Декемврийската дружина посреща бебе Нина

  • 22 566
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 390
АСЕЕЕ ... ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Все така весела, щастлива и младолика да си ни!!!!
Много да те слушат твоята мъжка банда!!!


Деси
какво стана с тебе?

Марси
а при вас има ли подобрение?

Има ли много вируси по морето тая година? Майката на Ванеса го поткара и тя отпускарската без дете в къщи... после да каже  Wink

при нас нищо ново... малкото спи и яде, голямото също + беснее Crazy Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 2 493
Асе, ЧРД и от мен Simple Smile Присъединявам се към прекрасните гербери, които Ели ти поднесе!

Как е твоята градинка това лято? Що не пуснеш някоя снимка да й се полюбуваме пак.

Ели, на въпроса с вирусите няма ти отговоря да не урочасаме нещата Wink

От утре дават времето да се разваля. И край с плажа... ще ми отиде тенът на кино Wink

# 62
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Честит рожден ден, Асе!
Пожелавам ти от сърце много здраве, много любов и късмет, много успехи и инстинско щастие!

# 63
  • София
  • Мнения: 3 666
Много ви благодаря за милите пожелания Grinning

За  вирусите по моретата, да чукам на дърво никога не сме хващали. Спазвам правилото да не им давам таратор, защото е с месна вода и нищо панирано. Само супи, скара, салати и пици. Чипсове и сладолед на корем Grinning

Янче, градинката я позарязах малко, то това си е много работа, но все пак http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251245 и http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262593

# 64
  • у дома
  • Мнения: 708
АСЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да не ти личат годините, да ти е широка усмивката, да е леко и волно сърцето и радостна душата!  newsm51
 

# 65
  • София
  • Мнения: 2 493
Асе... като галерия за wallpapers си Wink
прекрасни са!

# 66
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АСЕ!
Бъди жива и здрава!
Много красота и хармония ти желая - около теб и в теб!
Ти определено умееш да я създаваш и определено ти отива!
Ние се възвърнахме. Sad Да.......не ми се работи, искам още почивчици! Party
Много приятно мина. И много бързо. И май напълнях. Flutter В събота вечерта не нощувахме в Клисурския манастир - отказах се. Бяхме в София, където прецених, че ми отива повече. Mr. Green Водихме Дилка до езерото "м"Ариана Laughing, много й хареса, иска да пие едноименната бира. beer
Не хвана тамошния вирус с дрисока. По морето не знам какви има. Twisted Evil
Янче, ти до кога си по плажовете? Мързи ме да си припомням, пък си мисля дали не можем да спретнем няква срещица в почивните дни.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 493
до септември

# 68
  • Мнения: 166
Оооо, супер! Като имаш време прати едно телефонче на ЛС плийз, че онези от идването ти в Добрич преди 100 години ми останаха в старата карта.

# 69
  • Мнения: 772
Асе, честит РД и от мен! Все повече цветя, любов и радости около теб! Сори, че така късно те поздравявам, ама може още да празнуваш Wink

Янче, развали ли се времето на морето?

Има ли някой в София, бре?

Казах ли ви, че Сав най-сетне се отпусна и кара с педали колелото си, дори си събира в касичка за по-голямо с помощни колела. Има ли някой вече такова? По този повод и на мен усажно ми се прииска да се придвижвам с колело, ама ще видим дали ще си направя касичка, или ще си търся старото Wink

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
И аз съм в Сф в момента:lol:Освен да й завидя на Янче,ама който си има баба така е.Обмислям дя си купя апартамент някъде на морето и поне лятото там да се пренасям.Чудя се още къде да е.Няма да е Варна и Бургас със сигурност
Неви какво колело карате?Вики от рождения ден кара такова с помощни гуми-12" Даже имам и тротинетка,както му вика тя колело за едно краче.Повече него май обича
Къде се затрихте другите?

# 71
  • София
  • Мнения: 2 493
Времето тук е идеално за плаж - има слънце, но не са големи жеги. От време на време подухва ветрец и изобщо е много приятно...
Чоча, баба ми до вчера я нямаше. Добре че си дойде, щото скоро щях да вляза в лудницата... А за апартамента - хич не е лошо Simple Smile То сега апартаменти по морето да искаш...

Смайли е на Слънчев бряг. Вчера говорих с нея. Чустваше се отлично Simple Smile

# 72
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И ние още сме в София. Заминаваме другата събота към морето.
Да се похваля, че засега няма нищо сериозно само нервиииииииииииииииии. Продължавам с лечението и се надявам да подейства

# 73
  • Мнения: 166
Деска, радвам се, много се радвам за теб. Мамито им нерви.... Понякога сама си повтарям, че трябва да се спра, най-малкото /всъщност май то е "най-многото"/ за да съм адекватен родител... ама не става лесно. Tired Щом няма други притеснителни работи - горе главата!
Яничка, тенкс за телефона. Като реша да мърдам, ще ти дзвънна.
Неви, Дилка я пробвам на колело /пробвам я на триколката й и на едно с помощни колелца на нейна приятелка/, но опитите не са много успешни. За по минутка и се отказва. Предпочита да я буташ, тарикатката глезена. Mr. Green Мислехме да й взимаме за 1-ви юни, дори обикаляхме по магазините. Само че са вдигнали двойно цените, та ме накараха да се размисля - тая жена изобщо има ли интерес към това устройство, че да й го купувам? И си отговорих - няма! Напоследък си играе с децата на улицата /с придружител аз или Гошо/, където две от каките карат редовно велосипеди. Мисля, че скоро и нейният ред ще дойде. Баш за снега. hahaha
А вашите започнаха ли да "Защо"-кат? И да проявяват направо нездрав интерес към половите белези?

# 74
  • Мнения: 772
Деска, супер за добрите новини!

Люска, Сав е в "как"-период - как се правят дрехите? как се правят лъжиците? как говорим? как спят пеперудите?...
е, има и някое и друго "защо": защо хората не си виждат очите и т.н. Wink
за половите белези сякаш е достатъчно наясно за него си засега.

Общи условия

Активация на акаунт