Планинарчета или морячета стават МЛАДОСТките ни юначета!

  • 16 983
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375

  Black.kitty, в Младост само ясла няма! Само ЦДГ и ОДЗ-та! Нека другите ме поправят ако греша!

Няма, за съжаление. И аз преди се интересувах. Иначе, да, в яслите не се кандидатства през сайта, а на място по стария начин.

# 76
  • Мнения: 1 258
Момичетааа,моят малък мъж проходи Party PartyТочно на 27.07(когато направи 11месеца)радост голяма,но пък е като фурия Blush

# 77
  • Мнения: 3 634
Момичетааа,моят малък мъж проходи Party PartyТочно на 27.07(когато направи 11месеца)радост голяма,но пък е като фурия Blush

А, честито!  Mr. Green Ние сме почти на 10м и от вчера се задържа прав за 2-3 секунди. Малко надценява собствените си възможности, но не му липсва хъс. 

# 78
  • Мнения: 1 531
супер  Hug
мира проходи доста постепенно - периодът отне към 2 месеца Mr. Green Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 1 802
Честит Рожден Ден на порасналата вече Емма!  Hug   bouquet

Мама терорист честит ти проходил мъж!   bouquet

Михалко, хайде и ти скоро да се похвалиш с първите крачки! Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 4 590
Много ви благодаря за пожеланията! Hug

Честито, макар и със закъснение, на астралните ми близначки - малката Емма и на мама Жани! Да са живи и здрави!  bouquet

Честити крачета на малкия мъж на Мама терорист bouquet

# 81
  • Мнения: 1 258
Благодаряяя bowuuВчера го бях вързала с кайшките  Mr. Greenи го разхождам зад блока.Човека за първи път видя котки от близо и като хукна да ги гони...Той не се крепи стабилно на краката си още ,но котките ще хваща Crazy

# 82
  • София
  • Мнения: 459
Здравейте момичета,

не съм изчела цялата тема, признавам си:( но имам спешен въпрос към вас.
Както се вижда от лентичката - от скоро съм бременна и още неориентирана
И за капак се оказа, че личната ми лекарка си е прекратила договора с касата....
Моля ви, препоръчайте ми личен лекар в младост?

# 83
  • София
  • Мнения: 6 011
Честито на рожденниците /с много закъснение/!   bouquet

Животинче, аз и детето сме при Д-р Вашева в 25-та поликлиника и съм доволна.

# 84
  • София
  • Мнения: 459
Честито на рожденниците /с много закъснение/!   bouquet

Животинче, аз и детето сме при Д-р Вашева в 25-та поликлиника и съм доволна.

Благодаря ти много   bouquet
май точно към нея ще се ориентирам.
А можеш ли да ми кажеш в кой кабинет да я намеря?

# 85
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375
Хай за днес!

Терористе
  Mr. Green , и ние сме така. Умирам, като се забори с голямата топка на сестра си. Нищо не вижда, но носи. Или пък шишето с вода (1.5л). Себе си едва крепи, обаче носи и приблизва. А какъв кеф е да положи дупе в най-голямата мърсотия и да мете с ръце..... ooooh!

jivotinche, нашата е зад Пътеките. Доволна съм, всички сме при нея. Ако ти е удобно там, пиши, за да ти обясня къде е и как се казва.

Пак благодаря за честитките за Емма от нейно име  Mr. Green Ето малко снимки от двойния й празник.

# 86
  • Мнения: 1 258
Аз ги гледах в една друга тема Party Party,но пак да кажа че е много сладурска тая Емма Heart Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 6 011
А можеш ли да ми кажеш в кой кабинет да я намеря?
Не знам точно кой номер е кабинета  Embarassed , ще се опитам да обясня.
На много лесно място е, на пъвия етаж - влизаш в поликлиниката от средния вход, кабинета е веднага вдясно, до входа. На четните дати е сутрин, на нечетните следобяд.

# 88
  • Мнения: 1 258
Добър вечер момичета!включвам се само да покажа моето мъжле с какво се занимава и какъв се очертава да стане като порастне Peace

http://www.vbox7.com/play:ed8c36fd

На които му се гледа да се посмее малко с Пацурката Peace Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 531
абе ники. и аз съм при вашева, а и от мама люси земаме - нема ли да се засечеми позанаем бе Flutter

Общи условия

Активация на акаунт