Космите при мъжете

  • 37 124
  • 196
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Мдаа, Андре си го харесвах млад и космат. Сега направо не прилича на себе си Sad

# 46
  • Мнения: 1 447
.
Не понасям мъже,които имат повече кремчета от мен и са по-редовни в козметичните салони.
Чак така метросексуалната тъпотия е излишна.
Всичко в рамките на нормалното е приятно,после е извратено.
Аз също съм на това мнение.До сега не съм попадала на много окосмен мъж.
А пък моя почти няма нищо.Чисти си мишниците и слабините.

# 47
  • Мнения: 830
Моя хубавец ми краде от кремовете за лице, но в границите на нормалното Laughing

# 48
  • Мнения: 4 138
моят пък си има лични Mr. Green
какво знаете вие.................когато кака ви мата започна да сексува, повечето от вас са се раждали, или са ходели на забавачка.
та, в онези времена обезкосмена жена на по-особени места, се считаше за много подозрителна.
или я набеждаваха, че е туркиня, или че е гепила малки гадинки.
ако щете, вярвайте.
тогава само краката и подмишниците бяха в реда на нещата, и то само при жените. да са епилирани. ама с онази гадната кола-маска или с бръснач, дето се колиш на 100 места.

по темата, не понасям космати слабини. ни при мъже, ни при жени. и подмишници. мъжете могат да си оставят краката и ръцете в космат вид. не ме смущава. космат гръб като видя и ми призлява.

# 49
  • Мнения: 2 448
Като гледам какви са изискванията на повечето от вас и ако всички мъже ги спазваме тия изисквания за епилация почти навсякъде тежко ви и горко. От мъже в козметичните салони няма да можете да се разминете. Мъжете като се съберат да гледат мач например няма да коментират мача а ще се питат "Ти ходили да се епилираш. Къде е най-добрата козметичка. Колко струва епилация на гръб, мишници, и т.н." Това ли искате да чувате и виждате от мъжете си - как си говорят за козметички и как киснат в козметични салони почти колкото вас...Ужас...

Боре, не мериш с еднакъв метър. Оплакваш се , че женски косъм едва не те е задавил, а сега обърна другата страна.

Аз голи охлюви мъже не харесвам. Добре поддържани и подстригани да, но пълни епилации, включително и по интимните места, не. Що да не си спретне прическа. Че и жената също. Няма да се правя на предпубертетка, я.
Бразилската лента си е идеална.

А за мъжете , които се епилират напълно "там долу" си мисля, че го правят, за да изглеждат дърветата по големи на гола поляна.  Laughing

Единственото място, което според моя вкус е за пълно махане на космите и при двата пола са мишниците.

# 50
  • Мнения: 1 165
Мишниците задължително. Не искам като си вдигне ръката и там нещо де се развява SickИнтимните части  предпочитам да бъдат първи номер. Ако са дюс-някак в повечко ми идва.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 744
Не харесвам обезкосмени мъже,губят си част от мъжествеността според мен. И горилите не са ми по вкуса.Златната среда си е най-секси. Crazy

# 52
  • Мнения: 1 400
А за мъжете , които се епилират напълно "там долу" си мисля, че го правят, за да изглеждат дърветата по големи на гола поляна.  Laughing
Ама много си права да ти кажа Peace Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз съм привърженичка на естественото,хайде без епилация МОЛЯ Mr. GreenКолко студени нощи са ми спестявали тези косми Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 139
Аз пък харесвах много един "гол охлюв" , почти нямаше нужда от епилация. Русите хора по принцип не са много космати, за разлика от по-тъмните. Иначе пред бръснати гърди предпочитам небръснати.
Я кажете мъжете, които се епилирате, как се епилирате точно, с какво? С кола маска не е ли най-добре? Сериозно питам! А пъпки после избивали ли са ви ?

# 55
  • Мнения: 95
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?

Оффф, да много мразя косми! ОСОБЕНО МНОГО на онова място!  Sick Sick Sick

Аз трябва да съм от много младите! От най-най-младите  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 2 430
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?

Оффф, да много мразя косми! ОСОБЕНО МНОГО на онова място!  Sick Sick Sick

Аз трябва да съм от много младите! От най-най-младите  Laughing
Е ти пък чак попарено................нали знаеш за кое няма лек...за дивак и МЕРАК Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 448
Аз пък харесвах много един "гол охлюв" , почти нямаше нужда от епилация. Русите хора по принцип не са много космати, за разлика от по-тъмните. Иначе пред бръснати гърди предпочитам небръснати.
Я кажете мъжете, които се епилирате, как се епилирате точно, с какво? С кола маска не е ли най-добре? Сериозно питам! А пъпки после избивали ли са ви ?


Слабо окосмени природно мъже е едно, а космат епилиран мъж задължително с пъпки след това е съвсем друго.  Stop

# 58
  • Мнения: 1 447
Аз пък харесвах много един "гол охлюв" , почти нямаше нужда от епилация. Русите хора по принцип не са много космати, за разлика от по-тъмните. Иначе пред бръснати гърди предпочитам небръснати.
Я кажете мъжете, които се епилирате, как се епилирате точно, с какво? С кола маска не е ли най-добре? Сериозно питам! А пъпки после избивали ли са ви ?


Не съм мъж,но ще ти отговоря.Разбира се,че им избиват пъпки и картинката е направо ужасна като се има в предвид,че тяхните косми са по-твърди според мен е нормално да им избиват.А и подкожни косъмчета имат племенникът ми се епилира и виждам по него какво се получава.

# 59
  • Мнения: 2 448
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?

Може, ако съм имала глупостта да си поръчам супа на любовна среща и ми я донесат с косъм от готвача вътре.  Mr. Green

Инак косми от любимия не са ми пречели нивга.  Naughty Дори съм заравяла пръсти в космати гърди.
И съм целувала косми и не ми е минавал мерака. Явно ще да е бил голям /мерака де/.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт