Декемврийската дружина посреща бебе Нина

  • 22 562
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами ти нали след около месец си рожденичка... Ако дотогава не сме се организирали, то тогава със сигурност трябва да отпразнуваме Simple Smile

Какво толкова има в това СинСити? Я ме светнете, моля...

# 226
  • Мнения: 1 568
ima animatori Simple Smile)) s kabrioleti Simple Smile)

# 227
  • Мнения: 4 195
Въх и хубавия тигър порастна
Нелка да ти е жив и здрав, имам чуството, че на един дъх го отгледа, ама отстрани е лесно. И да, разхубавяваш се Heart Eyes
Целувки за калпазанина и................напомни МУ, че като МУ го роди уиски не пих, ако и за годинката на сина МУ не пия, ще се откажа от него чртез държавен вестник Crossing Arms Crazy Heart Eyes

# 228
  • София
  • Мнения: 2 493
Чут, ти винаги се скатаваш на сбирките... Ако не дойдеш и на жена МУ на рд ще си останеш без питие.

Смайли, щом има аниматори - идвам Wink

# 229
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯСЕН

# 230
  • Мнения: 6 390

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯВКАТА!!!
Нека бъде здрав, игрив и усмихнат,
енергичен и животът му да е пълен с вълшебства !
Честит празник и на неуморната му майка,
готиния му татко и прекрасната му сестра  Party Hug

# 231
  • Мнения: 6 390
няма ли снимки  Crossing Arms Grinning

# 232
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ето малко нови снимки от нас - http://dezygg.multiply.com/photos/album/43

# 233
  • Мнения: 166
Някой иска ли да започне 13-та страница?

# 234
# 235
  • Мнения: 4 195
тц, не иска

# 236
  • Мнения: 5 790
Да опитам и аз...  Laughing

# 237
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ееееееее, на мен уж ми върви на 13, пък да видиме.
Нещо няма снимки от рождения ден на Ясен, нито пък отзиви дали им е харесало на Аква парка в Благоевград. Laughing
Аз от няколко дни разпускам здраво. В понеделник изпратих Вики заедно с двете баби на почивка в Банско и ни е екстра така, като младоженци сме, пък и без свекървата  дето ме изнервя само  ми е направо супер. Wink
Утре пък мислим да се качим до Боровец за уикенда, малко да разпуснем преди първият работен ден в понеделник.
Деси много са сладички и двете ти кукли. Малката много си прилича на Габи. Grinning

# 238
  • София
  • Мнения: 938
Не ви е срам, криете се от 3 дни, сега за една тринайста страница ще се избиете да пишете  Laughing
Как сте? Аз анонсирах, че съм мома англичанка, без деца, мъже и майки, и вие се скатахте. Друг път се скъсвате от ходене и запои, щото не мога, а сега няма кой да ме напсува даже....Добрееее, ще дойде мачка за погачка  Naughty

# 239
  • Мнения: 5 790
Некои сме на море  Mr. Green
Иначе с удоволствие бих се скъсала от ходене и запои.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт