Декемврийската дружина посреща бебе Нина

  • 22 563
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 493
Люска, Дилята е много сладичка Simple Smile И направо й завидях за дългата коса!

# 211
  • Мнения: 166
Янче, Янчицеее, вече няма за какво, драга. От снощи е с нова, модна прическа на стълбички, която й коства половината от обема и 1/3 от дължината на косата. А, и къдриците също. Пак е много сладичка, обаче на мен сърцето ми се скъса, верваш ли ми... Иначе й направих густото - пет часа търсих, но като резултат успях да я заведа на професионален фризьор, във фризьорски салон, както си му е редът -  с голямото огледало, високият стол, кърпата, сешоара и всички екстри. Всичко е документирано /естествено, като за първо подстригване на тая грива/, ще пусна да я видите - преди и след. Да си се чувала с Чоча или Минимо? Че само днеска не е утре. Mr. Green
Асе, мерси за мнението, сигурна бях, че всякак ме харесвате! Hug На мен като си потъмних косата ми казаха, че природата явно си знае работата /тъмно кафяв е естественият й цвят/. По-важното е, че и аз съм на това мнение. И за секунда не съм съжалявала за промяната. Съвсем различно излъчване имат брюнетките и блондинките, като че ли на мен като характер повече ми пасва първото. Нооооо - шило в торба не стои, така че всичко написано до тук е с условно наклонение. Wink Качи някоя снимка все пак, да видя онези твойте двама хубавци.

# 212
  • София
  • Мнения: 3 666
Люси, разбира се, както се чувстваш най-добре. Аз имах идея да е по-светъл цвета, не русо. Нещо светло кестеняво до кестеняво, може и в цвят. Някак мисля, че ще се отвориш повече. Позволих си да изкажа мнение, щото знам, че няма да се разсърдиш Peace

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Тук съм Люска Sunglasses Не ме карайте само до Варна да идвам,че не съм в състояние да шофирам Crazy Сутрин от 10 сме на някакви коктейли и сме си скрили ключовете на колата даже Mr. Green Приемам гости на местна почва Laughing Най-много до Тузлата да се завлечем събота или неделя,че ни препоръчаха някакъв хубав ресторант

# 214
  • Мнения: 166
Браво бе, Чочле, мързеланка такава! Ами сега какво става...
Значи аз казвам за себе си. Утре сутринта влизам с актуална информация дали ще пътувам за Албена /зависи от едно нещо, дето не ми се коментира сега/. Ако пътувам, приемам всякакви взаимнонеизключващи се договорки и на двете територии - Варна, Албена. Ако не - с Чочи ще се видим следващия път, а с Янче - по-скоро.
Асе, не се сърдя, разбира се. Hug Дори напротив - споделям второто ти мнение. В момента обаче един цигански дух ме гони /и по облеклото ми си личи/ и гарваново черната коса е част от вживявката. Laughing Да не говорим колко изпадала коса ще ми струва да я изсветля, дори с два, три тона. Дооооста има да се позамисля, честно да ти кажа. Не че не ми се иска...

# 215
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз утре след 13 съм на линия. В 13 качвам Мартин на рейса и после мога да дойда към Албена. Ще звънна на Мони да се уговорим нещо. Чоча, вие нали сте на Албена?

# 216
  • София
  • Мнения: 938
Направо се зачудих дали да не се метна на вечерния полет до Варна ей тъй, както съм си от работа. Ванеса пак отива на море с баба си, та ако имате с какво да ме изкушите, сега е момента  Laughing

Асе, да ти кажа, първоначално се стреснах по повод на русолявите ти коментари, щото реших (неясно по какви причини), че визираш мен, а аз от едно известно време съм в чуденка дали да не стана по-русичка. Първоначално с кичури, а после - тотално. Кво мислите по въпроса? Малко радикално решение, дето на първо четене не би ми импонирало, ама ми писна разни мъжове да ми обясняват колко съм умна, вместо колко съм секси  Mr. Green

# 217
  • София
  • Мнения: 2 493
Не мога да си те представя руа, но може да пробваш Simple Smile
А иначе аз нямам с какво да те изкушавам. 1во съм на работа утре вечер и няма да мога да излизам и 2ро тука положението с мъжете е критично... Няма нищо интересно освен тези, които вече познавам, но аз тях и в София си ги гледам...

# 218
  • София
  • Мнения: 938
Не мога да си те представя руа, но може да пробваш Simple Smile
А иначе аз нямам с какво да те изкушавам. 1во съм на работа утре вечер и няма да мога да излизам и 2ро тука положението с мъжете е критично... Няма нищо интересно освен тези, които вече познавам, но аз тях и в София си ги гледам...

Хмммм, това ми прозвуча малко като че искаш да ме откажеш   Thinking Добрееее, няма да идвам....Laughing

# 219
  • София
  • Мнения: 3 666
Миленски, що пък не. Има едно много готино русо дето на мен ми харесва, но го правят професионално. Не е от това жълтото, нали се сещаш, нито от бялото, а сивее. И с едни цветни кичури, ще стане бомба  Heart Eyes. Обаче поддръжката му е доста честичко. А и кичури според мен са готини на права  коса, та и там всяка седмица на изправяне ще трябва да ходиш. Но ако обичаш и имаш време, аз нямам нерви за фризьорски салони.



# 220
  • Мнения: 5 790
Завидях ви... мъже, море, руси кичури...
Аз се мъча на Пампорово. Скука страшна е тук. Лягаме си в 9 часа и аз ставам в 6 сутринта. И басейнът им не работи в момента. Искам на морееее....

# 221
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯТ ПОРАСНАЛ ЯСЕН!!!
Смайли да ви е жив и здрав. Много лудории и щастливо детство му желая!

# 222
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН
на порастналия тигърко!

Нелка, да ти е жив и здрав, много весел, игрив и жизнерадостен!
Чудно детство му желая, а на теб все по-чудесно майчинство!
Wink
ВЕСЕЛ И ЩУР ПРАЗНИК!

Новините от мен са, че не съм на вилата. Страшно ме изненадахте сега с тази уговорка директно за Албена. Утре почти 100% ще намина за съвсем малко натам, колкото да се видя с баща ми и да приберем майка ми към Добрич, но за днес съм се отказала категорично от разходки извън града. Все пак ще проверявам до къде стигате с уговорките, пък ако съм добре, може и да измисля нещо.
МКП, аз съм ЗА! Не че мога да си те представя руса, обаче съм твърд привърженик на "проба-грешката" вместо без проба, че да няма грешка. Wink Ще ти ходи, ще видиш. Пробвай с кичури според мен. И резултатът веднага тук!

# 223
  • София
  • Мнения: 2 493
Говорих с Мони. Малко й идва далечко Албена. Говорихме си за разходка във Варна. Ще видим. утре трябва да се чуем по обяд и ще се разберем нещо. Люска, ти за Варна как си?

ЧРД на Тигъра и тук. Simple Smile

# 224
  • Мнения: 1 568
Мноого ви благодаря, момичета, за поздравите тук и по телефона и на живо Simple Smile
Ето че и нашия Невенчо Теменужкин стана на годинка.
Ще празнуваме довечера в един ресторант в Благоевград. Тук поканихме роднини и приятели.
Аз се надявам скоро да си направим нещо маминско и да се почерпим.
Днес си купих страхотна рокля, която въобще не е като за майки на 2 деца, но е точно като за Филотелините обувки  Wink Готова съм за СинСити и аз  Mr. Green
Казах му на моя мъж, че ако се разхубавявам така след всяко раждане, ще му родя още едно  Flutter
Филотелия, на мен ми казват, че съм и умна и хубава. Нека ти е гадно  Mr. Green

Хайде, пийте по едно /и не само/ за наше здраве.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт