пак , та стига.
Такива работи.
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
е откъде накъде ще ти отварят гардероба?!Каво общо има гардероба с климатика?!И откъде накъде ще ти пипат и ровят дрехите?! И защо ще гасят фасовете си на паркета?!

Малеееееее, тия идвам и ги правя на бъзе и коприва,че и фирмата им също....Нямало ли е кой да ги наблюдава?  ooooh!
Лелееее,направо полудях!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 483
  • Мнения: 7 440
                   И аз като Мастърче....убивам ги.Не,че съм оставила някога майстор сам  Mr. Green и не заради дрeхите и ровенето ,а щот мразя калпавата работа.Докато строиха блока изкарвах по една смяна с турците и циганите на обекта,и стени съм бутала даже като гледам ,че ги кривят пък и претендират отгоре на това.Майстор не майстор един го свалих и от скелето в яда си добре,че беше ниско. Sick
                   Либето ме е кръстило "Дай АЗ"!!! hahaha Joy Joy Joy щот не трая някой да ми се мотка.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 14:40 от Didia

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТУКА СЪМ ......
Ама работа имах от сутринта и за това не съм влизала да ви видя и сега приспах малчо и цоп при вас поне докато спи,че после хранене и излизане на вън .Гледам че сте в добро настроение и аз се посмях със вас, и много се радвам че сте добре всички.
Марси абе тези абуригени от къде ги намери беееее нямаше да ги изтрая и пет минути ако бях аз.Еййй всичката ни работа е такава. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Жаки и моят нет е толкова бавен че по добре да го няма отколкото да се ядосвам че не ми отваря страниците.
Дано поне успее да побликува това което написах ако не ще чакам да се оправи че се изнервих #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 485
  • Мнения: 5 001
                   
                   Либето ме е кръстило "Дай АЗ"!!! hahaha Joy Joy Joy щот не трая някой да ми се мотка.
И аз съм същата картинка....Ама точно затова все ме използват и все на използвачи попадам.... ooooh!


ЗИчкааа....Разгеле..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Майната му на нета....

# 486
  • Мнения: 5 001
Искам да ви попитам.....

Има ли някой познат инструктор да разбера колко вървят часовете по кормуване? Аз имам книжка(изкарах я още на 17 години),но отдавна не съм карала и искам да се кача с инструктор(все пак той има още един чифт педали при него).Да покарам с него...Тръгване,спиране паркиране...Такива неща...Ама да съм наясно с цените горе долу,та да не ме изпързалят .....

Питах аз в темата дето карат шофьорските,ама никой не ми е отговорил...Май изобщо не ме забелязват...... ooooh!

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 14:53 от TheNMaster

# 487
  • Мнения: 77
        Жаки, радвам се, че ти е харесало творението ми, пък и е подобрило настроението на всички- така усещам!
        Дидиа, и аз имам приятелка, която се премести в Шкорпиловци- мъжът и е от там. Пиши ми на лични за приятелите ти от Аспарухово! Ти си като моя мъж- друга свършена работа освен от него- непризнава, друго мнение освен неговото- просто няма.Някога казва: Танче, искам да се посъветвам с тебе, и веднага следва: РЕШИЛ СЪМ да направя това и това...ама щом си решил, за какъв чеп ще се съветваш с мен! И мнооооого обича да го хвалят за свършената работа. А той да похвали или да признае някой за майстор- има да чааааакаш.
         Марси, здравей, копие мое! Как ги уцели тия майстори бе скъпа? Тоя дето ти ги е препоръчал- да му счупиш главата! А те- ега ти пердетата! Да ги изгониш, малко им е!
         Деси, много се смях! Каквато съм "кльощава" и като си се представих в цинковото корито- ами то вода няма да има в него- само аз! И тоя  "ентелегентния" да ме търка и полива, още се хиля като малоумна! Цирк!!!

# 488
  • Мнения: 3 036
Абе Танитке,
Вземи Глигорица че по леко търка ама по скъпо.
А онзи по лев и петдесет ама ще ти сдере кожата.

# 489
  • Мнения: 2 015
Мастерче- сега говорих с голямата ми дъщера- тя скоро изкара курса за шофьори и каза ,че 1 час кормуване е  бил  15  лв
ама на фона на всички увеличения  сега? newsm78- може да са станали и  20
И имай в предвид ,че цените са за Стара Загора!

 

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Танче страхотно е творението ти . PeaceНапиши едно за нас да го изтипосам в темичката .Много ще сме ти благодарни!  bouquet  bouquet
Мастерче зависи къде в кой град искаш да вземеш часове навсякъде е различно.
Ако дойдеш в Пловдив ти отстъпвам инструктор Трътльо да те учи безплатно. Peace Peace smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 491
  • Мнения: 23
Благодаря за съчувствието! Hug
Ами нали наехме фирма, дето всичко ще свърши, че и ще чисти!!!!!!!!!!! Ние се изнесохме и те за 2 дни е..ха майката на апартамента! То не че са свършили работа досега, ама що нещо потрошиха. Сутринта идва шефа им и ги направи на нищо - дано има полза. А ние отидохме заради климатика - да го монтират. А няма как да стои някой в къщи - нали сме на работа, ама явно не се прави така - трябва да наемем пъдар. Аз не умея да се карам, ама мъж ми им каза , че ако още веднъж намери такава разсипия , ще ги хвърля навън(от 8-мия етаж) Laughing Дано се уплашат.
И Мастерче, идвай с голямата тояга - храната от мен! Hug Hug Hug
Хайде, чао засега - отивам до банката да оправям кредита!

# 492
  • Мнения: 77
       Мастерче, питах дъщеря ми- малката, тя взема книжка миналата година - часа = 25лв.
    
       Деси, мани я Глигорица- друго си е мъж да те пипне! Голям късмет! Ама като си помисли човек, че има хора и с такъв речник-    У Ж А С!
       Като се сетя, как сме се подигравали на такива думи. Ние сме четири приятелки и семейни станахме и пак се събираме. Но нали на млади семейства все не им стигат парите, и бащата на едната казва: Как ще ви стигат, вие само "деликатети ядети"! Край- от тогава над 30 год. ние като си говорим, никога не казваме- деликатеси, винаги е деликатети и си се смеем защото знаем за какво става дума.

# 493
  • Мнения: 3 036
Танитке,
Сега е лето давай у барата ще спестиш некой и друг лев.
И като тръгнете пешком без магарицата и ще спестите още .
Ебаси почивката.

# 494
  • София
  • Мнения: 1 529
        Ти си като моя мъж- друга свършена работа освен от него- не признава, друго мнение освен неговото- просто няма.Някога казва: Танче, искам да се посъветвам с тебе, и веднага следва: РЕШИЛ СЪМ да направя това и това...ама щом си решил, за какъв чеп ще се съветваш с мен! И мнооооого обича да го хвалят за свършената работа. А той да похвали или да признае някой за майстор- има да чааааакаш.
        
         Деси, много се смях! Каквато съм "кльощава" и като си се представих в цинковото корито- ами то вода няма да има в него- само аз! И тоя  "ентелегентния" да ме търка и полива, още се хиля като малоумна! Цирк!!!

 Танита умори ме от смях като си представих къпането в цинковото корито Joy Joy Joy
 Моя мъж същия бе,ама нали са от един край ,не ме учудва де- Разградско.
 А аз като всички шопи "моем да копам, а мое и да не копам" и "най -обичам да съм змия,оти и като одим па ще си лежим".
 Марси лош,късмет ,ама и тия дето са ти ги препоръчали са за бой. В София е голяма конкуренцията между фирмите и това е по малко вероятно.
 Мастерче големи обирджии са авто инструкторите ,и познатите ми също,щом като колеги и дъщерята я одраха,ама и на нищо не научиха де,сега я е страх да кара.
 Зиче и аз псувам нета,по скоро отделни сайтове... Хайде на следобедно кафе!

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 15:56 от Шпунц

Общи условия

Активация на акаунт