Ovo je PR

  • 2 520
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
 Grinning Няма лоша реклама!  Peace

# 16
  • Мнения: 3 718
момичета, аз случайно попаднах  на предаването тази вечер и Емилия хранеше малкия с шише, пък може и кърма да е било  newsm78
И аз не видях да кърми в ефир. Но каза , че кърмила само 1 месец защото бебето било много лакомо и не му стигала кърмата. От тогава са на АМ.
Са ако е казала и на какво адапте са, май рекламата тръгва в друга посока.

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз нарочно включих на предаването вчера, за да гледам кърменето. Обаче изненада - шише с адапте.  Naughty
Тя каза, че докато кърмела един месец не могла да отслабне. Предполагам, че това е причината да спре  Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 2 734
Никакво кърмене,от шише си цокаше човека.Обясни как кърмата й спряла само за месец.От друга страна обаче,на няколко пъти се жалва,как докато кърмела хем се ограничавала с яденето,хем и грам не сваляла.И сега като спряла най-после забелязвала резултати.Та ми стана ясно как "сама" й е спряла кърмата значи...

# 19
  • sofia
  • Мнения: 482
Хм, то с толкова помагачи около нея бая пот ще лее във фитнеса... Има какво да сваля, забелязохте ли как доста често е дават отстрани, където доста добре се подчертава всичко в повече... Ама малко й завиждам все пак за тази помощ, искам и аз, ама нЕмааа, та заради това си и отслабвам - бавно и славно.
А пък това с кърменето - като прочетох заглавието и  Shocked. Вчера през цялото време беше с шише, какво ти кърмене?...

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Аз нарочно включих на предаването вчера, за да гледам кърменето. Обаче изненада - шише с адапте.  Naughty
Тя каза, че докато кърмела един месец не могла да отслабне. Предполагам, че това е причината да спре  Embarassed
Божкеееее, да вземем да се разменим с нея значи, аз от кърмене се топя..имам една позната тук, скоро ще падне под 45кг от кърмене и пазене на диета заради алергии ooooh! Всеки с проблемите си....

# 21
  • България
  • Мнения: 3 621
аз от кърмене се топя..
и аз и аз  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 121
Хихихихи- т'ва, ако е кърмене- то аз съм трамвай!!!
АДАПТЕ ОТ ШИШЕ!
Пък като видях какво шкембенце си има милата Laughingмай няма да стигне до моренцето, а ще изтърква солариума. Това показва, че и звездите са хора, а не звезди.
хихихи...
Ми мога да кажа само БРАВО!!! момичета.!
Пък аз зор свалям- ама съм инат голям!

# 23
  • Мнения: 3 718
А дали проблема не е, че кърменето хич не е толкова финансово престижно както храненето със скъпо адапте  newsm78 Някак ми се струва, че при тези хай мацки и това играе голяма роля.

# 24
  • Мнения: 121
  hahaha
А дали проблема не е, че кърменето хич не е толкова финансово престижно както храненето със скъпо адапте  newsm78 Някак ми се струва, че при тези хай мацки и това играе голяма роля.
Кой ги знае какво им е в главите...
Ама кат се замисля..., то май финансово може и да ми е по-изгодно да сме на АМ....newsm78 Че толкова "магии" правя да поддържам млокоподаването и хич не ми излиза ефтинко. Joy Joy Joy
Така че скромното ми мнение  продиктувано от личният ми опит май е по- престижно финансово да кърмиш бебчето си.  Laughing  Ми то с баткото си си минах и аз по реда с АМ и затова тъй говоря Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 132
Ми то след като Венета попита - 'Ма ти що не роди секцио?' , очаквах и да пита - Ма ти що изобщо си кърмила?  Laughing

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ми то не е вярно- нали му наръга бутилката на детето!!! МНого ми стана кофти!

# 27
  • Мнения: 2 829
Реших да пиша в темата, защото и на мен ми става неприятно, когато видя вече отбито бебенце на 1 месец. Истината е, обаче, че не може веднага да се обвини майката и да и се подиграваме, че кърменето не е престижно, или искала да отслабне... Много често майката просто следва съветите на педиатъра си - нещо, което е напълно нормално. И така би трябвало да бъде. За съжаление обаче, педиатрите дават съвети за отбиване а не за кърмене. Но как може да виним една майка, която предпочита да слуша лекаря на детето си, а не съветите от един форум?
Според мен не е редно да се подиграваме или да иронизираме нито една майка, която не е успяла с кърменето.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
yanast, много добре казано Peace

# 29
  • Мнения: 60
yanast, много добре казано Peace
абсолютно!!!!

Общи условия

Активация на акаунт