Декемврийската дружина посреща бебе Нина

  • 22 561
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 195
МИ покани ме на гости с приспиване де Crossing Arms
един женски купон заформи, кво си траеш

# 241
  • Мнения: 4 195
йессссссссссс
13-та страницааааааа Laughing

# 242
  • Мнения: 772
Ето ме и мен на 13-а страница, здравейте!
в Синеморец беше много приятно, макар и малко уморително откъм малко неочаквани социални контакти - с деветгодишни хлапета например, но доколкото Сава беше най-малкият там /е, и аз бях май най-младата, което не е винаги добре де/, основно ние бяхме родителите, дето се прежалвахме да ходим вечер с дребните на "лунен парк"... аз не съм от пускащите снимки, но ще гледам да кача някакви, обещавам!
сега обаче, Милено, няколко дни съм сама с въпросния Сава, та наистина съм почти склонна да те псувам - а ти докога си така самотна?

# 243
  • София
  • Мнения: 938
МИ покани ме на гости с приспиване де Crossing Arms
един женски купон заформи, кво си траеш

как ли пък не, ква ми е далаверата да си преспивам с тебе???  Mr. Green

Купон в домашни условия не практикувам откак навърших 16 години. Освен това в домашни условия аниматори трудно се намират, и ако да, то изборът е много ограничен. Така че отхвърлям предложението  Laughing

Маймунка, това лято си отживях, да ти кажа. Първо 2 седмици през юли я карах ергенската, после малко море с детето и бащата на детето, което също не беше зор, тъй като бях твърдо решена да им помогна "да се сближат" - разбирай да спят заедно, да се хранят заедно и само наблюдавах процедурно да протичат правилно процесите  Mr. Green После на Сандански Ванеса сама си се отглеждаше (с помощта на Дара и обратното), така че не ми досаждаше изобщо, а сега от миналата събота до....незнайно кога, пак съм "свободна Европа"  Mr. Green Най-малко до другата седмица - вторник, сряда, ще са там, дотолкова изчислих, че ще им стигнат парите. Но си мисля в понеделник да им изпратя още малко  Wink (белким останат още седмица)

# 244
  • София
  • Мнения: 2 493
mkp, аз се прибирам към 3-4ти... но с оглед дългото свободно лято, което изкарах ( и мамка му накрая стана най-интересното...)  не съм много сигурна кога ще мога да се класирам за женски сбирки.

# 245
  • Мнения: 4 195
Янче тая година се оля с това море Naughty

# 246
  • Мнения: 987
Айде и ние се прибрахме вече   Laughing

Макар , че честно казано още ми се оставаше  .  Среща обаче така и не можахме да си спретнем. Три пьти се разминавахме с Янче.  Даже единият пьт бяхме с Петя ( angel4е) и Дани.  Видяхме се и с Мушу и Борко. Тя вече е на финалната права и изглежда доста добре.

Да честитя рожденните дни ( на големи патерици) на Чоча и порасналият сладурко Ясен.    bouquet

Морските снимки на всвички са страхотни. Аз ще видя кога ще ми остане време да кача и моите....Сега трябва да стягам Яна за училище , а и РД. ни предстои.

# 247
  • София
  • Мнения: 938
Къде се запиляхте? Аз съм вече с дете и баба, свърши ми царството. Не се ли поприбрахте и вие?
Ако ви кажа каква картинка съм в момента, ще се смеете до откат. Седя си в офиса, пред компютъра, пиша, говоря по телефона, преглеждам си документи ......по сутиен и гащи  Mr. Green На влизане ме бутна една леля, в следствие от което ми заля с кафето бялата рокля от горе до долу....Пратих една колежка до химическото с роклата и сега съм по сако и гащи  Mr. Green Просто не е истина.  hahaha

# 248
  • Мнения: 2 567
Бау!
И ние се прибрахме вкъщи. След 2месечен престой съм позабравила кое къде стои.
На патерици, но но от сърце- честит рожден ден на Ясен и на Чоча! Hug Да сте здрави и бодри  Heart Eyes

Смайли, късно видях препоръката за енциклопедията, но без да искам купих точно такава  Grinning Много съм доволна, Ди също все от нея иска да й се чете, аз също я преглеждам с кеф. Следващият път ще купя непременно "Моите първи въпроси", че сега сме на ударна вълна на "защо, как и тн"  ooooh!
мкп, скицо  Joy Надявам се и вратата ти да е широко отворена  Mr. Green
Весел ви ден и пишете по-честичко!

# 249
  • Мнения: 6 390
Каква е таз енциклопедия  Mr. Green дайте да видиме и ние Wink

# 250
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Миме няма ли опашка пред вратата  Whistling

# 251
  • у дома
  • Мнения: 708
Миленка, сигурно си много секси, с вталената фигура и само по сако  hahaha . Хайде викайте аниматоритееееееееееее в минфин.  Mr. Green

Честито на патеричка на Ясето годинката! Да лудее и щурее както си му е редът!
Все така разхубавяващо да действа на майчето си
Wink

И ние се позавърнахме от морето.. с голямо нежелание, но отпускът свърши.  Sad

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 10:50 от fastuche

# 252
  • Мнения: 4 195
Милено напиках се от смех Joy

# 253
# 254
  • Мнения: 1 568
Утре ще ходите ли в MilkaLand на Батенберг?

Общи условия

Активация на акаунт